f érl Familieberichten Anthonius Ludovicus van Gessel 34 dinsdag 7 april 2015 Janny Franse - de Jonge Janny Franse - de Jonge Cees Voshol Jacobus Marinus Kole Ko (f Janny Franse - de Jonge Willy de Kam kükookop fy fflensenlinq.nl Magda Kostense - Tenge Betsie Vermeule-Capello Jan Vermeule 'In liefde losgelaten, het is goed zo Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een moeizame periode rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 9 september 193 7 - f4 april 2015 Piet Franse Marlies en Harry Karelse-Franse Hans en Margriet Franse-Rentmeester Bart Loes Onze dank gaat uit naar iedereen die op welke manier dan ook zorg heeft verleend aan Janny. Siguitsedijk 31, 4434 NB Kwadendamme. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 10 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in de doopkapel van de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Jonge Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe. Familie Boonman, neefjes en nichtjes 4 Heel bedroefd omdat wij hem nu moeten missen, maar dankbaar omdat hij in zijn slaap en zonder lijden is heengegaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom Zierikzee, Goes, 3 september 1932 5 april 2015 sinds 1999 weduwnaar van Elisabeth Maria de Boo Maria en Willem t Helma en Theo, Esmee Jacco en Anja Cor en Lenie Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorggroep Ter Weel, locatie Randhof voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Juliana van Stolberglaan 11 4461 TG Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 april tussen 19.00 en 19.30 uur in het uitvaartcentrum, Fluite- kruidstraat 8 te Goes. De crematieplechtigheid zal naar wens van Cees in besloten kring plaatsvinden. Aan elk boek komt een eind Ook dit boek is nu uit De laatste pagina en de laatste zinnen Voorzien van inspiratie en gedachten Sla je het voorzichtig dicht Tot het einde toe, opgewekt, attent, zorgzaam en een moedige doorzetter. Kortom een geweldige vader en opa, daarom zijn wij erg bedroefd dat na een lang leven op vrijdag 3 april is overleden Den Haag, 13 maart 1922 Nisse, 3 april 2015 Peter en Yolanda Elly Mare, Irene C orrepondentieadres: P. Kole, Kruipuitsedijk 3,4436 RC Oudelande peyo@hetnet.nl Het afscheid zal in besloten kring plaatshebben. Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus schoonzus en tante Echtgenote van Piet van Gilst In de leeftijd van 73 jaar Kortgene: Rinus de Kam Kamperland: Cobi en Bert Sandee-de Kam Kamperland: Marijke en Adri Sandee-de Kam Kamperland: Piet en Ineke de Kam-Karman Goes: Marian en Simon Meulenberg-de Kam Kinderen en kleinkinderen Weesp, 3 april 2015 Rustig, maar voor ons nog plotseling, is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, opa en overopa in de leeftijd van 92 jaar. Wij zijn bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen. Goes: J.J. van Gessel-Borgs Goes: Rini van Gessel Ria van Gessel-Peeters Dennis Debbie en Marco, Armin Oud-Beijerland: Annelies Bauer-van Gessel Adrie Bauer Joeri en Saskia Nanda en Nanne 5 april 2015 Zorgcentrum Sint Maarten in de Groe Beukenstraat 190, kamer 1019 4462 CB Goes De plechtige uitvaartdienst wordt vrijdag 10 april om 12.00 uur gehouden in de Heilige Maria Magdalenakerk, Singelstraat 9 te Goes. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Is de lucht geen vader en de aarde geen moeder en zijn alle levende wezens met voeten, vleugels of wortels niet hun kinderen. Op 87-jarige leeftijd is in alle rust overleden, onze lieve, bijzondere tante, oudtante en schoonzus geboren 27 augustus 1927 overleden 5 april 2015 te Amerongen te Hansweert echtgenote van Jan Kostense, overleden 19-9-2001 Conny Tenge Sophie, Tristen Jan en Heintje Tenge Bastiaan, Vincent, Florine Egbert en Helma Tenge Charlotte, Carlijn, Otto Otto en Brigitte Tenge Koen Carla Tenge De afscheidsplechtigheid is zaterdag 11 april om 10.30 uur in 'Ons Dorpshuis' Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kruiningen. Hierna ontmoeten we u graag in 'Ons Dorpshuis'. Correspondentieadres: Conny Tenge, Grasmus 13, 3906 NZVeenendaal Indien wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig beschouwen. Haar handen hebben voor ons gewerkt. Haar hart heeft voor ons geklopt. Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Bedroefd, maar dankbaar wat ze voor ons en pa heeft betekend, laten wij weten dat toch nog onverwacht is overleden onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder. weduwe van Zij overleed op 2 april 2015 in de leeftijd van 76 jaar. Kees Patrick, Martijn John en Saskia Soraya en Mickey, Norah, Thierry, Robin, Jente, Amber Jackeline Michelle, Joshua Jan en Silvia Valery, Justin-Jan, Ruben Albert Suzan en Luc Laura, Mitchell Monique en Maurits Mike, Darren, Elisa Correspondentieadres: Westsingel 57, 4454 AJ Borselle Onze moeder is thuis, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen na een telefonische afspraak met haar zoon Jan. (06 25300970) De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 9 april om 10.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt u uitgenodigd vooreen kopje koffie in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 61