Familieberichten kükookop mensen inq.nl Dirk Pieter Flipse Dirk Flipse Leendert Joost Ganzeman Jacomina van den Dries-Vermue Dankbaar voor het leven Berustend naar het eind Leen had er vertrouwen in dat hij naar zijn Heiland zou gaan... Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Leen Zonnemaire, f Nieuwerkerk, 25 februari 1942 3 april 2015 Nieuwerkerk, Attie Steenbakker-Krijnsen Bergen op Zoom, Marcel Ganzeman Rotterdam, René Ganzeman Vlissingen, Gilco Steenbakker Goes, Bianca Steenbakker Derk Kruisman Deun Jesse Deltastraat 14 4306 BK Nieuwerkerk Leen is thuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 9 april om 11.30 uur in de "Johanneskerk" van de Hervormde gemeente aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire. Voor de dienst is er van 10.30 tot 11.20 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3", waar we ook na de begrafenis elkaar kunnen ontmoeten. Leen Ganzeman Leen Ganzeman Ik heb een mooi leven gehad. Nu is het kaarsje opgebrand. Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij zo lang van haar liefde en zorgzaamheid mochten genieten, delen wij u mede dat na enkele moeilijke laatste weken overleden is onze moeder, oma en overoma weduwe van Comelis van den Dries 15 augustus 1919 - f3 april 2015 Yerseke: Corrie en Gerard Sentse- van den Dries Niels en Eline, Dylan Kloetinge: Jan en Tiny van den Dries- Hoek Jeroen en Carolien, Pim, f? Marjan en Martin, Fabian, Milan Florien en Jarno Heinkenszand: Bas en Ellie van den Dries- Vermeulen Pieter Paul en Lotte Thijs en Annemieke Heinkenszand: Anny en Fons de Maat- van den Dries Joost en Annette Laurens en Joanna Wij danken het team van SVRZ voor de zeer liefdevolle en respectvolle verzorging in Dijkstede en Theresiahof. Correspondentieadres: Clara's pad 34a, 4451 HD Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 9 april om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. TRUUS MOMBARG Arie Willem Eland Ariena Eland-Ansems dinsdag 7 april 2015 33 Wees niet bang, want ik zal je vrijkopen, Ik heb je bij je naam geroepen, je bent van mij! Jesaja431b Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Here, tot Zich heeft genomen. sinds 6 maart 1997 weduwnaar van Pieternella Jacoba van der Moere in de leeftijd van 88 jaar. Namens de familie: J.A. de Muijnck (executeur) Wij zijn zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle zorg besteed aan Dirk door (huis-)artsen en personeel/medewerkers van Zorgcentrum Cleijenborch. Colijnsplaat, 4 april 2015 Correspondentieadres: Oranje Nassaulaan 4 4354 BE Vrouwenpolder Dirk is op zijn kamer in Zorgcentrum Cleijenborch, alwaar geen bezoek. Wij geven met eerbied gevolg aan zijn uitdrukkelijke wens, om hem in besloten familiekring naar zijn laatste rustplaats te begeleiden. Met droefheid delen wij u mee dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Cleijenborch, door de Heere van onze zijde is weggenomen onze lieve oud-oom Hij is88jaargeworden. Oostkapelle: Renzo en Alice de Muijnck Ard-Jan, Thaliza en Remco Oostkapelle, 4 april 2015 In verband met de begrafenis is ons kantoor Veldsink-de Muijnck Adviesgroep RegioBank Oostkapelle donderdag 9 april a.s. vanaf 11.00 uur gesloten. Op Goede Vrijdag is overleden onze lieve broer, zwager en oom in de leeftijd van 73 jaar. Haarlem: Adri en Annie Ganzeman Meliskerke: Cor en Nellie Ganzeman. neven en nichten. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze schoonzoon en zwager. partner van Attie Krijnsen Familie Krijnsen Geschokt en verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze gewaardeerde en geliefde medewerkster en collega Altijd bereid om voor de cliënten en ons te doen wat in haar vermogen lag als onze coupeuse. We leven mee met haar man en dochters, Rudi, Mariska en Miranda Lavooy mode: Hanneke Ekkebus Corry van Maldegem Henk en Leny Goudappel Middelburg, 4 april 2015 Afgelopen donderdag 2 april is op 90 jarige leeftijd overleden Geertruida Pieternella van de Kop-Bosschaart truus Geboren 26 september 1924 Weduwe van Frans van de Kop Cees Willem van de Kop Alwin Daniëlle, Sarah, Ramses Sarah, Bram Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 10 april om 13.00 uur waarna zij zal worden gecremeerd Uitvaartcentrum Bachweg 2 te Middelburg Als ik hem maar kenne Gezang 223 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve pa, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Zevenbergen, t Middelburg, 28 mei 1930 5 april 2015 Middelburg: Ariena Eland-Ansems Den Helder: Rob en Liesbeth Eland Den Helder: Tom en Shirley, Diego Den Helder: Paul Den Helder: Joni en Maurits Vlissingen: Ans en Arend Hubrechsen Rotterdam: Sjoerd en Saisha Middelburg: Huub en Renate Eland 5 april 2015 Correspondentieadres: Hof van Sint Jan 8, 4331 MJ Middelburg U kunt afscheid nemen van Arie in het Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 9 april van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 10 april om 11.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Onze speciale dank gaat uit naar dokter Angkotta en het team van Buurtzorg Middelburg Centrum voor een liefde- en begripvolle begeleiding en verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60