ÖvsrJsilöfj üiEum Leendert Duinhouwer Max van den Berge Janny van den Berge-Jille René Becht René Becht René Becht Pieternella Elizabeth Deurloo - van Zuidland Cornelis Johannes Deurloo Leen In plaats van kaarten René Becht Rene Becht René Becht Nellie Kees Pieternella Elisabeth Deurloo-van Zuidland Kees Dommisse Kees Dommisse n, 1 Thess. 5-18: "Wees altijd verheugd, dank God onder alle omstandigheden" Vandaag 7 april vieren onze lieve ouders en grootouders, en hun 60-jarige bruiloft. Hun dankbare kinderen René en Nelleke van den Berge, Elma en Frank Petter, Marianne en Martin van Dijk en kleinkinderen Vivaldipad 12 4462 JA Goes Geen afscheidsgroet. Geen laatste omhelzing. Plotseling was hij er niet meer. Hij is 59 jaar geworden. Corina Becht - Blok Marissa en Wesley Mats Sandra en Ferdy Norah, Myrthe M.J. Becht - Kruf Kruiningen: 's-Heerenhoek: Wolphaartsdijk: Bergen op Zoom: 2 april 2015 Huygensstraat 19 4416 DJ Kruiningen We nemen afscheid van René op donderdag 9 april om 13.00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Kom zoals je bent. Verdrietig zijn we om het plotselinge overlijden van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Cato Blok-Kwaak Ko en Anja Addy en Fester Mark en Anne Linda en Julius Peter en Carla Jessie en Yari We wensen Corien, haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Niet een blad Maar een boom die valt We gaan je missen. René bedankt. Peter Angelo Middelburg, 7 april 2015 Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Wji wensen Corina, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Boudewijn en Jolien Dave en Leny Flanny, Jarno Max en Erna, Mandy, Nikki Wij zijn geschokt door het geheel onverwacht overlijden van onze collega. Wij verliezen in hem een zeer bekwaam en toegewijd medewerker. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers PijCo Uitzendbureau Ritthem Ritthem, 7 april 2015 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van vader van onze goede vriendin Marissa. Wij wensen Marissa, Wesley, Mats en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Jordy Melisa, Gabriël Marieke, Mario Susanne, Richard Anouk, Johnny Nhi, Pascal Marlies, Jeroen Roxanne. We hebben het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag hadden we hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan ons denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is onze wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde geven wij u kennis dat slechts 3 dagen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma is ook overleden onze lieve zorgzame vader en opa 18 september 1942 f30 maart 2015 *26 april 1937 f 2 april 2015 Ad en Leny Riny en Vera Sabina en Martin PrisciUa Andy Correspondentieadres Lageweg 24a 4308 AH Sirjansland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 9 april om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geheel onverwachts is van ons heengegaan onze onvergetelijke zuster en schoonzuster Nellie A Bruinisse, 18-9-1942 f Sirjansland, 30-03-2015 En 3 dagen later is overleden haar geliefde man Cornelis Johannes Deurloo Kees" t 02-04-2015 De Here was hun genadig. Lies Klink-van Zuidland en Rinus Klink Olivier van Zuidland In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader sinds 21 december 1973 weduwnaar van Elisabeth Viergever Brouwershaven, Vlissingen, 11 juni 1930 4 april 20 Vlissingen: Riek Caljé Stoffel (in herinnering) Dirksland: Daan en Teuni Arjen en Eli a Breda: Joop Jeroen en Rowan Joeri en Nikki Oosterland: Cees en Lena Wesley en Femma Jiska en Bariy Renesse: Jan Fenny en Kaan Esmay Renee Roseburg (U.S.A.): Jolandaen Steve Liesbeth en Dan Gabriél Isaac Natascha Michaél Jayden Ashley Nieuwdorp: Elma en Marco Chantal en Jeroen Demi Joyce en Benjamin Donovan Divantley Correspondentieadres: Straatdijk 8, 3247 BZ Dirksland Leendert is thuis opgebaard, Vredehoflaan 596 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 april van 15.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn geliefde broer en onze oom L.Dekker-Dommisse in herinnering LH. Dekker in herinnering A. Koppejan-Dommisse in herinnering J. Koppejan in herinnering P. Dommisse A. Dommisse in herinnering Neven en nichten Voor ons onverwachts, is overleden, onze altijd behulpzame buurman Wij wensen de familie veel sterkte. Grijpskerke: Familie Cevaal

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59