Colofon h ht Familieberichten kükookop fllensenlinq.nl Jacomina van den Dries-Vermue Leendert Joost Ganzeman w w w w familieberichten MARC Van Driessen Ik heb een mooi leven gehad. Nu is het kaarsje opgebrand. Verdrietig, maar ook dankbaar dat wij zo lang van haar liefde en zorgzaamheid mochten genieten, delen wij u mede dat na enkele moeilijke laatste weken overleden is onze moeder, oma en overoma weduwe van Comelis van den Dries *15 augustus 1919 - f3 april 2015 Yerseke: Corrie en Gerard Sentse- van den Dries Niels en Eline, Dylan Kloetinge: Jan en Tiny van den Dries- Hoek Jeroen en Carolien, Pim, Marjan en Martin, Fabian, Milan Florien en Jarno Heinkenszand: Bas en Ellie van den Dries- Vermeulen Pieter Paul en Lotte Thijs en Annemieke Heinkenszand: Anny en Fons de Maat- van den Dries Joost en Annette Laurens en Joanna Wij danken het team van SVRZ voor de zeer liefdevolle en respectvolle verzorging in Dijkstede en Theresiahof. Correspondentieadres: Clara's pad 34a, 4451 HD Heinkenszand. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 9 april om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45 uur tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. Na de begrafenis is er in ontmoetingscentrum 'De Stenge' gelegenheid tot condoleren. Dankbaar voor het leven Berustend naar het eind Leen had er vertrouwen in dat hij naar zijn Heiland zou gaan... Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn man, onze vader en opa Leen Zonnemaire, 25 februari 1942 Nieuwer kerk, Bergen op Zoom, Rotterdam, Vlissingen, Goes, t Nieuwerkerk, 3 april 2015 Attie Steenbakker-Krijnsen Marcel Ganzeman René Ganzeman Gilco Steenbakker Bianca Steenbakker Derk Kruisman Dewi Jesse Deltastraat 14 4306 BK Nieuwerkerk Leen is thuis. De afscheidsdienst zal gehouden worden donderdag 9 april om 11.30 uur in de "Johanneskerk" van de Hervormde gemeente aan de Kerkring te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire. Voor de dienst is er van 10.30 tot 11.20 uur gelegenheid tot condoleren in kerkelijk centrum "Punt-3", waar we ook na de begrafenis elkaar kumien ontmoeten. Willy de Kam Liefdevol omringd door: Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 dinsdag 7 april 2015 35 Met verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zus schoonzus en tante Echtgenote van Piet van Gilst In de leeftijd van 73 jaar Kortgene: Rinus de Kam Kamperland: Cobi en Bert Sandee-de Kam Kamperland: Marijke en Adri Sandee-de Kam Kamperland: Piet en Ineke de Kam-Karman Goes: Marian en Simon Meulenberg-de Kam Kinderen en kleinkinderen Weesp, 3 april 2015 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Als muziek de tranen droogt en het orgelspel bekoort ben jij dicht bij ons. geboren te Terneuzen (NL) op 29 januari 1963, van ons heengegaan te Antwerpen op Goede Vrijdag 3 april 2015, gesterkt door de Ziekenzalving. André (t) en Paula Van Driessen - De Smet Paul en Patricia Van Driessen - de Clercq Luc en Jeannine Van Driessen - Meul Johan en Lut van Waes - Van Driessen Paul en Mieke Van der Linden - Van Driessen Alberic en An Ryckaert - Van Driessen Lieve en Martine Van Driessen - Wittock We nodigen u uit om van Mare afscheid te nemen in de Sint-Joriskerk, Mechelseplein te Antwerpen, op donderdag 9 april 2015 om 10.30 uur. Samenkomst en gelegenheid tot groeten in de kerk vanaf 10 uur. In familiekring brengen we Marc over naarde begraafplaats van Philippine (NL). Warme dank aan allen die hem met vriendschap en zorg hebben omringd. Correspondentieadres: Familie Marc Van Driessen p/a Uitvaartcentrum Eugène Timmermans Antwerpsestraat49-B2640 Mortsel (tel. 03 440 52 19) www. h jobse-u itva a rtn I www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 35