OyarJaiJai) Familieberichten Leendert Duinhouwer 34 dinsdag 7 april 2015 Janny Franse - de Jonge Janny Franse - de Jonge kükookop fllensenlinq.nl Jacobus Marinus Kole Ko Magdalena Louisa Nonneman-de Rooij - Lis - Lucie Maria du Puy Urbanus Carolus Boerjan - Urbain - Leen 'In liefde losgelaten, het is goed zo Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is na een moeizame periode rustig ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma 9 september 1937 - f 4 april 2015 Piet Franse Marlies en Harry Karelse-Franse Hans en Margriet Franse-Rentmeester Bart Loes Onze dank gaat uit naar iedereen die op welke manier dan ook zorg heeft verleend aan Janny. Siguitsedijk 31, 4434 NB Kwadendamme. De uitvaartdienst wordt gehouden vrijdag 10 april om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid om afscheid van Janny te nemen in de doopkapel van de kerk. Na de begrafenis is er in verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie de Jonge Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij in alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden haar be spaard is gebleven, stellen wij u in kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma echtgenote van Eduardus Gerardus Nonneman Boschkapelle, 11-6-1934 f Terneuzen, 3-4-2015 Terneuzen: E.G Nonneman Oostburg Ellen en Rini Roose-Nonneman Fiona en Ruben Bart en Natalie PhilippineNancy en Arno Saeij-Nonneman Sonny en Marijke Morten en Paula Correspondentieadres: Alberdingk Thijmstraat 1, kamer 403 4532 CZ Terneuzen De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt ge houden op donderdag 9 april om 10.30 uur in de Emmaus- kerk,Alb. Thijmstraat2 te Terneuzen, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Woensdag 8 april is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium aan de Hughersluys. Wij danken alle mensen die zorg verleend hebben aan ma in de periode in 'De Veste' en later in 'De Blide'. Nooit klagend, nooit vragend haar lasten in stilte dragend Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer Telkens werd je weer iets ontnomen dat deed jou en ons zo zeer Het is een gemis, een stille pijn datje nooit meer bij ons zult zijn... Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en klein-omaatje Zij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Oostburg: Rini IJzendijke: Anton en Jos Rutger en Liesbeth Thomas en Carmen IJzendijke: André en Andrea Mariëlle en Michel, Milan, Mats Martijn Philippine: Marijke en Johan Martin Natasja en Casper Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van WZC Emmaus, in het bijzonder de afdeling Tivoli, voor de liefdevolle verzorging en aan Dr. Meijerink voor de goede begeleiding. 4 april 2015 WZC Huize Emmaus, Handboogstraat 6, IJzendijke Correspondentieadres: Marollenoord 6, 4553 CP Philippine We nemen afscheid van ma en oma op donderdag 9 april om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten echtgenoot van Inny van den Hemel A Biervliet, 13-2-1932 Terneuzen, 4-4-2015 Terneuzen Axel Vogelwaarde Sluiskil Sluiskil Utrecht I.E.G. Boerjan-van den Hemel Agnes en Werner Kim en Jasper Monique en Adri Lindsay en Bart Tom en Margot Dennis Rudi en Myriam Eva, Lotte, Femke Benny Frans Peter Stuvesande 208 4532 MJ Terneuzen. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 9 april om 14.00 uur in de Emmauskerk, Alb. Thijmstraat 2 teTerneuzen. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Na de dienst wordt u uitgenodigd voor een kopje koffie in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Hier is tevens gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar verpleeghuizen 'Ter Schorre' - 'Maxima' voor alle goede zorgen. In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve partner, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader sinds 21 december 1973 weduwnaar van Elisabeth Viergever Brouwershaven, Vlissingen, 11 juni 1930 4 april 20 Vlissingen: Riek Caljé Stoffel (in herinnering) Dirksland: Daan en Teuni Arjen en Ella Breda: Joop Jeroen en Rowan Joeri en Nikki Oosterland: Cees en Lena Wesley en Femma Jiska en Barry Renesse: Jan Fenny en Kaan Esmay Renee Roseburg (U.S.A.): Jolanda en Steve Liesbeth en Dan Gabriél Isaac Natascha Michaél Jayden Ashley Nieuwdorp: Elma en Marco Chantal en Jeroen Demi Joyce en Benjamin Donovan Divantley Correspondentieadres: Straatdijk 8,3247 BZ Dirksland Leendert is thuis opgebaard, Vredehoflaan 596 te Vlissingen, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 april van 15.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 april om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Aan elk boek komt een eind Ook dit boek is nu uit De laatste pagina en de laatste zinnen Voorzien van inspiratie en gedachten Sla je het voorzichtig dicht Tot het einde toe, opgewekt, attent, zorgzaam en een moedige doorzetter. Kortom een geweldige vader en opa, daarom zijn wij erg bedroefd dat na een lang leven op vrijdag 3 april is overleden Den Haag, 13 maart 1922 Nisse, 3 april 2015 Peter en Yolanda Elly Mare, Irene Correpondentieadres: P. Kole, Kruipuitsedijk 3, 4436 RC Oudelande peyo@hetnet.nl Het afscheid zal in besloten kring plaatshebben.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 34