Digitale speelplek Verkeersmaatregel voor bouwplan Meliskerke 66 Avondfietsen in de Manteling kan echt niet. Die verstoring is te groot. De damherten raken ervan in paniek 66 Met een brede samenwerking kan er zeker een route voor mtb'ers op Walcheren van de grond komen maaskant WALCHEREN 25 Maakt er meer vakantie van. maaskantreizen.nl Duo steelt sieraden uit huis Spoorstraat Bij een woninginbraak aan de Spoorstraat in Oost-Souburg zijn zaterdag sieraden gestolen. Het ging om twee circa 15-18 ja rige blanke inbrekers van 1,60-1,75 m. Verder is bekend dat de ene een witte trui droeg en de andere een donkere jas. De laatste had donker haar. Ge tuigen worden verzocht te bel len naar 0900 8844. Vlissinger vast voor bedreigen en kwetsen Een Vlissinger (24) is in de nacht van zaterdag op zondag op de Vlasmarkt in Middelburg aangehouden voor bedreiging van twee mannen en beledi ging van agenten. De man droeg zes zakjes hennep bij zich van in totaal 15,3 gram. Hij werd opgesloten in een politie cel in Torentijd. Inloopochtend Paauwenburg Stichting Majoraat houdt van daag van 10.00-12.00 uur in sa menwerking met Zorgstroom aan de Van Hogendorpweg 58 a in Vlissingen een inloopoch tend voor 50-plussers. Bezoe kers kunnen een bloemstukje maken en/of vragen stellen over zorg of de wijk Paauwen burg. Kosten koffie/thee 50 ct. Vernieuwd 't Weitje feestelijk geopend Veers Burgemeester Rob van der Zwaag opende zaterdag de vernieuwde speelplaats 't Wei tje in Biggekerke. 't Weitje, op gericht in 1963, plaatste drie nieuwe speeltoestellen. Reden voor een feestelijke seizoens opening. Een team van tien vrijwilligers runt de speel plaats. De kinderen konden na de opening paaseitjes zoeken. Holocaust met concert herdacht Het Holland-Koor herdenkt donderdag met een concert in de Nieuwe Kerk in Middelburg het einde van de Holocaust. Medewerkenden: ds. Kees van Velzen (meditatie), Noortje van Middelkoop (panfluit), Ro nald IJmker (orgel) en Jan Len selink (piano). Prijs 5,00; t/m 12 jr 2,50. Aanvang 19.30 uur. Voorlichting over veranderingen zorg In dorpshuis De Zandput in Serooskerke wordt vandaag een voorlichtingsmiddag ge houden. Wethouder Chris Maas zal vertellen over de ver anderingen in zorg en welzijn per 1 januari 2015. Hierna wordt er vanuit SWV iets ver teld over Burenhulp. Aanvang 15.00 uur. Toegang gratis. KAMPERLAND - Tijdens het paas weekend is op camping De Molen hoek in Kamperland een digitale speelplaats geopend. Op de Me mo - de eerste in Nederland - kun nen kinderen rondrennen tussen palen die met behulp van displays en geluid allerlei opdrachten ge ven. Een stukje verderop staat de Fono, waar met de wat oudere jeugd los kan op draaitafels. De muziek komt uit hun eigen smart- phone en wordt door een klank kast versterkt. Net als echte dj's kunnen ze scrat chen, tracks van verschillende te lefoons mixen en allerlei andere effecten toevoegen. MELISKERKE - De gemeente Veere wil de dertig kilometerzone in Me liskerke uitbreiden naar de Corne lls Jaspersestraat. De maatregel is nodig wegens de bebouwing van het terrein van de voormalige Ichtuskerk. De Corne lls Jaspersestraat ligt aan de West kant van het bouwplan. Op dit ge biedje, zo'n 2800 vierkante meter, is een plan voor vijf huurwonin gen in de sociale sector, zes gara ges, zeven parkeerplaatsen en een vrij kavel voor een vrijstaande wo ning of een twee-onder-één-kap- per. Van de vijf rijtjeshuizen komt een aantal in de verkoop. Omdat er woningen gebouwd worden is de snelheidsverlaging nodig vanuit het oogpunt van ver keersveiligheid. Bovendien vergt woningbouw een lagere geluids norm in de directe omgeving. Door de snelheidsverlaging zijn verdere maatregelen niet nodig, verklaart de gemeente. Omwonenden uitten onlangs hun bezorgdheid over asfaltering van de Cornelis Jaspersestraat. De gemeente heeft inmiddels aange geven dat dat niet aan de orde is. Het bouwplan komt deze maand ter inzage bij de gemeente. Kroatië, Montenegro en Albanië Rondreis Kroatië Lourdes Klassiek of via Nevers Rondreis Griekenland Corfu DINSDAG 7 APRIL 2015 ruimte' zoekt OOST-SOUBURG MIDDELBURG VLISSINGEN BIGGEKERKE MIDDELBURG SEROOSKERKE door Annemarie Zevenbergen 12 dagen vanaf C 599 12-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Dubrovnik, Kotor, Cilipi, Cavtat Budva Rivièra! Verblijf in goede middenklasse hotels o.b.v. half-pension. Vertrek: 18 april, 23 mei, 6 juni, 5 sept., 3,17 okt. 12 dagen vanaf 599 12-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Split, Dubrovnik, Mostar en Sibenik Rivièra. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half- pension. Vertrek: 18 april, 9,23 mei, 6,20 juni e.a. 7 dagen vanaf 499 7-daagse excursiereis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Pyreneeën, Lourdes. Verblijf ter plaatse op basis van vol-pension. Vertrek: 26,30 april, 10,14,24,28 mei e.a. 15 dagen vanaf 979 15-daagse rondreis per Comfort-Class touringcar, met o.a. Olympia, Athene, Delphi, Epidaurus, Kalambaka Corfu. Verblijf in goede middenklasse hotels op basis van half-pension. Vertrek: 25 april, 16 mei, 12 sept. 3,17 okt. ANVR Maaskant Reizen organiseert al bijna 50 jaar verzorgde busvakanties, excursiereizen en rondreizen door heel Europa. Bij bijna alle reizen zijn excursies en half-pension inbegrepen. Vraag de gratis brochure aan. info@maaskantreizen.nl I 0412-48 28 28

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25