f 66 We schamen ons nergens voor, we zijn al een open boek voor mensen die ons kennen 66 Mijn vader is mijn beste maat. Als ik iets niet goed doe, tikt-ie me wel op mijn vingers <CF4070> MF ntbijten met ge braden kip van gisteren, tinde ren tot je agen da bezwijkt on der de seks- dates, feesten en geinen. Nee, dat is echt niet alles wat muzikant Toni Peroni en zijn zoon dj Tony Junior zo de hele dag uitvreten. Zeggen ze. „We houden ook van de natuur en de zee en zo, kleine dingen. Daar kunnen we echt van genieten", stelt pa bloedserieus. Bovendien werkt junior keihard aan zijn muzikale loopbaan en va der, zelf voormalig drummer van Het Goede Doel, draagt ook zijn steentje bij. Nou ja, hij bemoeit zich vooral overal tegenaan. „Hij is een grote losbol", omschrijft huisvriendin Conny eerlijk. „Het is een losgeslagen bende hier." Toni Claessens, zoals zijn echte naam luidt, en zoon Tony zijn de hoofdpersonen in de nieuwe zes delige reallife-soap Toni Tony: Zo vader zo zoon. De serie geeft een kijkje in het hectische leven van het tweetal, dat samen de Utrechtse Starsound Studio runt. Inclusief de seks, drugs en rock- 'n-roll en alle, maar dan ook alle, dirty details: „Het lekkerste van de wereld vind ik hete kip van de Chinees. En gepijpt worden", stelt senior, die in zijn stormach tige leven ook heeft geleerd dat het reuze ongezond is winden in te houden. En hij kent alle gehei men van dating-app Tinder: „Je moet meteen een recente foto ei sen, anders heb je kans dat er op eens een drietonner voor je neus staat. Zonde van je tijd." Vader en zoon wonen boven hun studio. Aangezien ze allebei kam pen met een zware huishoudelij ke handicap, probeert huisvrien din Conny ('onze eigen Mien Dob belsteen') de zaak enigszins in het gareel te houden. Toni: „Omdat we in zo'n gekke scene zitten, vind je juist die kleine dingen zo belangrijk. Gezelligheid. En dat hebben we thuis niet echt. Conny maakt dat een beetje goed. En als we ergens mee zitten, kunnen we dat feedbacken met haar." Conny moedert ook een beetje over zijn zoon. Zeker sinds hij is gebrouilleerd met moeder Linda, ooit bekend als Brenda Steunbeer uit de programma's van Henk Spaan en Harry Vermeegen. Tony hoopt het contact te herstellen tussen de hectische bedrijven door. Want niet alleen overdag is het een zoete inval in hun wo ning, ook 's nachts is het een ko men en gaan, vooral van pa's scharrels. „Je bent als gescheiden man een kleuter in de snoepwin kel." Dat heel Nederland die vlese lijke beslommeringen nu op de buis kan volgen, daar heeft hij geen enkel probleem mee, zegt se nior. „We schamen ons nergens voor, we zijn al een open boek voor iedereen die ons kent." Zijn zoon: „Wat ons programma anders maakt dan andere soaps? Ik ben dj en ik ga goed in die we reld, dus voor jonge producers is Move over Barbie, Roy Donders en Roelvinkjes; hier zijn Tony en Toni. „Wat je te zien krijgt, dat is zoals het is. We gaan niet acteren." het leuk om naar te kijken: de dy namiek van de aardbol over vlie gen, afgewisseld met hier mijn dingetjes doen." Senior: „Mensen denken weieens dat we altijd aan het feesten zijn, maar dat is onzin. Het is wel uniek wat we hier hebben. Veel mensen voelen zich tot ons aange trokken." Conny is er daar één van. Ze kent Toni al jaren en werd langzamer hand hun vertrouweling, al heeft ze thuis gewoon haar eigen gezin. Ze kijkt inmiddels nergens meer van op. Wat ze het heftigst vond? Nou, misschien toch wel die keer dat ze tussen de vuile lakens van Tony dat seksattribuut vond. „Als je dat al het ergste vond...", grijnst de dj. Ze vond het even wennen, die ca mera's, maar dat ging snel. „En wat je te zien krijgt, dat is zoals het is." Senior: „Het belangrijkst is dat we dicht bij onszelf blijven. We gaan niet acteren." Zijn zoon vindt het leuk dat kij kers de bijzondere band met zijn vader kunnen ervaren. „We zijn heel vrij samen. Het is gewoon mijn beste maat, mijn grote broer, maar dus ook mijn vader. Als ik iets niet goed doe, tikt-ie me wel op mijn vingers." Senior: „Ik heb heel vaak dat vrienden van hem tegen me zeg gen: ik heb geen vader meer, wil jij niet mijn stiefvader worden? Wij bespreken alles. Alles. Als hij seks gehad heeft met zijn vrien din, dan kan het zijn dat hij zegt: nou pa, dit was effe helemaal niks hoor." Tony: „Als wij zeggen: je krijgt een kijkje in ons leven, dan krijg je écht een kijkje in ons leven. Dan doen we het niet half. Wij gaan er helemaal voor." media@wesener.nl s door Monique Brandt Toni Peroni Toni Peroni (links) en Tony Junior geven zich bloot in Toni Tony. foto's William Rutten Grote bekken, kleine hartjes Toni Tony: Zo vader zo zoon. Dinsdag 7 april op RTL 5, 21.30 uur. reageren? media@depersdienst.nl Tony Junior

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 85