Üyarlailarj m1 Familieberichten O IHensenlinq.nl Jacobus Felix Anton Beun Marten Willem ten Hoor "Wim" Stien van de Swaluw 58 zaterdag 4 april 2015 Bep van AdricUem Jan Dekkers Fred Jansen Jo Hendrikus Johannes Willems Henk ~Sj aak- ÏÏiïlarlJes can Vam Piet van Dorst Edy Hulshout Piet de Lijser Joop van Rijnen kijk ook op Verdrietig hebben we kennis genomen van het overlijden van ons bestuurslid Bep was niet alleen actief als bestuurslid, maar ook op de Bingo- en Kaartavonden We zullen haar dan ook missen! We wensen haar familie veel sterkte toe Namens het bestuur van Buurtvereniging Serlippens Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Zijn toewijding, vriendschap en warmte zullen we voor altijd missen. Linda, we leven met je mee. Het team van Vluchtelingenwerk Zeeland afdeling Hulst Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Fred was vanaf de oprichting al lid van onze Showband. Hij speelde met veel inzet op de grote trom, en leverde een grote bijdrage aan de bingo's, rommelmarkten en het ophalen van oud papier. We verliezen in hem een fijne vriend. We wensen zijn familie veel sterkte. Bestuur en leden van Showband New Adventure De Hemel heeft er een Engel bij Rust zacht lieve opoe We gaan je missen Marie en Arno Carina Peter en Esther Kevin Selena Angelique Sophie Terneuzen, 3-4-2015 enige en algemene kennisgeving ieder leven is uniek, mooi en kostbaar en schenkt waardevolle herinneringen overleden in de leeftijd van 83 jaar op 21 maart 2015 te Villajoyosa/ Alicante Zijn kinderen: Annelies, Carla, Cerillo, Erik, Marcel, partners en kleinkinderen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Villajoyosa/ Alicante Correspondentieadres: Erik Willems, Slijkstraat 47, 4381 JH Vlissingen Niemand verdwijnt voorgoed als de herinneringen worden bewaard Verdrietig, omdat we afscheid hebben moeten nemen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame en onvergetelijke moeder Esther Elisabeth van der Peijl-Stoffijn weduwe van Govert Dirk van der Peijl 29-10-1915 t 02-04-2015 Zaamslag: Esther en Hans de Zeeuw-van der Peijl Correspondentieadres: Reuzenhoek 2B 4543 NB Zaamslag Er is gelegenheid om afscheid te nemen op dinsdag 7 april van 19.00 tot 20.00 uur in Woonzorgcentrum "De Blide", Alb. Thijmstraat 1, kamer 113 te Terneuzen. U wordt uitgenodigd voor de uitvaartdienst op donderdag 9 april om 10.00 uur in de Opstandings- kerk, Bellamystraat 74te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Het personeel van wzc "De Blidebedanken wij voor de prima zorg en liefdevolle aandacht, die onze moeder Mevr. E.E. van der Peijl-Stoffijn heeft ontvangen. Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze broer en zwager betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. J. M. Beun-Beun M.C. Versprille-Beun P. Versprille Oostburg, april 2015 eid nemen ió met zachte vingers u/at voorhij ió dichtdot in de goede gedachten ter he. doen en verpahhen Wij danken u hartelijk voor uw medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma jannetje vddriana de ld rul ne -f^iLulde t Piet en Thea Adrie en Boukje Frans en Carla Klein-en achterkleinkinderen April 2015 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus en tante betuigen wij u onze oprechte dank. uit aller naam; Annie Resida-van Dam Clinge, april 2015 Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor de overweldi gende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn man Mijn bijzondere dank ook aan Dr. Wauters en het team van het Dialyse centrum ZorgSaam en alle medewerkers van zorgcentrum "Vremdieke" te Hoek. En zeker ook aan uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt te Terneuzen voor de correcte verzorging van de uitvaart. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. C.M. van Dorst-Baeke Terneuzen, april 2015 Wij danken u voor het medeleven welke wij van u mochten ontvangen bij het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader 05-08-1918 - 09-03-2015 Namens mevrouw ten Hoor - de Clercq kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Uw blijken van medeleven en belangstelling na het plotselinge overlijden, alsmede Uw aanwezigheid bij de uitvaart van onze broer, schoonbroer en oom hebben wij zeer gewaardeerd. Wij danken U hiervoor hartelijk. Familie Hulshout Hengstdijk april 2015 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve zoon, onze broer en schoonbroer Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. Familie de Lijser Cadzand, april 2015 Het medeleven na het overlijden van onze op welke wijze dan ook, heeft ons goed gedaan. Lya Kaptijn Reini van Rijnen en Jelle Koeman Feddo, Cas, Babs Maurits van Rijnen Zaamslag, april 2015 Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Familie van de Swaluw Heinkenszand, april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58