Genieten aan de kust van Friesland Swestdeal Vind je nieuwe favoriete boek op Dizzie.nl Dizzie ni Word gratis lid 57 WE HELPEN KINDEREN GROEIEN Genieten aan het Gardameer 4,5 of 8 dagen Lees recensies van andere boekenfans Win boeken en andere prijzen Beoordeel boeken en deel je mening met anderen n De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 3 dagen vanaf Friesland ontdekken? Boek deze aanbieding naar Makkum, één van de meest charmante vissers dorpjes van Nederland met een pittoreske haven gezellige boulevard en zandstrand. Tip: bezoek de 'Elfstedentochtsteden' Sneek en Bolsward. Tot 38,- voordeel per persoon! 4-sterren hotel aan het IJsselmeer Ontbijtbuffet Gratis wifi Gratis parkeren Klantbeoordeling 8,5 Boek vóór 23 april op Kras.nl/LR83003 V Geniet van de prachtige omgeving V Halfpension in hotel V Waardering 8,4 op Zoover.nl De leukste boekencommunity van Nederland Bestellen doe je op sweetdeal.nl zaterdag 4 april 2015 Beach Hotel de Vigilante Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR83003 Dit populaire 4-sterren hotel ligt in het recreatiegebied 'De Holle Poarte', direct aan het zandstrand en de boulevard van het sfeervolle vissersdorp Makkum. Het hotel beschikt over gratis wifi, een receptie, lift, lounge met openhaard, restaurant met uitzicht op het IJsselmeer, bar, terras, cafetaria, poolbiljart, bowling en gratis parkeergelegenheid. U verblijft in een comfortabele landzijde kamer. Inclusief: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf in het Beach Hotel de Vigilante met ontbijtbuffet, gratis wifi en gratis parkeren bij het hotel. Exclusief: zie onze website. Voor u vanaf 59, vanaf 85, vanaf 115, Aankomst: van 10 april t/m 30 oktober 2015. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 23 april 2015. Ga naar Kras.nl/LR83003 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83003 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten Kinderen kunnen pas groeien en zich ontwik kelen als ze zich veilig voelen en naar school kunnen. Save the Children geeft kinderen de kans om te groeien en we stoppen pas als de situatie voor kinderen structureel is verbeterd. Kinderen hebben uw steun hard nodig. Red hun leven. Red hun dromen. Red hun toekomst. savethechildren.nl Save the Children Ga naar savethechildren.nl of bel 0800-1747.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57