ftiee in herstel na de ramp Pietersredia Gw\ zoa Cv 25 Dé plek waar uw communicatie begint r^6°eÓ^pïalstS Tekenaar/Constructeur Projectleider Arbeids participatie Medewerker I Contract management Pieters Media verzorgt communicatie- en marketingadvies, vormgeving, druk- en printwerk. Er wordt gewerkt voor bedrijven en non-profit org./overheid vanuit onze vestigingen in Goes en Groede. Wij vinden het belangrijk om mensen en bedrijven echt verder te helpen. Dit doen we door mooie creatieve (multi)media- le producties te bedenken en te produceren. Voor onze technische afdeling in Groede zijn we op zoek naar: DTP-ER PLAATBELICHTER De werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het maken van digitale druk vormen waarbij kennis van inslagschema's vereist is, en het aansturen van de Hei delberg Supraset plaatbelichter. Daarnaast DTP werkzaamhedenu dient bekend te zijn met alle (up-to-date) relevante programma's van Adobe. Ook de productie van digitaal printwerk behoort bij het takenpakket. TECHNISCHE BINDER Liefst met ervaring op verzamelhechters (Müller-Martini), vouwmachine (Stahl) en/ of snijmachine (Polar volaut.). De werkzaamheden bestaan uit het afwerken van ons drukwerk met bovenstaande machines, en het verpakken van de diverse gedrukte producten. Noodzakelijk voor dit werk is een goede conditie en een houding van "aanpakkenMaar ook accuratesse en zorgvuldigheid zijn van groot belang. www.pietersmedia.nl Pieters Media voor duurzaam en verantwoord ondernemen! SoliPharma B.V., producent van medicijnen en voedingssupplementen, is een succesvol bedrijf dat sterk groeit en momenteel ±100 enthousiaste medewerkers telt. Kennis, servicegerichtheid en flexibiliteit zijn sleutelwoorden binnen de organisatie. Momenteel zijn wij op zoek naar een Senior Customer Service Officer (CSO) (m/v) De CSO is verantwoordelijk voor het coördineren van het complete leveringsproces voor onze klanten. De kandidaat is klantgericht en heeft affiniteit met de farmaceutische en voedingsmiddelenindustrie. De CSO heeft een no-nonsense werkhouding, werkt snel en accuraat. Tot het takenpakket behoren: Order management, inclusief het uitvoeren van het gehele offerte-traject Het geven van adviezen aan de klanten (B2B) en het onderhouden van het klantenbestand Voor het invullen van deze functie is vereist: Een afgeronde MBO- of HBO opleiding Uitstekende kennis van de Nederlandse taal en idealiter ook van de Engelse taal Minimaal 5 jaar werkervaring (B2B of B2C) Kennis van internationaal transport (road, air, sea) en computervaardigheden Onafhankelijke en gestructureerde manier van werken en een positieve en flexibele werkhouding Indien u interesse hebt in bovengenoemde functie en aan de beschrijving voldoet, zien wij uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreid CV graag tegemoet. U kunt deze sturen aan: SoliPharma B.V. T.a.v. Dhr. J.P. Flipsen Industrieweg 11a, 4731 SB Oudenbosch j .flipsen@ solipharma .nl West-Brabant ZOA.NL IBAN 550 zaterdag 4 april 2015 Voor beide posities zijn we op zoek naar gemotiveerde, betrokken en goed presterende medewerkers, die in een team kunnen samenwerken. Op onderdelen kan intern en met partiële scholing de gevraagde kennis aangevuld worden. Pieters Media is een zeer klantgericht en professioneel bedrijf, maar met beide benen in de Zeeuwse klei. Wij bieden aan de juiste kandidaten een dynamische baan, prima collega's en een boeiend bedrijf, met een goed salaris en dito CAO. Sollicitaties digitaal te richten tot 15 april aan: Pieters Media b.v. Groede /Goes T: 0117-377170, E: info@pietersmedia.nl T.a.v. dhr. Floris Pieters, dir. Alle info over het bedrijf op 6" _f the sp'- H°:eww.g°edhar GEA Goedhart is specialist in het ontwerpen en produceren van luchtkoelers voor de industriële koel- en vriestechniek. Het bedrijf maakt onderdeel uit van de internati onale HX Holding GmbH met zijn hoofdkantoor in Bochum, Duitsland. Met de door GEA Goedhart in Sint Maartensdijk ontwikkelde productie processen worden op diverse productielocaties, waaronder in Nymburk (Praag-Tsjechië), een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen voor klanten over de gehele wereld geproduceerd. De kwaliteit van Goedhart staat niet alleen extern centraal, maar ook intern voor de medewerkers. Een schone en vriendelijke werkomgeving heeft constant de aandacht, evenals door collegialiteit geïnspireerd teamverband: samen werken aan een hoog waardig product. Voor onze vestiging te Sint Maartensdijk zij wij op zoek naar een: (M/V 40 uur) Een interessante functie in de dynamiek van een internationaal opererend bedrijf met een prettige collegiale sfeer. Functiebeschrijving Je construeert en maakt offerte- en productietekeningen c.q. specificaties van klant specifieke uitvoeringen en/of buitenstandaard uitvoeringen en dit alles binnen de vastgestelde bedrijfsnormen. Je bestudeert, interpreteert en bespreekt de opdracht op functionaliteit en op technische en financiële haalbaarheid. Je maakt machinegerichte programma's die benodigd zijn bij het vervaardigen van het betreffende onderwerp. Je adviseert en begeleid de productie bij productieproblemen en afkeur. Kennis en vaardigheden Je hebt een MTS WTB opleiding gevolgd en deze met goed gevolg afgerond. Je hebt ervaring op een Engineeringsafdeling, bij voorkeur in de apparatenbouw Je hebt kennis en affiniteit met elektrotechniek in combinatie met plaatwerk. Je hebt kennis van Autocad en bij voorkeur Inventor (3D) Je beheerst het Nederlands en Engels goed in woord en geschrift. Je bent bereid tot het volgen van cursussen en interne opleidingen. Ben je geïnteresseerd in deze functie, richt dan je sollicitatie aan: GEA Goedhart B.V. T.a.v. Charlotte de Smit Postbus 13 4695 ZG Sint Maartensdijk Charlotte.de.smit@gea.com Als je meer informatie over de betreffende functie wilt en/of meer wilt weten over de verdere mogelijkheden binnen het bedrijf, dan kun je contact opnemen met de Manager Industrial Engineering Paul Grinwis of HR Manager Charlotte de Smit, tijdens kantooruren bereikbaar onder telefoonnummer 0166-665 665. engineering for a better world GEA Heat Exchangers MEE West-Brabant biedt onafhankelijke cliëntondersteuning aan kwetsbare burgers en hun omgeving. Door de inzet van MEE West-Brabant met betrekking tot de invoering van de Wmo en de Participatiewet zijn wij op zoek naar een Wil je meer weten over deze interessante functies kijk op www.meewestbrabant.nl werken bij MEE vacatures Gratis advertentie HULP HOOP HERSTEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25