h J? J? Familieberichten O IHensenlinq.nl Uiiiikuaiuijjmg llilffitemtirmm Oi/arHte Ba/i email Voor betaalbare kwaliteit U Bob Hoff A Corry Zuijdwegt-Nijssen "Een persoonlijk afscheid voor elk budget" 58 zaterdag 4 april 2015 crv Wf: Piet Boogaard Jan Veen Jan Janse Frans van Liere Wouter van de Loo Stien van de Swaluw Uitvaartverzorging Ljtuia van Win gen lartverzorqini kijk ook op Jfscl eid nemen ii met zachte uinqeri wat t/oorhij ii dichtdoen en uerpalhen in de goede gedachten ter herinnering. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven, betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma Piet en Thea Adrie en Boukje Frans en Carla .,„A,r Klein-en achterkleinkinderen April 2015 Johanna Pieternella Kwekkeboom - van Keulen Aaltje van Zegeren-Meilof Freek de Jonge Ina Wisse Piet Stroo ujeYi Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg De beste service van Nederland. '2 Bezoek onze bekroonde website. J* W Een hand, een woord, een kaart, berichtje of telefoontje doet zo goed, wanneer je iemand missen moet. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom t Vlissingen, 12 januari 2015 Zijn zussen, zwagers en schoonzus Neven en nichten jannetje ^vddriana de Hdruine-f^laddet Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en onze opa Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Familie Hoff Oost-Souburg, april 2015 Voor uw hartverwarmende woorden of andere wijze van meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze allerliefste, zorgzame moeder, oma en overoma willen wij u heel hartelijk dankzeggen. Het heeft ons heel goed gedaan te weten dat zij bij zo velen geliefd was. Kinderen, klein en achterkleinkinderen Nieuw en Sint Joosland, april 2015 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Axel, april 2015 D. van Zegeren Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, pa en zoon De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel be trokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Lenie Veen-van Slooten Jan Pieter G.A. Veen-Bogert Zuiddorpe, april 2015 Hartelijk dank voor uw overweldigende belangstelling, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekteperiode en na het overlijden van onze Het heeft ons doen beseffen dat we er niet alleen voor stonden. Diny Janse - de Plaa Martijn Oost-Souburg, april 2015 Voor uw blijken van medeleven na het plotseling overlijden van mijn partner, onze vader en opa willen wij u hartelijk dank zeggen. Netty Maas Familie de Jonge Driewegen, april 2015 Na het overlijden van mijn enige zoon wil ik iedereen bedanken voor uw aanwezigheid bij de crematie. De steun en kracht die ik van zo velen mocht ontvangen per telefoon en post was enorm. Ook wil ik de directie van de S VRZ en de vele medewerkers bedanken voor hun aanwezigheid. Het heeft mij enorm goed gedaan. A.C. van Liere-Marits De vele blijken van medeleven, uw steun en hartelijk heid na het overlijden van zijn ons tot troost. Wij zijn u zeer dankbaar. Familie Van de Loo Nieuw- en Sint Joosland, april 2015 Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van willen wij u hartelijk bedanken. Familie van de Swaluw Heinkenszand, april 2015 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante willen wij u oprecht dank zeggen. April 2015 Familie Wisse Voor de zeer vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben mogen ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze ma en oma betuigen wij u onze oprechte dank. Jan Zuijdwegt John, Tygo, Yenthe, Levy René en Rianne Yerseke, april 2015 In liefdevolle herinnering 08-03-1959 05-04-2010 Al 5 jaar uit ons leven Maar altjd in ons hart Je moeder Dien, Nel en Tahar, kinderen en kleinkinderen Simon Slager: Een persoonlijk afscheid zonder extra kosten achteraf. Dat kan, met een van de vier Afscheidsarrangementen van Yarden Slager Uitvaartzorg. U heeft de keuze uit de volgende vier arrangementen: Ingetogen: 3.995,- Eigentijds: 8.990, Persoonlijk: 6.395,- Exclusief: 11.995,- Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen (West-Souburg) T 06 10 97 0736 E simon.slager@yarden.nl www.yarden-slager.nl Slager Uitvaartzorg Walcheren Verzorgt de gehele uitvaart 0113-639 108 Striepseweg 4, 4435 RL Baarland www.lindavanwingen.nl Vraag nu gratis het boekje uitvaartwensen aan Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart- h verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. UITVAARTVERZORGSTERS 'ÜZZV Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118)413417 www.uzzl.nl fw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 109