(H mensen inq.nl Familieberichten Catharina Reijnoudt-Kodde Catharina Reijnoudt-Kodde Lourus Kornelis Roelse Lou Hendrikus Johannes Willems Henk Lou Roelse Lou Roelse Lou Roelse Lou Roelse Lourens Roelse Maria Johanna Notebaart-Foppen - Marie - Verdrietig, maar dankbaar voor haar liefde, zorg en toewijding laten wij u weten dat onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Pieternella Voet-Grim 5 september 1926 2 april 2015 Vlissingen: Jan Voet Aalst: Giljarn en Yvonne Mirjam en Toon Marieke en Arjen Chaja en Jolanda Kim en Martine Vlissingen: Piet en Marie-Christine fosine Liesbeth en Paul Koudekerke: Rinus en Henny Marijn en Kristie Simon en Moniek Suzan en Remi Achterkleinkinderen Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 151 4383 SB Vlissingen Er is gelegenheid afscheid te nemen op dinsdag 7 april van 14.15 tot 14.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. Aansluitend zal de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden om 15.30 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematie is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. kijk ook op zaterdag 4 april 2015 57 Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en omi sinds 21 september 1995 weduwe van Adriaan Reijnoudt in de leeftijd van 90 jaar. Colijnsplaat: C. Reijnoudt H. Reijnoudt-Sies Diana en Wouter Cindy en Jerry Arnemuiden: J. Baas- Reijnoudt C. Baas (in herinnering) Anita (in herinnering) en Niek Fleur Mick Carina en Mark Siven Tijs Richard en Marieke Amber-Lorance Arnemuiden: A. Reijnoudt N. Reijnoudt-van de Ketterij Arjen Arnemuiden: P. Reijnoudt (in herinnering) Dr. v. d. Moerstraat 1 4341 GL Arnemuiden, 2 april 2015 Onze dank gaat uit naar het personeel van Zorgstroom en de huisarts dokter R.D.M. de Kuijper voor de liefdevolle verzorging en resp v_ De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 9 april om 14.15 uur op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er voor familie en belangstellenden een rouwdienst plaats in verenigingsgebouw Rehoboth, die aanvangt om 13.15 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. D. Jongeneel. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd verenigingsgebouw. Geen bloemen Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat ik van haar heb ontvangen en met haar mocht beleven geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame oma Arnemuiden: Arjen Arnemuiden, 2 april 2015 enige en algemene kennisgeving ieder leven is uniek, mooi en kostbaar en schenkt waardevolle herinneringen overleden in de leeftijd van 83 jaar op 21 maart 2015 te Villajoyosa/ Alicante Zijn kinderen: Annelies, Carla, Cerillo, Erik, Marcel, partners en kleinkinderen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden te Villajoyosa/ Alicante Correspondentieadres: Erik Willems, Slijkstraat 47, 4381 JH Vlissingen Het laatste beetje is nu op, veel was er te verduren Bedroefd, maar met respect voor de wijze waarop hij met zijn ziekte om is gegaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en opa-opa. 18 mei 1932 Westkapelle 3 april 2015 J.W. Roelse - Minderhoud Joke en Anton de Pagter - Roelse Anne en Arjan, Hanna Ko en Lenie Roelse - de Kam Wilko en Samantha Leon en Floor Onze dank voor de liefdevolle verzorging en aandacht gaat uit naar de doktoren en medewerkers van: Dialyse Zorg Zeeland Huisartsenpraktijk Heijmans Buurtzorg Veere Taxicentrale TCR Correspondentieadres 't Hout 15 4361 CA Westkapelle De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 8 april om 13.00 in het Jeugdgebouw aan de Markt 67 te Westkapelle. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Respect hebben wij voor de manier waarop hij met zijn ziekte is om gegaan. Wij wensen Jo, de kinderen en (achter)kleinkinderen veel sterkte toe. Westkapelle Kapelle Zoutelande Westkapelle Ko en Janny Minderhoud - van Suijs Jos en Ella, Jurrian, Robin Heieen en Johnny, Mike, Steffie Hans en Jacodine, Emiel, Levien Na een jarenlange vriendschap is overleden mijn goede vriend Ik wens Jo en de familie veel sterkte toe. Albert Kik Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Wij wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe. Jaap en Mien Cijsouw Wederom moeten wij afscheid nemen van een goede vriend, Man van onze vriendin Jo-Mie. We wensen Jo-Mie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Katrien en Lein (in herinnering) Jo en Ko (in herinnering) Mien en Jo Tanne en Jo (in herinnering) Kee en Pauw (in herinnering) Na vele jaren van vriendschap namen wij kennis van het overlijden van onze vriend Wij wensen Jo, kinderen, kleinkinderen en achterklein kind veel sterkte toe. Izaak en Mina Adrie en Sien Coba en Huib t Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, laten wij u weten dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jacobus Adrianus Notebaart in de leeftijd van 94 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oost-Souburg, 2 april 2015 Correspondentieadres: Zwanestraat 73, 4451 DX Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 april van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 108