Familieberichten O H1ensenlinq.nl a tóR/IrjiiiuriliJg Jul lÉuni M jé 56 zaterdag 4 april 2015 Maatje Jongepier-Faasse Franciscus Corry Adrianus Borremans Frans Lieve opa Frans Adriaan van Maldegem "Adrie" Jan Dekkers Kees Janse Kees Dommisse Sinds 4 februari 2001 weduwnaar van Corrie Dommisse-van Saase Adrie van Maldegem Adrie van Maldegem Adrie van Maldegem J.L. de Witte - Jan - Mine Lous-Brasser kijk ook op Hartelijk dank voor de vele felicitaties, in welke vorm dan ook, die ik heb ontvangen voor mijn 95 ste verjaardag. Het heeft mij zeer goed gedaan. Piet Kodde, Simnia, Domburg Onze lieve moeder, oma en omi wordt op 13 april 90 jaar. U bent van harte welkom om haar te feliciteren op zaterdag 11 april tussen 15.30 en 17.30 uur in Brasserie de Tijd, Markt 91 te Westkapelle. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Adres: Krekepad 9, 4361 JJ Westkapelle Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Zijn toewijding, vriendschap en warmte zullen we voor altijd missen. Linda, we leven met je mee. Het team van Vluchtelingenwerk Zeeland afdeling Hulst Tot ons groot verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze geliefde broer en oom. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe. Familie Janse Verdrietig laten wij u weten dat wij, nauwelijks twee maanden na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder, nu afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, opa en overgrootvader 8 januari 1926 f 2 april 2015 sinds 4 februari jl. weduwnaar van Johanna Elizabeth Borremans-Kalle Vlissingen: Johan en Marianne Oost-Souburg: Peter en Willie Vlissingen: Eddie en Christy Oost-Souburg: Isa en Leen Geldrop: Marlaetit Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het verzorgend personeel van zorgcentrum Gasthuis, afdeling Singel, voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Correspondentieadres: Cornelis van Perestraat 4, 4388 CD Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 9 april om 11:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We zullen je missen. Cindy Martin, Mandy, Isabelle, Nina Danny Marloes, Milou Een hand die zwaaide als we gingen en saluu daar achteraan dat zijn herinneringen aan onze Pa Na een mooi, werkzaam leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, zorgzaamheid en liefde, delen wij u mee dat toch vrij onverwachts is overleden onze lieve, zorgzame Pa en opa A Grijpskerke, 17 juni 1925 t Nieuw en St.Joosland, 2 april 2015 Best: Cora en Kees Janse-Dommisse Grijpskerke: Bram Dommisse Middelburg: Marly Krijger-Dommisse (in herinnering) Adrie Krijger Wilfred Jeroen Correspondentieadres: Bram Dommisse Middelburgseweg 20 4364TC Grijpskerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 9 april om 13.30 uur in de Michaëlskerkaan de Kerkring 26, te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat te Grijpskerke. Zij die wij vergeten hebben een rouwbrief te sturen worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zacht en vredig is ingeslapen onze vader en opa weduwnaar van Pieternella van Sluijs Koudekerke, 20 april 1931 f Goes, 29 maart 2015 Peter en Nel Ester y en Sjoerd, Damian, Wesley Saskia en Tamas Con-espondentieadres: Swaalingestraat 3 4374 BV Zoutelande Overeenkomstig de wens van Adrie heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Na een werkzaam leven is uit onze familiekring weggenomen onze broer, zwager en oom. We koesteren de mooie herinneringen aan hem. in de leeftijd van 83 jaar. T. Besuijen-van Maldegem A. Besuijen f L. Kluijfhout-Vos A. van Maldegem t L. Kluijfhout t J. van Maldegem f P. van Maldegem-Janse f P. van Maldegem A. van Maldegem-Bosma A. van Maldegem G. van Maldegem-Doornbos Ivan Maldegem A. van Maldegem-Klijnsma t N. van Maldegem-van der Kuilen A. Verschelling-Abrahamse J.H. Verschelling Neven en nichten Zoutelande, 29 maart 2015 Heden overleed onze oom en oudoom Adri Geschiere Kees en Tannie Dekker José en Kornelis Betty en René Erik en Eliene Anita en Peter Wim Geschiere en Ria Tilborghs Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze buurman We wensen Peter, Nel en hun kinderen sterkte toe met dit verlies. De buren: Piet en Lenie de Buck Karei en Rina Francke Sjaak t en Nel Gabriëlse Kees Koppejan en Cobie Flipse Chris en Adrie Schipper Krien en Coby de Witte 100 jaar te worden Er is gelegenheid tot feliciteren op deze dag van 15.30 tot 17.30 uur in "Westkapelle Herrijst" aan de Markt Aan huis liever geen bezoek 't Hout 4 4361 CB Westkapelle Zaterdag 11 april wordt onze moeder Wij nodigen iedereen van harte uit dit met ons te vieren en moeder te feliciteren op 11 april van 15.30 tot 17.30 uur in De Fontein, Markt, Westkapelle Jan en Johan en verdere familie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 107