amilieberichten mm 0 mensen inq.nl Familieberichten liKMarrioriarn Bob Johannes Poppe Jo Van der Hooft Tona Maria Kostense-de Vos Maatje Janna van der Male - Provoost De Heer is mijn herder Psalm 23 Dankbaar voor alles wat hij in zijn liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze bijzondere vader, schoonvader en opa West-Souburg 2 augustus 1935 t Oost-Souburg 31 maart 2015 T.G. Poppe-Bosch Jan en May, Rex, Max Peter en Hannie, Wilco, Danny Karin Onze dank gaat uit naar de Buurtzorg Oost-Souburg, dokter Meyer en dokter Pinson voor de goede begeleiding. C orrespondentieadres Familie Poppc Oranjeplein 160 4388 AH Oost-Souburg Voorafgaand aan de dankdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 12.15 tot 12.45 uur in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). De dankdienst zal worden gehouden op woensdag 8 april om 13.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Na de dankdienst is er gelegenheid de familie te condoleren in De Ark, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg (naast de kerk). - De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - Na een moedig gedragen ziekte is vol vertrouwen rustig ingeslapen onze geliefde jongste broer, onze zwager en oom Johannes (Jo) Poppe We zullen hem missen in onze familiekring. Oost-Souburg: Adrie Poppe t 1998 Bram Poppet 1999 Roden: Jan en Ali Poppe Oost-Souburg: Riet en Bram Deurwaarder Jopie Poppe Neven en nichten 31 maart 2015 Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw hart heeft voor ons geklopt. Jouw handen en ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig omdat wij haar moeten missen geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Maria Traas-Polderdijk - Corrie - 11 november 1935 - fl april 2015 Wij hebben haar mogen begeleiden in haar laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor haar te doen. Heinkenszand: L. Traas Heinkenszand: Christian en Herman Suzanne en Marcel Peter 's-Heer Arendskerke: Miranda en Mauricio Jannes Arwen Heinkenszand: William en Angelique Sanne Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo en SVRZ De Kraayert' voor de liefdevolle verzorgingen de goede begeleiding. Hoefbladstraat 314451 TL Heinkenszand. Er is gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen op zaterdag 4 april van 14.00 tot 14.30 uur op kamer 113 in Zorgcentrum 'De Kraayert', Deltastraat 2 te Lewedorp. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 8 april om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u clan deze advertentie als zodanig beschouwen. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Wat nooit vergaat is de herinnering die zij achterlaat Wij hebben afscheid moeten nemen van onze zus, schoon zus en tante Cornelia Maria Traas-Polderdijk Wij wensen Lau, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Polderdijk Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding 3 april 2011 Hartverwarmend was het dat zo velen ons terzijde stonden bij het afscheid van onze moeder en oma De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart danken wij u voor de steun, vriendschap, liefde, bloemen, brieven en kaarten. Kinderen en kleinkinderen Renesse, april 2015 Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl kijk ook op vrijdag 3 april 2015 47 Colofon Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl 3 april 2015 Je bent alles wat bestaat, ik vind je in alles om me heen, ik voel en mis je zó vaak en zó intens. mama Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en trotse oma. J. van der Male Anita Nieuwenhuijze -van der Male Leendert Nieuwenhuijze Linda en Yorick Cindy en Rutger Sandra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 70