Oysflailau Familieberichten O IHensenlinq.nl 46 vrijdag 3 april 2015 Adri Adriaanse Cornelia Gerdina Braat - van der Hoek Pieternella Elizabeth Deurloo - van Zuidland Dr. Job van der Zwan Met droefheid geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster en tante Adriana Cornelia Aarnoutse-Slabbekoorn in den ouderdom van 90 jaar. C. Slabbekoorn Pzn. Neven en nichten Biezelinge, 2 april 2015 In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Johannes 14 vers 2 Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je iets ontnomen, mijn man, onze vader, schoonvader en opa van vroeger was je niet meer. Wij zagen heel goed je stille verdriet, maar helpen konden wij je niet. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons kunt zijn. Heden overleed mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en leuke opa 23 december 1931 t 1 april 2015 Middelburg: Miep Adriaanse - Vader Jacqueline en Hans van der Hiele Ferdy Adriaanse (in liefdevolle herinnering) Leidschendam: Richard en Moniek Dorst: Sandra en Dylan Middelburg: Patrick Drager van de koninklijke onderscheiding, de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in zilver. Wij willen iedereen bedanken, die hem drie en half jaar liefdevol verzorgd heeft in 't Gastlmis, afdeling Molenwater. Adelaarstraat 52 4335 CM Middelburg De rouwdienst, geleid door ds. Nauta wordt dinsdag 7 april om 9.30 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Adri is thuis. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Cornelia Adriana Pieternella Anthonisse - Kesteloo - Corrie - Je moeder blijft je moeder zo eigen, zo vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je hart zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Verdrietig, maar dankbaar dat zij ondanks alles toch van het leven heeft weten te genieten, hebben wij afscheid moeten nemen van onze allerliefste moeder, schoonmoeder en oma - Conny - weduwe van Piet Braat 15 december 1945 - f31 maart 2015 Lizette en Giel Kevin en Annemarie Renz Monique en Jerry Chayenne Daimy Onze dank gaat uit naar het ADRZ, in het bijzonder dr. P. W.A. Kunst en zijn team, voor de buitengewoon goede zorgen tijdens haar ziekte. Correspondentieadres Lange Achterweg 27, 4458 AA 's-Heer Arendskerke. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 8 april om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er in het Heer Arendhuis, Torenring 46 te 's-Heer Arendskerke gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Geen witte bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Kennisgeving van Uitvaartzorg de Vlieger De crematieplechtigheid van mevrouw op 4 april aanstaande zal in verband met het plotseling overlijden van haar man geen doorgang vinden. Verdere informatie zal volgen in deze krant. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega, Kaakchirurg Wij wensen Hetty, Leonard en Ralf, Hanneke veel sterkte toe. Namens de Tandartsenkring Noord- en Zuid Beveland Liza Bouwman Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Sas van der Endt Wij zijn dankbaar voor hetgeen hij voor ons bedrijf heeft betekend. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe dit grote verlies te dragen. Simon Lenger, Directie en medewerkers Lenger Seafoods B. V. kijk ook op Middels haar sterke karakter ging langzaam het kaarsje uit... Omringd met onze liefde hebben wij haar de laatste dagen bijgestaan. Op 1 april is, om 8.40 uur, in Goes overleden mijn vrouw, onze moeder, oma en overgrootmoeder Geboren op 28 april 1929 te Poortvliet 'Wij zijn haar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend.' Goes: Jaap Anthonisse Goes: Jack en Mattie Vita en Mike Puck Gino en Janne Mekbib en Ayisha Yerseke: Saar-An Ronnie, in liefdevolle herinnering Johnny en Evelien Esmee, Levi Corine Sietske en Arnold Antoinette Middelburg: Wilma en Ronny Jessica en Martin Patricia en Rayisa 'Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'Randhof', de persoonlijke aandacht van huisarts dr. Schreur en de respectvolle begeleiding, tijdens de laatste dagen in het ADRZ.' De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 7 april om 12.30 uur in de aula van het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentie adres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' T.a.v. Fam. Anthonisse Postbus 12 4430 AA 's-Gravenpolder Uw schriftelijke condoleance kunt u plaatsen op www.uitvaartzorgcentrum.nl PMWBSH Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons oud-bestuurslid Leden en bestuur muziekvereniging Luctor et Emergo Renesse Renesse, 2 april 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 69