Familieberichten kükookop q fflensenlinq.nl 38 donderdag 2 april 2015 Pieternella Elizabeth Deurloo - van Zuidland Marinus Jan van der Maas - Marien - Marien van der Maas Jozias Maljaars Jozias Maljaars Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Na een leven dat gekenmerkt werd door hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve zorgzame vrouw, ons aller moeder en oma Nellie In de leeftijd van 72 jaar Kees Deurloo Ad en Leny Riny en Vera Sabina en Martin Priscilla Andy Sirjansland, 30 maart 2015 Correspondentieadres: Lage weg 24a 4308 AH Sirjansland De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 4 april om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Martina Elisabeth Elenbaas C 0800 - 4444 000 Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Jacoba Johanna van der Hart levenspartner van Maria Seraphina Mathilde Verhulst t in de leeftijd van 92 jaar. Vogelwaarde: Paul van der Maas Lilian van der Maas-Driessen Natascha en Ron, Jan-Paul, Robert-Jan, Nathalie Harald en Hedi, Sam, Mila Paul-Victor Yerseke: Wim van der Maas Annelies van der Maas-Timmerman Richard en Jeanne, Zoë William en Tiffany Joey Krabbendijke, 31 maart 2015 Correspondentieadres: Galjoenstraat 21, 4401 JJ Yerseke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 april van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Bedroefd delen wij u mee, dat van ons is heengegaan onze geliefde oom Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Tanny Matie en Adri Pauw en Bea Ingel en Gerda (Elma in herinnering) Neven en nichten 31 maart 2015 Bedroefd delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een periode van afnemende krachten en gedachten, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader en opa in de leeftijd van 82 jaar. Aagtekerke K. Maljaars-Wisse Oostkapelle Lia en Frederik Jasmijn Joris en Rosanne Freddie Thijs Iris Aagtekerke Piet en Els Jabine en Hilbert Joost Malou Oostkapelle Han en Marjo Maarten Joas Jorim Pieter Marije Alle medewerkers en i'rijwilligers van Waterwel danken wij voor de liefdevolle verzorging. 31 maart 2015 Waterlooze Werve 15 4363 BL Aagtekerke Er is gelegenheid tot condoleren op D.V. donderdag 2 april van 18.45 tot 19.15 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 4 april om 12.00 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Liever geen bezoek aan huis. Jozias Maljaars Met droefheid geven we kennis dat na een moeitevolle periode uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Sterke de Heere onze zus Krina en haar gezin die hem zo trouw met veel liefde en zorg omringd hebben. Koudekerke P. Wijkhuys - Wisse Goes L. Houtekamer - Wisse Meliskerke W. de Visser - Wisse P. de Visser Meliskerke: I. Wisse W. Wisse - Provoost Neven en nichten 31 maart 2015 Willem de Wolf Christina Riemens In Bellingham (USA) is op 31 maart 2015 overleden onze zus, schoonzus en tante partner van John Novak in de leeftijd van 82 jaar Veenendaal: Langley (Canada): Nw.-& St. Joosland: Jozua t en Neli t Elenbaas Lies Koole t Bram en Dolores Koole Kees t en Sjaan t Elenbaas Adri en Nel Elenbaas neven en nichten Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Krina Wisse in de leeftijd van 82 jaar. Heilige de Heere deze roepstem aan ons hart. Aagtekerke: Joh. Maljaars J. Maljaars - Wisse (in herinnering) Meliskerke: J. Wisse - Maljaars K. Wisse Oostkapelle: P. Maljaars J. Maljaars - Wattel Aagtekerke, 31 maart 2015 onze lieve ouders, zijn op 5 april 2015 65 jaar getrouwd! Wij willen dat vieren met een receptie op zaterdag 11 april van 15.00 tot 16.30u in Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14, Kloetinge Hun dankbare kinderen Lies, Maaike en Jo. postadres: Hemstraat 31, 4481 BL Kloetinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 65