A Familieberichten O IHensenlinq.nl V Jozef Maes 38 donderdag 2 april 2015 Maria Catharina Haak Marinus Jan van der Maas - Marien - Willem de Wolf Christina Riemens Suzie Dieuwke de Bourgraaf - Bergsma De Uitvaart Informatie Hulplijn Jannis Louis van Hoeve Sluiskil: Wim Sluiskil: Catharina Sluiskil: Pieter en Nelly Aardenburg: Maria en Bram Dordrecht: Ko Sluiskil: Jannis t Sluiskil: Kees J Temeuzen: Anneke en Loek Sas van Gent: Johannes f Temeuzen: Peter en Tineke Temeuzen: Suus en Arie Klein- en achterkleinkinderen s -> Onze lieve moeder en oma is overleden. Wij zijn erg verdrietig, maar dankbaar dat zij zolang bij ons was. Maria Elizabeth de Kam-Danckaerts weduwe van Johannes de Kam Vlissingen Middelburg 3 oktober 1920 31 maart 2015 Vlissingen: Liesbeth de Kam Jim Linda Middelburg: Tilly van Dam Hanne en Floor Isis Pleuke en Jonathan Middelburg: Rob de Kam en Theo Mielko en Eline Robin en Wendy Dyona Devin Demian Correspondentieadres: R. de Kam Willem Arondeusstraat 8, 4333 DA Middelburg De crematie zal plaatsvinden op zaterdag 4 april om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. s. Waltraud Irmgard Klann k 0800 - 4444 000 kijk ook op onze lieve ouders, zijn op 5 april 2015 65 jaar getrouwd! Wij willen dat vieren met een receptie op zaterdag 11 april van 15.00 tot 16.30u in Amicitia, Schimmelpenninckstraat 14, Kloetinge Hun dankbare kinderen Lies, Maaike en Jo postadres: Hemstraat 31, 4481 BL Kloetinge Een regenboog is het verbond tussen God en de mensen Dankbaar voor het vele goede dat zij ons tijdens haar leven heeft gegeven, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Johannis Francois de Bourgraaf 18 februari 1937, Oostburg t 31 maart 2015, Oostburg Oostburg: Johan de Bourgraaf Veldhoven: Cobie en Herman Boonstra - de Bourgraaf Jelmer en Marrit Sjoerd Hulst: Annette en Dries Okhuysen - de Bourgraaf Noordwal 69, 4501 JT Oostburg U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst op zaterdag 4 april om 13.00 uur in de kerk, aan het Kerkplein 1 te Oostburg. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oudestad te Oostburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het kerkcentrum tegenover de kerk aan het kerkplein. Geen bloemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Uitvaart Informatie Hulplijn Plotseling ging jij heen Nu ben ik alleen Onuitsprekelijk verdriet Vergeten zal ik je niet Vaarwel De Heer ontfermde Zich over onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder. Haar laatste levensfase was vol moeite en zorg. Zij werd 89 jaar. weduwe van Geboren: 6 augustus 1925 Overleden: 31 maart 2015 Sluiskil, 31 maart 2015 Nieuwe Kerkstraat 31,4541 ED Sluiskil De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 4 april om 10.30 uur in de aula van dc begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent, waarna we Maria er te rusten leggen bij Jannis. Maria ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6, Sas van Gent waar u vrijdag 3 april om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man... Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve vader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Jacoba Johanna van der Hart levenspartner van Maria Seraphina Mathilde Verhulst t in de leeftijd van 92 jaar. Vogelwaarde: Paul van der Maas Lilian van der Maas-Driessen Natascha en Ron, Jan-Paul, Robert-Jan, Nathalie Harald en Hedi, Sam, Mila Paul-Victor Yerseke: Wim van der Maas Annelies van der Maas-Timmerman Richard en Jeanne, Zoë William en Tiffany Joey Krabbendijke, 31 maart 2015 Correspondentieadres: Galjoenstraat 21, 4401 JJ Yerseke. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 april van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De zon schijnt maar je voelt het niet Alles om je heen geurt en kleurt, maar je merkt het niet. Je bent zo stil. In de vrede van de Heer, is op 88 jarige leeftijd van ons heengegaan de heer weduwnaar van mevrouw Dit melden u: Deeter en Uschi Tegethoff-Klann Michael en Anja Henk en Marianne Klann-Stephan Larissa zijn kinderen en kleinkinderen De families Maes en Klann. Hulst/Nieuw-Namen, 31 maart 2015. Corr. adres: Lauwershoek 27,9140 Temse. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Jef tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op woensdag 8 april 2015 om 10.30 uur. waarna wij hem te ruste leggen op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst in bovengenoemde kerk vanaf 10.15 uur. Graag schriftelijke condoleance. Blijf met ons aan hem denken. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, 0114-345695 Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39