U hoort goed, maar u verstaat slecht? O i Hotel gratis Wellness €99, im Hoorsensatie ^corendon in WEEK- PRIJS! Streep onderstaande woorden door in het diagram. De overgebleven letters vormen de oplossing. ALSOOK CONTO ENTREE EROVER GELIJKE GOOIEN KARATE KRIBBE KRIJSEN MOKKEL MORREN OERBOS OMBOUW ROKER VRIJEN WENSEN Maak kans op een naaimachine K G W U 0 B M 0 K K E L R 0 E E T C V 0 A 0 R R I 0 P L N R 0 E R B 0 S B I K R IJ S E N A R V E B E D E L K E N T R E E E N N A R 0 E N E 0 R N Weekprijs: een Toyota naaimachine Deze allround naaimachine met vrije arm SuperJI 5 is ideaal voor het naaien van dikke stoffen zoals jeans en leer en beschikt over 15 steekprogramma's. Zo doet u mee! Los de prijspuzzel op, bel 0909-5010325 0.60 per gesprek de gebruikelijke belkosten), spreek uw op lossing in en wie weet bent u de winnaar. Bellen kan tot en met 5 april 2015. (Winnaars krijgen binnen 4 weken na afloop van de actie bericht thuis, prijzen zijn niet inwisselbaar tegen geld). Connect Hearing Vitality Hotel Amsterdam - Logies Ontbijt Amsterdam Corendon Vitality Hotel Amsterdam: Vitality Spa Amsterdam: AY Restaurant: deze kinderen in een hoopvolle toekomst voor Boek nu deze lezersreis ~VüP pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachingen donderdag 2 april 2015 Meer puzzelen: www.kleintjesmarkt.nl en klik op Puzzelsite! Voorspelvoorwaarden, winnaars en overige informatie ga naar: www.ikbenwinnaar.nl ADVERTENTIE Steeds meer mensen kunnen wel iswaar goed horen, maar niet meer alles verstaan. Dat valt vooral op in gezelschap of bij het televisiekijken. Een nieuwe gehoorchip zorgt ervoor dat gesprekken weer beter zijn te volgen, zonder dat het opvalt. Veel mensen verstaan slecht, hoewel ze op zich nog goed kunnen horen. In gezelschap, zoals bijvoorbeeld bij fa milie valt het op dat ze vaak iets moe ten laten herhalen. Dit kan komen doordat ze hoge tonen niet goed ho ren. Vaak heeft de betrokkene dit zelf niet in de gaten. De oorzaak ligt in een beschadiging van de zenuwcellen in het binnenoor (het slakkenhuis). Bij hoge-tonenverlies klinken spraakge luiden onduidelijk en dof. Medeklin- Ginette van Wijngaarden adviseert bij Connect Hearing betrokkenen over de nieuwe gehoorchips. kers als s, f, t, k, h en g kunnen niet meer goed worden verstaan of wor den verwisseld. Veel mensen hebben moeite om een dergelijk gehoorverlies te onderkennen, omdat ze lage tonen wel goed horen. Hierdoor lijkt het dat de spreker onduidelijk spreekt. En dat zorgt al snel voor irritatie. Nieuwe gehoorchip ontwikkeld Zwitserse wetenschappers hebben een nieuwe gehoorchip ontwikkeld. De chip helpt om spraak weer te verstaan. Belangstellenden kunnen zich nu aan melden om de nieuwe Audéo V-sys- temen van Phonak vrijblijvend uit te proberen. Eerst wordt een gehoortest gedaan en wordt de spraakverstaan- baarheid gemeten. Bij beschadigingen van het binnenoor analyseert speciale software het verschil met een goed- horende. Deze waarden worden in de nieuwe Venture-gehoorchip in de Audéo V overgedragen. Vervolgens wordt de chip precies zo afgesteld dat hij het hoge-tonenverlies compen seert. De proefperiode, die daarop volgt, moet met name duidelijk ma ken op welke manier het spraakver- staan in verschillende situaties ver beterd kan worden. De chip herkent waar de gesprekspartner zich bevindt en versterkt alleen deze stem. De ove rige omgevingsgeluiden worden juist onderdrukt. Door verschillende rich- tingsgevoelige microfoons kan het hoortoestel in alle richtingen horen en in een fractie van een seconde bepa len uit welke richting het spraakgeluid komt. Volgens de Zwitserse weten schappers wordt het spraakverstaan in gezelschap hierdoor sterk verbeterd. Belangstellenden kunnen zich telefo nisch op 0800 - 66 55 999 aanmelden voor een vrijblijvende test of een in formatief gesprek. Uw gehoor, onze zorg Zwitserse wetenschappers: „De nieuwe Audéo V helpt vooral in gezelschap" Connect Hearing Goes, Middelburg, Zierikzee,Terneuzen en Oostburg info@connecthearing.nl www.connecthearing.nl/venture of bel gratis 0800 - 665 59 99 zorg SWISS HEARING TECHNOLOGY Bent u heerlijk tot rust gekomen en wilt u de sfeer proeven van kleurrijk Amsterdam? Het Corendon Vitality Hotel Amsterdam is centraal gelegen in het Nieuw-West district. Vanaf het hotel stapt u op tramlijn 2. Terwijl u geniet van alle pracht in Amsterdam, staat u met tien minuten in het centrum. Bezoek musea, wandel door het Vondelpark of shop in één van de vele winkels en boetiekjes die Amsterdam rijk is. Geniet van de ultieme combinatie tussen ontspanning, shoppen en cultuur in bruisend Amsterdam, boek het Wellness Amsterdam Arrangement! U maakt een citytrip van drie dagen in één van de kleurrijkste en charmantste steden van Nederland. Proef de cultuur die onze hoofdstad rijk is en kom tot rust in dé City Spa van Amsterdam. U verblijft in het moderne en gloednieuwe Corendon Vitality Hotel Amsterdam. Na een dagje Amsterdam of een dag compleet ontspannen in De Vitality Spa kunt u hier ook in comfort overnachten. Alle kamers zijn voorzien van het speciale Corendon bed. Een heerlijke nachtrust is dan ook gegarandeerd! In de Vitality Spa in het Corendon Vitality Hotel Amsterdam kunt u genieten van eeuwenoude traditie gecombineerd met een moderne touch. De sferen van het Ottomaanse rijk in combinatie met moderne, eigentijdse faciliteiten maken de Spa perfect om een dagje te ontspannen. Ontspan in de Hamam, zon op het indoor strand en ontgift in de Finse sauna. Het Corendon Vitality Hotel Amsterdam beschikt over het prachtige AY Restaurant, genoemd naar de Corendon oprichters Atilay Uslu en Yildray Karaer. In AY restaurant kunt u genieten van mediterrane gerechten. Dagelijks worden de gerechten vers bereid met mooie producten uit de regio. Ook zijn de favoriete gerechten van Atilay en Yildiray op de kaart terugte vinden, evenals een selectie mooie wijnen. 2 nachten nu al vanaf Het Wellness Arrangement is inclusief: Twee overnachtingen Royaal Corendon ontbijt 4 uurtoegangtot de Vitality Spa Parkeerkaartvoor het Hotel Welkomst drankje Een stadskaart van Amsterdam Meer informatie en boeken: Ga voor meer informatie en het boeken van deze scherp geprijsde aanbieding naar onze webwinkel, (op basis van beschikbaarheid) Uiteraard kunt u ook telefonisch contact opnemen via 020-820 78 20 (o.v.v. Lezersreis Wegener). VITALITY HOTEL AMSTERDAM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 19