'DANKJEWEL' Geef voor blinden en slechtzienden Haal het maximale uit uw abonnement! PZC PZC Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulp middelen én onderzoek. Help ook mee: steunBartimeus.nl bartiméus sonneheerdt Exclusief voor lezers: Exclusief voor abonnees 50% lezersvoordeel op de boekingskosten Bij aankomst een gratis fles wijn van het domein op de kamer De ingrediënten op een rij: Meer info over deze reis? Ga naar pzc.nl/wijnreis Gratis advertentie 350.000X VERENIGING donderdag 2 april 2015 Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen. Als abonnee profiteert u van onbeperkte toegang tot de E-paper (digitale krant), iPad nieuws app en smartphone nieuws app. U hoeft zich slechts eenmalig aan te melden via www.pzc.nl/abonnee. Maak een account aan en krijg gratis toegang tot al het digitale nieuws. Chianti Toscane heeft een enorme aantrekkingskracht op wijnliefhebbers. Niet alleen de hoge kwaliteit van de wijn en de roem van de Chianti, Montepulciano's en Montalcino's maken Toscane zo geliefd maar ook de verscheidenheid. De goede wijn, het heerlijke eten en de gastvrijheid zorgen ervoor dat u verslingerd raakt aan deze streek. Speciaal voor lezers bieden we deze unieke wijnreis aan die liefhebbers van het goede leven zal aanspreken. U logeert in Rufina, ten oosten van Florence, op een 35 hectare groot wijndomein, tussen de wijnstokken en olijfboomgaarden. Toscane op en top! Op het wijndomein is de voormalige wijnkelder omgebouwd tot vier sfeervolle gastenkamers. Uiteraard bezoekt u tijdens uw verblijf Deze wijnreis is mogelijk van april tot oktober 2015 en u kiest zelf de aankomstdag uit, ■3 overnachtingen in een 2 persoons gastenkamer op een wijndomein 3 ochtenden een uitgebreid Italiaans ontbijt Welkomstdiner inclusief wijn Bezoek aan wijnkelders en proeverij op het domein waar u overnacht Bezoek aan Chianti wijnhuis inclusief proeverij Afscheidsdiner op het domein inclusief wijn Fles wijn bij aankomst op de kamer 50% korting op boekingskosten De prijs voor deze vierdaagse wijnreis is te boeken tot 10 april. Gebaseerd op eigen vervoer en u verblijft in een 2-persoonskamer. Bedrag per persoon is 225,- *(excl. boekingskosten 25," 12,50) Boeken? Neem contact op met: Cazebonne, 072-511 61 11 of via martha@cazebonne.nl Vermeld bij uw boeking de code: Wegener Wijnreis Hier wordt de wijn nog op traditionele en biologische wijze gemaakt. Een bijzondere belevenis om mee te maken! Daarna is het leuk om in Gaiole te lunchen en een bezoek te brengen aan de leukste slagerij van Italië: Antica Macelleria Cecchini van Dario Cecchini in Panzano. Dit is een kleine slagerij waar u wordt getrakteerd op allerlei lekkere gratis hapjes, klassieke muziek én uiteraard een glas wijn. Na deze reis bent u écht een ervaring rijker. de wijnkelders en proeft u heerlijke wijnen, 's Avonds wacht in het restaurant een heerlijk Italiaans diner met verse regionale producten van Chef Alberto op u, Natuurlijk kiest u hier zelf de wijn bij. De volgende dag verkent u de Chianti-streek en bezoekt u een klein en authentiek Chianti wijnhuis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 17