MEDIA 29
Veronica
RTL7/
j VANDAAG
Kunstschaatsen
Live: WK Shanghai, vrije kür.
Eurosport, 12.30 uur
Motorsport
Live: GP Qatar, de kwalificaties.
Eurosport, vanaf 16.00 uur
Sportjournaal
Met vooruitblik op EK kwalifica
tievoetbal, Nederland-Turkije.
NP O 1, 18.50 uur
EK Voetbal
Met EK-kwalificatiewedstrijden
Kazachstan-IJsland, Tsjechië-Let-
land en live: Nederland-Ttirkije.
NPO 1, 20.00 uur
EK Journaal
Samenvattingen EK kwalificatie
voetbal: Azerbeidzjan-Malta, Kroa-
tië-Noorwegen, Bulgarije-Italië,
België-Cyprus, Israël-Wales.
NPO 1, 23.20 uur
Studio Sport
Aandacht voor korfbal play-off,
WK kunstschaatsen (China), atle
tiek WK cross Guiyang (China),
Formule 1 Grand Prix (Maleisië).
NPO 1, 22.45 uur
LK televisie
Buitenland
ZATERDAG 28 MAART 2015
COMEDY
1VM1N3D
06:00Teleshop 7: CarTracks
06:30 Teleshop 7: Ochtend
Fit 07:00 Teleshop 7: Willie.nl
07:30 Teleshop 7: Tommy Tele
shopping 09:50 Teleshop 7: Car
Tracks 10:05 Teleshop 7: Tom
my Teleshopping 13:00 On
dernemend Nederland 13:30
De succesfactor 14:00 Vis TV
14:30-15:00 Billy the Extermi
nator 15:30 Dog the Bounty
Hunter 16:00 Operation Repo
16:30 Made for Holland 17:00
RTL T ransportwereld 17:30 Mr.
Bean
10:36 Marathon: 3-2-1 Pingu-
ins 10:56 Marathon: 3-2-1 Pin
guïns 11:14 Minuscule 11:16
Bibi Tina 11:41 Ernst, Bob
bie en de rest 11:54 Burgers'
Zoo en waarom 12:01 Super
4 12:13 Super412:26 Robin
Hood 12:38 Robin Hood 12:51
Vipo 13:04 Monskey 13:07
Vipo 13:21 Monskey 13:24
Littlest Pet Shop 13:48 Lit
tlest Pet Shop 14:12 Oggy en
de kakkerlakken 14:20 De Dal-
tons 14:28 De Daltons 14:38
Draken: Verdedigers van Berk
15:02 Draken: Verdedigers
van Berk 15:30 Wonderschool
15:43 Het mysterie van... 16:31
Naranjina en de kadekapers
16:41 Hallo K3 17:05 Roy
al Pains
06:00 Loop: Hart van Neder
land 08:05 American Pickers
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00 Born-
2Cook 14:30 Extreme Home
Makeover 15:25 VT wonen
16:25 Extreme Home Make
over 17:20 Extreme Home Ma
keover
08:20 Numb Chucks 08:45
Numb Chucks 09:10 Boyster
09:35 Camp Lakebottom 10:00
Star Wars Rebels 10:20 Wan
ders Wereld 10:45 Wanders
Wereld 11:10 Packages from
Planet X 11:35 Packages from
Planet X11:55 American Dra
gon: Jake Long 12:20 Ameri
can Dragon: Jake Long 12:45
Zeke and Luther 13:10 Zeke
and Luther 13:30 Kickin' It
13:55 Crash Bernstein 14:15
Crash Bernstein 14:40 Les 7N
15:00 Les 7N 15:25 Wanders
Wereld 15:50 Lanfeust Quest
16:15 Marvel Avengers Assem
ble 16:40 Hulk and the Agents
of S.M.A.S.H. 17:00 Star Wars
Rebels 17:25 Zeke and Luther
17:45 Oscar Oasis
06:00 Loop: Hart van Neder
land 09:05 Drukte in de die
rentuin 09:30 Drukte in de die
rentuin 09:55 Drukte in de
dierentuin 10:20 Drukte in de
dierentuin 10:45 Ready Steady
Cook 11:30 Ready Steady Cook
12:15 Tommy Teleshopping
13:45 Astro TV 15:35 Robs gro
te tuinverbouwing 16:10 Hui
zenjacht 16:50 Huizenjacht
17:35 Huizenjacht
07:25 That 70s Show 07:45
Married with Children 08:05
Married with Children 08:25
Anger Management 08:45 An
ger management 09:05 That
70s Show 09:25 Married with
Children 09:45 Married with
Children 10:05 South Park
10:25 South Park 10:45 That
70s Show 11:05 Community
11:30 Community 11:55 Bob's
Burgers 12:20 American Dad!
12:45 Bob's Burgers 13:10
Bob's Burgers 13:35 Bob's Bur
gers 14:00 Bob's Burgers 14:25
Bob's Burgers 14:50 Bob's Bur
gers 15:10 Bob's Burgers 15:35
Bob's Burgers 16:00 Bob's Bur
gers 16:30 Bob's Burgers 17:00
Bob's Burgers 17:30 Bob's Bur
gers 17:55 Bob's Burgers
18:00
Helden van 7: Ruige
18:00 The Nanny, Comedy
18:10 Castle, Misdaadserie
18:00 Dumbest Stuff on
18:30 Single, Sitcom
18:20 Bob's Burgers, Animatie
mannen: Ice Road Truc
18:30 The Nanny, Comedy
19:05 Castle, Misdaadserie
Wheels
19:00 Single, Sitcom
reeks
kers, Reality
19:00 Benidorm Bastards Au
18:10 Hardcore Pawn (h)
19:35 Danni Lowinski (h), Dra
18:50 Bob's Burgers, Animatie
19:00
Stop! Politie, Docusoap
stralia, Komische show
18:40 Hardcore Pawn (h)
maserie
reeks
19:30 Benidorm Bastards Au
19:10 Extreme Collectors
19:10 Bob's Burgers, Animatie
stralia, Komische show
19:40 Storage Wars Texas
reeks
19:35 Bob's Burgers, Animatie
reeks
20:00
Sunshine, SF-avonturen-
20:00 CSI: Crime Scene Investi
20:00 The Mysteries of Laura,
20:25 Storage Wars, Reality
20:30 Borderline Murder, Film
20:00 American Dad!, Anima
film
gation, Misdaadserie
Dramaserie
21:05 Pawn Stars, Reality
tiereeks
20:55 CSI: Crime Scene Investi
20:55 Forever, Dramaserie
20:25 South Park, Animatiereeks
gation, Misdaadserie
21:50 Body of Proof, Misdaad
20:50 The Roast of David Has-
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie
serie
selhoff, Komische show
22:05
Event Horizon, Actie-
22:45 CSI: Miami, Misdaadserie
22:45 Flashpoint, Actieserie
22:00 Out for a Kill, Actiefilm
22:15 Blood Creek, Horror-
22:00 Tosh.0, Comedy
thriller
23:40 The Glades, Misdaadserie
23:40 King, Misdaadserie
23:45 InsideGamer(h), Video
thriller
22:25 Workaholics, Comedy
spelletjes magazine
23:55 Verslaafd aan verzame-
22:55 Wilfred, Comedy
len, Reality-show
23:25 Anger management, Co
medy
23:50 Bob's Burgers, Comedy
00
00:05 Birdsong, Romantisch
drama
01:40 Birdsong, Romantisch
drama
03:00 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotisch magazine
actualiteiten
sport film
00:35 Against the Wall, Mis
daadserie
01:20 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotisch ma
gazine
00:30 The Mysteries of Laura,
Dramaserie
01:25 Forever, Dramaserie
02:15 Astro TV, Magazine
03:15 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:00 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
00:30 Lizard Lick Towing, Rea
lity-show
01:00 Astro TV, Magazine
03:00 Nachtprogramma's, Ma
gazine
03:30 Nachtprogramma's, Ma
gazine
00:40 Sun, Sea and AStE (h),
Docusoap
01:05 Tommy Teleshopping,
Homeshoppingprogramma
03:35 Astro TV, Magazine
00:15 South Park, Animatiereeks
00:40 South Park, Animatiereeks
01:05 Review, Comedy
01:25 American Dad!, Anima
tiereeks
04:10 South Park, Animatiereeks
04:30 South Park, Animatiereeks
04:45 The Roast of Roseanne
Barr, Komische show
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu, Trugkieke, Het
Weer, Tour de Zélande, Verzeeuwigd,
Zeeland Nu, Trugkieke 07:51 Het
Weer 07:53 Tour de Zélande 07:58
Verzeeuwigd 08:00 programma als
07:00 08:51 Het Weer 08:53 Tour de
Zélande 08:58 Verzeeuwigd 09:00
Omroep Zeeland Tekst-tv 18:00
Zeeland Nu, Zeeland de week, Muz
iekclip, Verzeeuwigd, Zeeland Nu,
Zeeland de week, Muziekclip 18:58
Verzeeuwigd 19:00 programma als
18:00 23:58 Verzeeuwigd 00:00
Zeeland Nu
een
09:00 Lente beelden 11:00 Sporza:
WK Veldlopen 11:25 Fans of Flanders
11:45 Groenland 12:05 TV Brussel
12:35 De Vrije Markt 13:00 Het
Journaal 13:25 Het Weer 13:30 Villa
Politica 14:00 A Touch of Frost 15:40
The Maltese Falcon 17:20 Clips 17:25
ledereen beroemd 17:55 Kijk uit
18:00 Het Journaal 18:10 Vlaanderen
vakantieland 19:00 Het Journaal
19:30 Het Weer19:35 Dieren in
nesten 20:10 Joker+ en Lotto 20:15
European Qualifiers: België/Cyprus
23:00 Het Journaal 23:15 European
Qualifiers Magazine 23:35 Sporza:
Volleybal CEV Cup 00:01 Winst
Joker+ Lotto 00:02 Keno 00:03 Eu-
romillions winstverdeling 00:05 Het
Weer 00:10 Profilage 01:00 ledereen
beroemd 01:35 Journaallus
Canvas
09:00 Terzake 09:35 Lentebeelden
12:30 Rolkrant 18:00 Puur muziek
19:30 Hoera cultuur! 20:00 Het Jour
naal 20:10 Vranckx 20:40 Foyle's War
22:10 Henning Mankell's Kurt Wal-
lander 23:40 Reykjavik - Rotterdam
01:00 Canvaslus
BBC1
07:00 Breakfast 09:00 Live Formula
1Malaysian Grand Prix: Qualifying
11:30 Saturday Kitchen Live 13:00
BBC News - Weather 13:10 Football
Focus 13:50 Saturday Sportsday
14:00 Bargain Hunt 15:00 Formula
1Malaysian Grand Prix Qualifying
Replay 17:00 Over the Hedge 18:20
Celebrity Mastermind 18:50 Pointless
Celebrities 19:40 BBC News 19:50
BBC Regional News and Weather
20:00 The Voice UK 22:05 Casualty
22:55 The National Lottery Live
23:05 BBC News - Weather 23:25
Meet the Parents 01:02 The National
Lottery Update 01:05 Rogue
BBC2
08:05 Racing Legends 09:05 The Last
Flight of Noah's Ark 10:40 Deadly on
a Mission: Pole to Pole 11:40 Fred
Dibnah's Magnificent Monuments
12:10 The Nature of Britain 13:00 A
Taste of Britain 13:30 Michel Roux's
Service 14:30 The Importance of Be
ing Earnest 16:00 Growing Up Wild:
Natural World 17:00 World Cross
Country 18:05 Flog It! 19:05 Gar
deners' World 19:35 Kew on a Plate
20:35 Dad's Army 21:05 City Beneath
the Waves: Pavlopetri 22:05 Looper
23:50 Apocalypto
ARD
07:10 Kinderprogramm: Paula und
die wilden Tiere 07:35 Kinderpro
gramm: Motzgurke.tv 08:00 Kin
derprogramm: Checker Tobi 08:25
Kinderprogramm: Neuneinhalb
08:35 Kinderprogramm: Die Pfef-
ferkörner 10:00 Tagesschau 10:03
Kinderprogramm: Tierisch gut! 10:45
Kinderprogramm: Schatzsuche im
Schloss 11:30 Kopfball 12:00 Tages
schau 12:05 Abenteuer Diagnose
12:50 Tagesschau 13:00 Manche
mögen's glücklich 14:30 Wohin der
Weg mich führt 16:00 W wie Wissen
16:30 Reportage im Ersten: Made in
Brooklyn 17:00 Tagesschau 17:10
Brisant 17:47 Das Wetter im Ersten
17:50 Tagesschau 18:00 Sportschau
18:50 Heiter bis tödlich: Monaco 110
19:50 Wettervoracht19:57 Lotto
am Samstag 20:00 Tagesschau 20:15
Musikantenstadl 22:45 Tagesthemen
23:05 Das Wort zum Sonntag 23:10
Legenden der Leidenschaft 01:15 Ta
gesschau 01:20 600 Kilo pures Gold!
ZDF
08:05 12 oder 3 08:30 Bibi Blocks-
berg 09:20 Bibi und Tina 09:45 Mia et
moi 10:10 Das Haustiercamp 10:35
Löwenzahn 11:00 Heute 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochenrück-
blick 13:05 Heute 13:10 Der Landarzt
14:40 Rosamunde Pilcher: Wege der
Liebe 16:15 Lafer! Lichter! Lecker!
17:00 Heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 ML Mona Lisa 18:35 Hallo
Deutschland 19:00 Heute 19:20
Wetter 19:25 Sibel Max 20:15 Der
Quiz-Champion 23:15 Heute-journal
23:30 Das aktuelle Sportstudio 00:30
Heute 00:35 Heute-show 01:05 Film
nacht im ZDF: Art of War
WDR
08:30 51Grimme-Preis 2015 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sendung
mit der Maus 11:35 Die Sendung mit
dem Elefanten 12:00 Quarks Sr Co
12:45 Geheimnis Petersberg 13:30
Freddy und das Lied der Prarie 15:10
Durchs wilde Kurdistan 16:50 Sport
im Westen 17:20 Kochen mit Martina
und Moritz 17:50 Land und lecker
18:20 Hier und Heute 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Tages
schau 20:15 Tatort 21:45 Stratmanns
- Jupps Kneipentheater im Pott 22:45
Carolin Kebekus: PussyTerror TV
23:45 NightWash 00:15 Apocalypse
Now Redux
TV5
08:25 Tv5monde, Ie journal 08:40
OUTRE-Zapping 09:00 Flash Info
09:05 Mademoiselle Zazie 09:20
Zoobabu 09:25 Brigade animo 09:35
Les Dalton 09:45 Corneil et Bernie
10:10 Foot 2 rue 10:35 L'oreille des
kidsla culture urbaine 11:00 Flash
Info 11:05 7 jours sur la planète
11:30 Destination francophonie
11:35 Cap Sud-Ouest 12:00 Flash
Info 12:05 Epicerie fine 12:30 Par-
donnez-moi 13:00 Falo 13:30 Journal
RTBF 14:00 Midi en France 15:00
Dïner a la ferme 16:00 Tendance
XX116:30 Acoustic 17:00 Flash Info
17:05 200 millions de critiques 18:00
64', Ie monde en francais, 1 re partie
18:20 Météo 18:25 Terriennes 18:30
Thalassa 20:25 Frères d'armes 20:30
Journal France 2 20:55 Météo 21:00
Calogero, Ie grand show 23:00 Jour
nal TSR 23:25 Tv5monde, Ie journal
Afrique 23:45 TV5, l'invité 23:50
Météo 23:55 Rallye «Aïcha des ga
zelles» du Maroc 00:00 La mauvaise
rencontre
Discovery
08:55 Strip N' Rip 09:45 Tanked
10:35 Years of Living Dangerously
11:25 Edge of Alaska 16:55 The Liq
uidator 17:50 Toy Hunter 18:45 How
It's Made 19:10 Outback Truckers
20:05 Gold Rush 21:00 Overhaulin'
I Looper (VS/CN-2012). BBC 2, 22.05-23.50 uur.
22:00 Fast N' Loud 23:00 Street
Outlaws 00:00 Billy Bob's Gags to
Riches 00:55 Ross Kemp: Back on the
Frontline 01:45 Overhaulin'
National Geographic
09:10 Ultimate Survival Alaska 10:00
Science of Stupid 10:25 Street Ge
nius 1 0:50 Superstorm New York
11:40 Highway Thru Hell 12:35 To
Catch a Smuggler 18:00 Inside Turk
ish Airlines 19:00 Nazi Megastruc-
tures 20:00 Cold Water Gold 21:00
Highway Thru Hell 22:00 Ultimate
Airport Dubai 23:00 Taboo 00:00
Inside 01:00 Highway Thru Hell
Animal Planet /TLC
10:55 Jurassica 11:50 Killer IQ: Lion
vs Hyena 12:45 Predator's Playground
13:40 Secret Creatures of Jao 14:35
Queens of the Savannah 15:30 Lion
Queen 17:00 Risking It All 17:15
Choccywoccydoodah 17:15 Tiger-
fish 18:10 Choccywoccydoodah
Starstruck 19:10 What Not to Wear
20:05 Prom Wars 21:00 My Crazy
Italian Wedding 21:30 Worst Tattoos
in America 21:55 World's Greatest
Body Shockers 22:45 Sex Sent Me to
the ER 23:35 Devious Maids 00:25
Mob Wives
Nickelodeon
08:35 SpongeBob SquarePants 09:15
Oggy and the Cockroaches 09:40
Breadwinners 10:03 Sanjay Craig
10:29 Teenage Mutant Ninja Turtles
11:17 The Fairly Odd Parents 11:30
Nicky, Ricky, Dicky Dawn 12:42
Henry Danger 13:54 The Thunder-
mans 15:07 Every Witch Way 17:06
Spongebob Squarepants 17:18 Henry
Danger 17:45 Nicky, Ricky, Dicky
Dawn 18:09 Kids' Choice Awards
Countdown 18:21 TheThundermans
18:46 The Haunted Hathaways 19:08
Max Shred 19:33 Sam Cat 19:57
Life With Boys 20:22 ICarly 20:46
Ned's Survivalgids 21:00 Big Time
Rush 21:24 ICarly 21:46 Wendell
Vinnie 22:09 Victorious 22:56 Sam
Cat 23:20 ICarly 00:07 Wendell
Vinnie 00:30 Instant Mom 00:53
Zoey 101 01:16 Victorious