Adagio MAREA Pieter Geense "Een persoonlijk afscheid voor elk budget" 3/]£i/)E2/J Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. K.J. Geense-de Visser Kinderen, klein- en achterkleinkinderen maart 2015 Nieuw adres: Willem Kosterlaan 1kamer 159 4413 CP Krabbendijke Hartverwarmend was uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn geliefde, zorgzame man; onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Hendrik Kodde Heel veel dank daarvoor. J. Kodde-Sturm Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, maart 2015 Voor uw wanne belangstelling en medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Jan van de Wege willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Jaantje van de Wege-Verduijn Gerrie en John Farenhorst-van de Wege Sarah Breskens, maart 2015 Voor het hartelijk medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader en opa Leo de Koster betuigen wij u onze dank. Uw aanwezigheid bij de begrafenis of op welke wijze u ook blijk heeft gegeven van uw betrokkenheid, zowel persoonlijk en de vele kaarten die wij mochten ontvangen, heeft ons gesterkt en goed gedaan. Catrien de Koster - Faes Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, maart 2015 Na het overlijden op 17 februari 2015 van mijn lieve man, onze vader en opa Hendrik Geertse hebben velen hartelijk met ons meegeleefd. Uw belangstelling, zowel persoonlijk als schriftelijk heeft ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Neelie Geertse-Olij slager Kinderen en kleinkinderen Oostkapelle, maart 2015 Voor akke Blijken van meeCeven tijdens zijn ziek zijn en na Bet overdjden van mijn man, onze vader en opa Jrans yeCkers Betuigen wij u onze ojprecBte dank. famdie dekkers Voor het medeleven en de belangstelling zowel schriftelijk als persoonlijk na het overlijden van Comelis van Belzen willen wij iedereen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. G.M van Belzen Gerard, Anita, Ricardo, Mirjam en Ruben Marco Neeltje Lievense-Huibregtse Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna van Hoeve-van der Hoofd terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. We willen u hartelijk bedanken voor uw steun, vriendschap, kaarten en brieven. Ab en Lendy van Hoeve Stijn en Jens Simon en Tülay van Hoeve Kim en Evi fémeuzen, maart 2015 Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet Janny van Belzen-Besuijen De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Janny hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Janny in haar leven voor zovelen veel heeft betekend. Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Wim van Belzen Remco en Niels Richard en Ingrid Diana en Renato Collin Middelburg, 28 maart 2015 CORNELIS MARINUS DAGEVOS de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio Familieberichten Janneke den Besten Ditsy den Besten UITVAART artverzorqinq De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website. Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Uw steun heeft ons goed gedaan. Jan en Rina Piet en Marisca Ina en Kees en klein- en achterkleinkinderen Westkapelle, maart 2015 Bedankt voor uw stil gebed uw handdruk vol troostende woorden uw gebaren van liefde en vriendschap 't is goed om te weten dat velen met ons mee voelen na het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en vriend Kinderen Kleinkinderen en Vriendin Simon Slager: Een persoonlijk afscheid zonder extra kosten achteraf. Dat kan, met een van de vier Afscheidsarrangementen van Yarden Slager Uitvaartzorg. U heeft de keuze uit de volgende vier arrangementen: Ingetogen: 3.995,- Eigentijds: 8.990,- Persoonlijk: 6.395,- Exclusief: 11.995,- uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl samen één... voor u en met u... E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl Kerklaan 17-19 4386 AL Vlissingen (West-Souburg) T 06 10 97 0736 E simon.slager@yarden.nl www.yarden-slager.nl UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Slager Uitvaartzorg Walcheren "De verbindende factor bij uw uitvaart voor een liefdevol afscheid..." Marianne van de Graaf Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 124