Bastiaan Suurmond Mr Stephen Spruijt Mr. Stephen Dirk Spruijt George Francois Alouis van Opdorp Janneke Jacoba Maria Casteleijn George van Opdorp dhr. George van Opdorp Wat zal je eenzaam zijn geweest Toen je verdwaalde in je geest. In de wetenschap dat het goed is, na bijna 60 jaar huwelijk is rustig ingeslapen mijn lieve man Oost en West Souburg Middelburg 26 januari 1926 26 maart 2015 A. Suurmond - Arendse Olmenhof 46 4334 CN Middelburg Woensdag 1 april van 14.00 uur tot 14.15 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen van de heer Suurmond in Rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, aansluitend om 14.30 uur zal er een dienst ter herinnering aan zijn leven worden gehouden in de aula aldaar. De begrafenis vind plaats om 15.30 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna u welkom bent in Rouwcentrum Adagio waar u de familie persoonlijk kunt condoleren. Wij zijn bedroefd dat na een periode van afnemende gezondheid is overleden in de leeftijd van 89 jaar onze zwager en oom Bas Suurmond echtgenoot van Anna Arendse P. Arendse (in herinnering) T. Arendse-de Visser (in herinnering) J. van Boven-Arendse P. van Boven (in herinnering) M. de Rijke-Arendse J. de Rijke Neven en nichten Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde oud vakgenoot, met wie wij in de periode 2004-2011 met veel plezier in onze vestiging in Middelburg hebben samen gewerkt. Stephen Spruijt was een gedreven en intelligente bouwrechtadvocaat, die stond voor zijn zaken. Daarnaast was het een markante man, een familyman en een levensgenieter met een eigen stijl. Wij gedenken Stephen met veel respect en wensen zijn echtgenote Neeltje, zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Justion Advocaten, Jan-Willem van Koeveringe Jolanda van Koeveringe-Dekker Joke Mikes Marjo Meeuwsen-Dek Afscheid nemen is met zachte vingers, wat voorbij is, dicht doen en verpakken in de goede gedachten van de herinnering. Op 20 maart is overleden mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader en grootvader Woking GB, 's-Heer Abtskerke, 12 oktober 1945 20 maart 2015 Wij zijn erg verdrietig. Neeltje Spruijt-van der Veer Anne Claire, Boudewijn en Floris Robert, Janneke en Max Olive Spraijt-Bamsby Bobje Spruijt S& Gerbemesseweg 34 4444 RR 's-Heer Abtskerke De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bob Warns Aldegonda van Wijngaarden-Bremmers Gonny Enige Algemene Kennisgeving Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzonder man. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve zorgzame man, onze lieve schoonbroer en oom echtgenoot van *25-06-1925 t 22 -03 -2015 Westdorpe Terneuzen Terneuzen: Jenny van Opdorp-Casteleijn Familie van Opdorp Familie Casteleijn Westdorpe, 28 maart 2015. Corr. adres: Familiehuis De Geslootene Boom Kleine Markt 5-6 4551 BG Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna begrafenis, heeft op verzoek van George in besloten kring plaatsgevonden. Deze week heeft ons het droeve bericht bereikt dat geheel onverwacht is overleden: George was als directeur aan ons bedrijf verbonden tot aan zijn pensionering in 1996. In de jaren '70-80 wisten de broers George en Bernard uit de eenmanszaak van hun vader Jef de fundamenten te leggen voor wat heden ten dage een meetellend logistiek bedrijf is. Door zijn grote passie voor transport bleef George ook na zijn pensionering geïnteresseerd in het bedrijf en kwam tot op hoge leeftijd zeer regelmatig langs. Wij zullen ons George herinneren als iemand die zeer betrokken was en aandacht had voor de menselijke kant binnen de logistiek. Van Opdorp Transportgroep Manon van Opdorp, directeur Management en medewerkers Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-directeur en medeoprichter Zijn kennis, vakmanschap, en inzet voor het bedrijf, welke hij met groot enthousiasme heeft gedaan, zullen wij ons blijven herinneren en is ons tot goed voorbeeld. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte toe om dit verlies te helpen dragen. Directie en medewerkers Obeka BV Sas van Gent, 28 maart 2015. Niet onverwacht maar toch te vroeg moeten wij afscheid nemen van onze vriend en buurman We wensen Trien'ke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Buren en vrienden van de Kruitmolenlaan e.o. Afscheid nemen betekent de geboorte van een herinnering S. Dali Nadat wij al ruim twee jaar afscheid aan het nemen zijn van haar persoonlijkheid, heeft nu ook haar lichaam ons verlaten. Onze dierbare (schoon)moeder en oma 28-2-1923 25-3-2015 Weduwe van Karei George van Wijngaarden Brisbane: Karin en Maarten Arnemuiden: Erik en Ginette Fréderique en Hendrik-Jan Diederik Middelburg: Christiaan en Anne-Christien Correspondentie: Oranjeplaat 1,4341 PT Arnemuiden Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 3 april om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na het afscheid zal er gelegenheid zijn om herinneringen op te halen in Hotel Van der Valk, Paukenweg 3 te Middelburg. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Liever geen bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 122