OyarJaiEn Dankbetuiging C? Colofon (J) IDensenljnq.nl Familieberichten Loet van Dixhoorn Loet van Dixhoorn Pieter Leendert Quist nilieberichten Sal Simonse Johanna Maria Traas-Groenewege, Alicja van der Vliet - Panszczyk Klamer Warns Bob Wim Hibels Uw warme belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Piet was voor ons een grote steun. Hartelijk dank hiervoor. P.N. Quist-van Oeveren kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, maart 2015 Peter Hulshout DE VLIEGER kijk ook op vrijdag 27 maart 2015 47 Onze lieve Loet is overleden echtgenoot van Annie van Dixhoorn 14-11-1940 24-03-2015 Terneuzen Annie van Dixhoorn Terneuzen Anita, Bibi, Alwin kinderen Amsterdam Monica, Jan Pieter, Lies IJsbrandt Terneuzen opa Maas tante Maatje Fahrenheitlaan 618 4532 JWTerneuzen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Loet te nemen op zaterdag 28 maart van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 30 maart om 17.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dinsdag 24 maart is overleden onze schoonzoon en zwager echtgenoot van Annie van Dixhoorn-Maas We wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Opa Maas en tante Maatje Kees en Linda Iman en Jannie Op 24 maart j.l. ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van Ere-voorzitter van onze vereniging. Sal heeft zich gedurende een periode van 40 jaar, waarvan ruim 21 jaar als voorzitter van de vereniging "Middelburg", zeer verdienstelijk gemaakt. Uiteindelijk heeft hij de club naar het landskampioen schap van de zondag-amateurs geleid. De waardering voor zijn inzet zowel binnen de vereniging als in KNVB-verband was en is groot. Als vereniging zijn we er trots op dat we Sai als 'club-icoon' zolang in ons midden mochten hebben. Wij wensen zijn nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden VVZeelandia Middelburg Hopend dat ze daar is waar ze al die tijd van droomde, is Sinds 18 juni 1982 weduwe van de heer Laures Job Traas, 21 maart 2015, op 92 jarige leeftijd, overleden in het Gasthuis te Middelburg In overeenstemming met haar wens is ze in besloten kring begraven Namens de familie Ons bereikte het trieste bericht dat is overleden. Alicja is bijna driejaar onze collega geweest bij AB Zeeland en later AB Werkt. Wij hebben haar leren kennen als een lieve en toegewijde collega die altijd voor onze medewerkers klaar stond. Ze bleef tot het laatst toe moedig maar heeft toch de ongelijke strijd moeten opgeven. Wij wensen Peter, Nadine en Michel heel veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers AB Werkt Uiteindelijk worden we allemaal hergebruikt in een dun laagje aarde en is iedereen familie Heel erg verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve Bob, onze geweldige en trotse vader en opa. Gelukkig heeft hij geen pijn geleden gedurende zijn moedig gedragen ziekte. Wat zullen wij 'm vreselijk missen! Harendermolen, 12-09-1932 Middelburg, 25-03-2015 Trijntje (Trien'ke) Wams-Stoker Trudi en Arnout Youri en Cindy Levi en Heikki Deborah en Björn Andries en Doremieke Tim Hella en Ad Fenna Joris en Karin Bob is thuis overleden en blijft bij ons tot hij op 31 maart door zijn kinderen wordt weggebracht naar de algemene begraafplaats in Middelburg. Voorafgaand aan de begrafenis, die om 15.00 uur plaatsvindt, wordt u in de gelegenheid gesteld Bob's afscheid bij te wonen vanaf 14.00 uur in de aula, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB Middelburg. Na afloop nodigen wij u uit om elkaar te ontmoeten in Theater De Wegwijzer, Molenweg 25, Nw.-en Sint Joosland. (parkeren: Veerstraat 25 bij de Roode Leeuw). Voor bezoek even bellen 0118-601453 Kruitmolenlaan 7, 4337 KN Middelburg Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid We zullen hem missen Bestuur en leden van Postduivenvereniging De Combinatie Zoveel kaarten, zoveel bloemen, zoveel bezoekjes, zoveel lieve woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Na het overlijden van Het was overweldigend, waarvoor onze oprechte dank. Marleen Hulshout-van Bellen Nadine en Michel, Tim, Eva Jeltie en Peter UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 www.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 68