k 0 mensen inq.nl Familieberichten Oyarlaila/J Loet van Dixhoorn Loet van Dixhoorn Irène Valerie Coone-Goossens Eduard Bonte Wim Hibels - Jan Kemper Albert August Coone Sannie de Meijer - Schilleman Pieter Leendert Quist Piet Peter Hulshout Familieberichten kijk ook op vrijdag 27 maart 2015 47 de zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil... Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa echtgenoot van Hilda Leuridan Clinge, 28-3-1931 f Hulst, 26-3-2015 HulstH.M.T.C. Bonte-Leuridan Clinge Ferdy Bonte en Christa De Wit Nicole en Joe - Alfie, <J2 Peter Kloosterzande Anja en Ronnie Roctus-Bonte Sofie en Pieter Joost Correspondentieadres: Liduinapark 46 4561JW Hulst De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 31 maart om 10.30 uur in de kerk van de H. Henricus te Clinge. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in Bistro de Happerij, 's Gravenstraat 238 te Clinge. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Maandag 30 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid We zullen hem missen Bestuur en leden van Postduivenvereniging De Combinatie fcl ATr' I A heart full of rain and memories I'm feeling the strain and missing you so desperately "Joe Cocker" Na een kort ziekbed is overleden onze broer en zwager Nel Botter-Kemper t Jaap Botter Ton Kemper Josée van Straten-Kemper Wim van Straten 23 maart 2015 Als ik de dingen niet meer weet als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet zodat ik onherkenbaar ben me niet meer bewust ben van liefde en pijn dan zal eeuwige rust een verlossing zijn. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma echtgenote van Moerbeke-Waas, 12 mei 1934 Koewacht, 24 maart 2015 Koewacht: Albert Coone St. Jansteen: Nelly en Benno Slock-Coone Hannelore en Patrick, Evi, Quinn Daniëlle en Tom, Eiin, Renske Koewacht: Vivian en Mare Matthijs-Coone Sjouke en Ben, Koen, Marit Niels Oostburg: Patricia en Ramona Coone-Bonnet Rowena Luna Miquel Beukenlaan 2, k 101 4576 DX Koewacht U kunt afscheid nemen van Irène in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 27 maart van 20.15 tot 20.45 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 30 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2 te Koewacht, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van 'de Lange Akkers' en 'de Korenbloem' voor de intensieve en liefdevolle verzorging. Het heeft haar en ons erg goed gedaan. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Oude vrouwen, zij kunnen soms even glimlachen, even gezichten hebben als oude schilderijen. Ineens weet ik hoe mooi zij zijn geweest, hoe ik naar hen heb verlangd. Maar wat terugkeert in hun gezichten is voorbij, oud goudgeel licht. Over die mooie wereld die er nog is maar alleen omdat zij er was. sinds 3 juli 2008 weduwe van Adrie de Meijer Vlissingen, 8-7-1931 t Terneuzen, 25-3-2015 Sint Kruis: Bram en Peter Zoetermeer: Leen en Monique Terneuzen: Sonja Roy en Felicia Marthijn Correspondentieadres: Geulstraat 15, 4535 CV Terneuzen Wij nemen afscheid van ma en oma op dinsdag 31 maart om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze lieve Loet is overleden echtgenoot van Annie van Dixhoorn 14-11-1940 24-03-2015 Terneuzen Annie van Dixhoorn Terneuzen Anita, Bibi, Alwin kinderen Amsterdam Monica, Jan Pieter, Lies IJsbrandt Terneuzen opa Maas tante Maatje Fahrenheitlaan 618 4532 JWTerneuzen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Loet te nemen op zaterdag 28 maart van 16.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 30 maart om 17.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. Indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dinsdag 24 maart is overleden onze schoonzoon en zwager echtgenoot van Annie van Dixhoorn-Maas We wensen Annie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Opa Maas en tante Maatje Kees en Linda Iman en Jannie Uw warme belangstelling en medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa was voor ons een grote steun. Hartelijk dank hiervoor. P.N. Quist-van Oeveren kinderen en kleinkinderen Nieuwerkerk, maart 2015 Zoveel kaarten, zoveel bloemen, zoveel bezoekjes, zoveel lieve woorden, zoveel belangstelling en zoveel troost. Na het overlijden van Het was overweldigend, waarvoor onze oprechte dank. Marleen Hulshout-van Bellen Nadine en Michel, Tim, Eva Jeltie en Peter E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48