Gratis Nog maar 5 dagen! IN HET NIEUWS 3 gerrrianv\ een maand OSOI ioiiss SOORTGELIJKE CRASHES Ziggo Mobiel W2 VRIJDAG 27 MAART 2015 Politie betreedt het huis van de familie Lubitz in het dorp Montaubar. foto Fredrik van Erichsen/EPA ergste nachtmerrie' Lufthansa Group i 1994: Een Air Maroc-piloot stuurt zijn toestel op de grond af. Het stort neer, 44 inzittenden onder wie vier Nederlanders komen om. Volgens onderzoekers is het zelf moord. Collega's ontkennen dat. 1997: Een vliegtuig van Silkair stort neer in Indonesië. De 104 in zittenden komen om. De piloot, een ex-stuntvlieger, zat in geld nood. Volgens Amerikaanse onder zoekers is de crash opzet, Indonesi sche collega's zijn het daar niet mee eens. 1999: Een Boeing 767 van Egypt Air maakt zo'n duikvlucht dat het in de lucht uit elkaar valt. Geen van de 217 inzittenden overleeft. Op de voicerecorder is te horen hoe de copiloot prevelt dat hij 'ver trouwt op god', terwijl de piloot probeert het toestel weer te laten stijgen. Opzet, concluderen onder zoekers. De Egyptische overheid ontkent dit. 2013: Het einde van vlucht TM470 van Mozambique Airlines lijkt op dat van het German- wings-toestel deze week. De co- piloot gaat naar de wc en vindt bij terugkeer de cockpitdeur geblok keerd. Kort daarna richt de piloot de vliegtuigneus richting grond. Op de voicerecorder is te horen hoe hij alle waarschuwingssigna len negeert, terwijl zijn collega op de deur bonst. 2014: Vlucht MH370 van Malaysia Airlines verdwijnt van de radar en is spoorloos. Mogelijk hebben de piloten een rol gespeeld in het mysterie. Zo is de zender waar mee het toestel vanaf de grond is te volgen uitgezet. Dat kan alleen via een complexe procedure. dikke deal Krijg nu één maand gratis bij Ziggo Mobiel Heel Veel. Bij Ziggo Mobiel Heel Veel krijg je voor slechts 15* p/mnd 300 minuten of srms'jes, 1000 MB data en onbeperkt toegang tot 1,2 miljoen WifiSpots in Nederland. Stap vóór 31 maart over en krijg ook één maand gratis. Je hebt nog maar 5 dagen, ga dus snel naar ziggo.nl/mobiel De abonnementsprijs is alleen geldig voor Internet klanten van Ziggo. De actie is geldig t/m 31 maart 2015. voor altijd verbonden Een helikopter van de Franse gendarmerie vliegt laag over de plaats waar de Airbus A320 van Germanwings is neergestort. Op de crashsite wordt gezocht naar stoffelijke overschotten, foto Sebastien Nogier/EPA

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 3