■■■flpi Colofon IDensenlinq.nl Familieberichten ff) IHensen inq.nl w Üiifikbaiuigirig Oap \frtte amdackt Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Lubertus Brink amilieberichten kijk ook op De grond onder je voeten De steun in je rug En het vuur in je hart De grond werd weggeslagen onder onze voeten. Zijn steun in onze rug zijn we kwijt. Het vuur in ons hart doofde. We zullen hem altijd blijven missen. Wat blijft zijn de prachtige herinneringen. 18-08-1926 10-01-2015 Hartelijk dank voor uw aanwezigheid, kaarten, berichtjes en lieve woorden. Het gaf ons weer de vaste grond onder onze voeten. Het voelde aan als een steun in onze rug. Het verwarmde ons hart. Joop Brink-Schager Maike A Johan Frederiks-Brink Ron Marianne Brink-Boot Kleinkinderen en achterkleinkinderen Maart 2015 Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? C 0800 - 4444 000 Naam Plaats Zoeken Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande donderdag 26 maart 2015 39 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen UZZL7 Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl V Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www. uitvaarti nformatieh ulplij n. n I Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64