Familieberichten ÜyarlüilefJ 38 donderdag 26 maart 2015 kükookop q fflensenlinq.nl Salomon Simonse Wim Hibels Willem Wim Hibels Grote broer Wim Wim Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma Suus Susanna Rosalia Langeraar-de Beer - Suus - weduwe van Jan Gerrit Langeraar West-Souburg, Vlissingen, 29 juni 1923 19 maart 2015 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Noorderbaan 41, 4386 CD Vlissingen. De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Heden bereikte ons het droeve dat is overleden ons lid bericht Willem Brasser Wij wensen de familie sterkte verwerken van dit verlies. bij het Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Sal Geertruida Elizabeth Veerhoek Enige en algemene kennisgeving Uit ons midden maar niet uit ons hart. Intens verdrietig delen wij u mede dat is overleden mijn lieve zorgzame man en maatje en mijn lieve geweldige vader die er altijd voor mij was. Hij heeft er zo hard voor gevochten om bij ons te blijven, het heeft niet zo mogen zijn Middelburg, Gent, 27 augustus 1963 24 maart 2015 leder die Wim gekend heeft weet wat wij in hem zullen missen. Vlissingen: Diana Amsterdam: Martin en Kelly Verlengde Bonedijkestraat 326, 4383 BD Vlissingen Geen bezoek aan huis. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren en elkaarte ontmoeten op zaterdag 28 maart vanaf 10.45 uur in uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Rust zacht mijn lieve zoon, onze lieve broer, zwager en oom De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig 't is op. Zo is het goed. Ma Ronny en Lydia Yolanda en Jère Dennis en Femke Ad Melissa en Peter Ramona en Jimmy Anita en Harry Ooit hoop ik je in mijn armen te sluiten en me thuis te voelen door de steun die jij me biedt. Ooit moet de tijd ons de tijd gunnen om te verwerken wat het achterliet Mijn grote broer ooit hoop ik ooit, zal gebeuren je zusje Anita Afscheid nemen, dat wil je niet het doet pijn, geeft veel verdriet. Afscheid nemen was deze keer het is goed, vecht maar niet meer! Rust zacht lieve zwager Piet, Nancy en kinderen Genoten hebben wij van je humor Gekoesterd hebben wij ons aan jouw warmte Bewonderd hebben wij je om je vechtlust Dag lieve kanjer...dag lieve Diana en Martin; jullie verdriet, wij kunnen het begrijpen jullie verslagenheid, wij voelen het wel aan wat wij met woorden daarom proberen uit te leggen is dat wij als vrienden rondom jullie staan. Levien, Marcella, Bennie en Tessa. Van een Middelburger nemen wij afscheid, elk afscheid is de geboorte van een herinnering. De rijke herinnering aan zijn bijzondere humor, kracht en uitstraling dragen wij met ons mee. Met groot verdriet en berusting delen wij u mede dat op 98-jarige leeftijd van ons is heengegaan, onze lieve, vader, opa, oom en vriend weduwnaar van Wilhelmina Priester 5 mei 1916 Middelburg +24 maart 2015 Frits en Nettie Luchon en Esther, Yari Sharin René en Jacqueline Denice, Rémon en Angela Jeno en Marianne Bé en Yvonne De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 30 maart om 14:00 uur in Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 PB te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot een samenzijn en condoleance in de koffiekamer. Correspondentiegegevens: Luchon Simonse Schering 18 5348 KX Oss Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten voortleven. Geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen, mijn lieve zus, onze dierbare tante Truus 6-6-1942 Kapelle 24-3-2015 in de leeftijd van 72 jaar Kapelle Plonie Eversdijk - Veerhoek Ko Eversdijk (in liefdevolle herinnering) Kapelle Piet en Lian Eversdijk - van Gessel Steffie, Jack, Nikkie Kerkwerve Lisette en Pietjan Hanse - Eversdijk Remco, Jop Kapelle Adwin en Carolien Eversdijk - Bout Jake, Romy Correspondentieadres: Postweg 22, 4421 NB Kapelle Het samenzijn, voorafgaande aan de begrafenis wordt gehouden zaterdag 28 maart om 10.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 63