■KnWsmariMi O lllensen inq.nl üï/erJadef) Familieberichten Willy Beaurain Jan Francina de Ritter-de Doelder Francien de Ritter-de Doelder Jan Schrier kijk ook op Cornelia Suzanna Dreve - Corrie - Petrus Aloysius de Kever Johannes Jozef Kemper Anny Kemper - de Caluwé Lieve (ome) Jan, Willy Augustinus Ernie! Stanny Familieberichten bi Nooit klagend, nooit vragend je lasten in stilte dragend je gedachten waren al heengegaan er kwam weinig meer naar buiten wij dachten vaak: 'waar denk je aan? maar dat kon je niet meer uiten. Van tijdsbesef werd je bevrijd je accepteerde al die dingen je leefde in je eigen tijd met jouw herinneringen. Toch bleef je ons altijd herkennen dat gaf steun en moed en konden wij langzaam wennen aan dit moment dat veel pijn doet. Kort na het overlijden van haar geliefde man hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, oma en over-oma sinds 16 oktober 2014 weduwe van Ko Engels Biervliet, 21 -4-1921 f Terneuzen, 24-3-2015 Riet en Theo Nico en Femke - Sven Suus en Walter Alexander en Marjolein - Jermo, Robin, Jolein, Alexa Jürgen - in herinnering - Correspondentieadres: Familie Brouwer, Tuinstraat 6, 4521 BR Biervliet De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 28 maart om 14.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Flughersluys 22 te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre'voor ale goede zorgen. Herinner mij, maarniet in sombere dagen als wolkenluchten licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Kort na het heengaan van zijn geliefde vrouw, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader, groot- en overgrootvader sinds 10-1-2015 weduwnaar van Emma Elisa Anna Groosman Ossenisse, 24-1-1927 Steenbergen, 24-3-2015 Halsteren: AnnickenJan Mirjam en Marcel Elisa, Sofe, f? Frank en Anouk Arjen en Cerisa Jorn en Germa Aimée Udenhout: Erwin en Annemieke Linda en Benjamin Anne en Timothy Esther en Christian Correspondentieadres: Marjolein 31 5071GK Udenhout De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 28 maart om 10.30 uur in de H. Martinuskerk, Groenendijk 40 te Kloosterzande. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vrijdag 27 maart is er van ig.00 -19.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het uitvaartcentrum aan de Hug hersluys. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Highway, Highway Where you go I dont't know Maybe closer to my dreams, maybe far away Take me today Highway, Highway Give me wings to fly It s gonna be hard letting go of you And living separate lives Joe Cocker Maandagavond hebben we afscheid genomen, zoals je zelf gewild zou hebben. Omringd door ons hebben we je helaas moeten laten gaan. echtgenoot van 25 -06- 1947 123 -03 -2015 Terneuzen Gent (B) ZandstraatAnny Kemper - de Caluwé SluiskilJos Mika Philippine Tineke en Dave Isabelle Zandstraat, 24 maart 2015. Trappistenstraat 1, 4551 LL Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 30 maart om 14.00 uur in het crematorium van Temeuzen, Bellamystraat 28c, waar er na afloop gelegenheid is te condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. ALGEMENE KENNISGEVING Als leven een strijd wordt en alle hulp niet meer baat is liefde al wat rest nu je van ons heengaat. Tot het laatst thuis in zijn vertrouwde omgeving, daar waar hij zo graag was hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Eva 't Hart 18 september 1922 15 maart 2015 Eva Lydia en Rudi Robert en Daniëlle Paula en Jean Paul Nikki René Nicole Breskens, 15 maart 2015 Correspondentieadres: Dorpsstraat 26 4511 EG Breskens Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Het was fijn om jou als echte vriend te hebben. Je was er als we je nodig hadden. Bedankt voor alles. Anny, Jos, Tineke, Dave, Mika en Isabelle: we zijn er voor jullie. Hennie, Bianca, Dannis, Isabella, lurrian, Bram, Kim, Jesse, Thomas, Brigiet, Damien donderdag 26 maart 2015 39 Met bewondering en respect hebben we je afstand zien nemeri van alles wat je dierbaar en lief was. Wij delen u mede dat in de leeftijd van 88 jaar zacht en kalm is ingeslapen mijn zus, schoonzus en onze tante weduwe van Gilles de Ritter A 10 september 1926 -Terneuzen- f24 maart 2015 Familie de Ritter Familie de Doelder Zorgcentrum "Bachten Dieke", Kamer 003 Correspondentieadres: Fam. de Ritter Anemonenlaan 20 4542 CG Hoek De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 30 maart om 11.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van "Bachten Dieke', voor alle goede zorgen. "Het is goed zo.. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons heeft omringd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze schoonzus en tantie Hoek: Jan en Corrie Mario en Veronique Evi, Imke Roy en Ankie DANKBETUIGING De vele blijken van medeleven na het overlijden van hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: M.A. Beaurain-Haers Sas van Gent, maart 2015 Juist als er zoveel moois gebeurt, is het gemis ook zo aanwezig 26 maart 2007 - 26 maart 2015 E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40