24 BUITEN U en uw ZONNEBRIL Gelukkig, precies op tijd de zonnebril afgezet, foto Nella Boot, Burgh-Haamstede De zon liet een beetje verstek gaan afgelopen week. Veel grijstinten in de lucht, dat kan zo eens gebeuren. Toch waren er meer dan voldoende uren dat een zonnebril uitkomst bood. En dan hebben we het niet over de voor Zeeuwen onzichtbare zonsverduistering, want daar had u speciale edipsbrillen voor nodig. We kregen een hele serie vrolijke zonnebrillen binnen. Op deze pagna ziet u een selectie. Voelt u ook de vakantiekrie bels opkomen? Volgende week woensdag 1 april borduren we verder op het voorjaarsge- voel: U en Uw E-BIKE. Het aantal elektrische fietsers is de afgelopen jaren drastisch gestegen. U zoeft zelf voorbij op zo'n fiets of u ziet ze voorbij zoeven. We plaatsen volgende week foto's van E-bikers die hun accu heb ben opgeladen en op toertocht zijn op de Zeeuwse wegen en dijken. Stuur de foto('s) van uw elektrisch ondersteunde fietstocht voor maandag 30 maart naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van naam en adres en een korte toelichting. Een nieuwe stoere zonnebril. foto Robbie Peperzak, 's-Heerenhoek Het voorjaarszonnetje in de sneeuw, dan kun je niet zonder zonnebril, foto Kirsten van Sparrentak, Sint Laurens Op een mooie zomerse dag aan het strand met welgeteld één wolkje in de lucht, foto Peter en Marina Cijsouw Fenna heeft een zonnebril op de groei, foto Corry Janse, Westkapelle Vanuit de auto nog gauw een foto maken van een overvliegend ver trekkend vliegtuig van de vliegshow (Sanicole air show) Hechtel, Bel gië. foto Elly van der Bliek, Vlissingen Op deze foto sta ik in de voorjaarszon op het 'balcon de Europa' bij het oude stadje Nerja in Andalusië. foto Elly Joosse, Westkapelle Kleinzoon Mike heeft moeite met het opzetten van zijn zonnebril, foto Irene Hanny, Terneuzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 25