Bevelanders haakt af in titelstrijd vierde klasse 12 Vosmeer en Terhole verdelen de buit Rillandia blijft in spoor Oostkapelle pakt een verwachte van koploper Rimboe punt met anti-voetbal dow-ioop 44 SPORT VOLLEYBAL 1 - n. l winnaars in Goirle gunt Schouwenaren in topduel geen enkele set en stevent rechtstreeks op kampioenschap afin derde divisie. Jong-Ambon-Kwadendamme 3-1: Uit het niets schoot Cas van den Dries al snel raak voor Kwa- dendamme. Jong Ambon maakte het spel en kwam dan ook terecht op 1-1. Khalid Kaldoon zorgde voor de gelijkmaker. Na rust be nutte Yannik Taniwel een straf schop en zorgde Levi Waisapy voor de 3-1-eindstand. Vlissingen-Waarde 1-0: De bezoe kers namen de verdedigende stel lingen in en deden dit goed. Vlis singen had veel moeite een gaatje in de muur te vinden. Waarde kwam voor een punt en kreeg die bijna. Drie minuten voor tijd be zorgde Kailas Parker Vlissingen drie belangrijke punten. Spui-Bevelanders 1-0: Het verde digende concept van Spui werkte naar behoren. Bevelanders mocht het spel maken en kreeg niet veel mogelijkheden. Dimitri van de La- voir kopte naar later bleek de eni ge treffer op het scorebord. Colijnsplaatse Boys-Volharding/ De eerste helft was voor Terhole, de tweede voor de thuisclub. Rick de Klerk opende al in de derde mi- SVD 6-1: De gedreven thuisploeg had het betere van het spel. Niels Versluis opende de score en Koen van Os maakte er 2-0 van. Op slag van rust deed Kevin van Iersel wat terug. Na de 3-1 van Delano Pauwels geloofde Volharding/ SVD het wel en liep 'Colijn' ver der uit. Door twee treffers van Bertus Zoeteweij en eentje van Joeri Goulooze werd het nog 6-1. Heinkenszand-Hansweertse Boys 0-0: In een open wedstrijd waren beide ploegen niet in staat om het net te vinden. Heinkens- zand had de betere kansen, maar de bal wilde er niet in. Lewedorpse Boys-Hoedekens- kerke 1-2: Voor rust was de thuis ploeg sterker zonder echt drei gend te worden. Na de thee viel een vrije trap van Hoedekensker- ke voor de voeten van Sander Rijk en die maakte 0-1. 'Lebo' kende een sterke fase en kwam langszij via een strafschop van Marcel Rooze. Ook de bezoekers kregen een penalty en die werd omgezet door Richard Uitterhoeve. Apollo'69-Wolfaartsdijk 1-3: In een matige wedstrijd had Apollo een overwicht, maar vielen de doelpunten aan de andere kant. Thijmen van der Baan zorgde voor 0-1 en Geert Eggebeen voor de 0-2. Van der Baan maakte ook de 0-3 en Robin Braam deed wat terug voor de thuisploeg. Wolf- aartsdijk geeft de rode lantaarn over aan Waarde. nuut de score voor Vosmeer, maar niet veel later bracht Sietse de Waal de stand weer in evenwicht. Sander Freijzer buitte in het ver volg het overwicht van Terhole uit, maar voldoende voor de winst was dat niet. In de door Vos meer gedomineerde tweede helft bepaalde Rick de Klerk uit een strafschop de eindstand op 2-2. VLISSINGEN - De volleyballers van Forza liepen in eigen huis in de topper tegen Goirle tegen een ze perd aan (0-4) en kunnen zich richten op de strijd om de tweede plaats in de derde divisie. De man nen van WS'92 boekten voor het eerst sinds 1 november een over winning. Forza-Redkey Goirle 0-4 (23-25, 12-25, 21-25, 22-25): De Schouwse nummer twee moest met ruime cijfers winnen om nog een sprankje hoop op de titel te hou den, maar erkende voor veel pu bliek zijn meerdere. In de eerste set waren de teams aan elkaar ge waagd. Forza begon sterk, kwam vanuit een perfecte pass tot prima aanvallen en nam een 10-3-voor- sprong. Nadat de bezoekers de achterstand hadden opgehaald en in de slotfase naar winst hadden afgewikkeld, stond er geen maat meer op het spel van Goirle. „Jam- mer, maar zij waren echt beter. Dit is een heel complete ploeg en de terechte kampioen", vertolkte Lennen Jonker de mening van zijn ploeggenoten. Mytilus-Spirit 2-3 (25-21, 16-25, 17-25,31-29,13-15): Mytilus sleepte zonder wissels en met Peter Ver burg voor de gelegenheid als spel verdeler op miraculeuze wijze een vijfsetter uit het vuur. Op 19-24 in de vierde set gaf nie mand nog een cent voor de kan sen van de Goesenaren. Onbevan gen spelend lukte plots alles. In de laatste set ging het gelijkop tot het tiende punt. Daarna sloegen de bezoekers een gaatje. WS'92-Atak'55 3 3-1 (25-19, 22-25, 25-22, 25-21): Na twaalf nederla gen op rij winst voor de Vlissin- gers. In de strijd tegen degradatie nam uitblinker Jasper Ludolphy de thuisploeg op sleeptouw. Hij was aanvallend niet te stuiten en blokkerend erg sterk. De thuis ploeg compenseerde met een pri ma opslag tekortkomingen in ver dedigend opzicht en trok in een boeiend duel aan het langste eind. Sic Pugno-AVC'87 4-0 (25-22, 25-19, 25-23, 25-20): Een wedstrijd om snel te vergeten. AVC'87 gros sierde in servicefouten en zag eerst middenspeler Daniël Quist en niet veel later spelverdeler We sley van der Meer geblesseerd af haken. Tot omzettingen en aan passingen gedwongen viel er wei nig eer te behalen tegen een supe rieure thuisploeg. Achilles-BOK 4-0 (25-20, 25-22, 25-22, 25-19): De complimenten waren voor de vrouwen uit Kapel- Ie, maar alle punten gingen naar Achilles. Onder aanvoering van uitblinkster Jessica Mondeel ser veerde BOK prima, was het blok goed en werd in het achterveld veel gered. Ten opzichte van de thuisploeg had BOK te veel kan sen aan de buitenkant nodig om tot scoren te komen. Daardoor kwamen de Zeeuwen steeds net te kort. WHV-Forza 3-1 (25-18, 25-18, 25-21, 21-25): Forza besefte dat er misschien wel meer in had geze ten dan één punt. De Zeeuwen waren aanvankelijk veel te lief voor WHV, dat in een hoog tem po begon en Forza met een lastige opslag bestookte. Toen de bezoe kers brutaler werden, ontstond een echte wedstrijd. WHV werk te in de derde set een 12-5-achter- stand weg, maar moest daarna toe staan dat Forza de eer redde. WS'92-Atak'55 4-0 (25-16, 25-17, 25-20, 25-23): Een verrassende en ruime zege voor WS'92, dat één van de beste wedstrijden van het seizoen speelde. De thuisploeg be schikte over een hecht blok en haalde met een tomeloze inzet veel ballen van de grond. Collec tief sterk nam WS'92 goed serve rend het initiatief. Dat leidde tot vier setzeges op rij. Zij waren echt beter. Dit is een heel complete ploeg en de terechte kampioen Rillandia-Alliance 3-1: De thuis ploeg was de bovenliggende par tij en kwam kort na rust op voor sprong via Marco Minnaard. Ver volgens besliste Stephan de Leeuw de wedstrijd met twee tref fers. Kevin Hagens deed nog wat terug voor de bezoekers. Bergen-SKNWK 0-2: Het eenrich tingsverkeer naar het Bergse doel leverde slechts twee doelpunten op. De keeper en het aluminium waren een sta in de weg. Voor rust schoot Robert Padmos raak en na de pauze liet George van Heukelom de 0-2 aantekenen. DVO'60-Stavenisse 2-0: In het eerste bedrijf was de thuisploeg uit Roosendaal de betere ploeg. Michael Heskens opende score. In de tweede helft kwam Stavenisse goed terug in de wedstrijd. Na de 2-0 van Dennis de Geus was de wedstrijd echter gespeeld. WIK'57-OFB 0-3: Al na tien minu ten moest de thuisploeg met tien man verder. Bart Boot kreeg een discutabele rode kaart. Toch was WIK'57 voetballend beter. Desal niettemin werd het 0-1 door Syd ney Sinkamba. Robert Troost zorg de voor 0-2 en Martijn Dorsman voor 0-3. SPS-Oranje Blauw'14 1-2: SPS speelde slecht. Bovendien was er weinig beleving. Max Maris open de de score. Via Marnix van der Slikke werd het nog 1-1, waarna Rik van der Burg na de pauze de 1-2 liet aantekenen. Jong ADO Den Haag-Oostkapel- le 0-0: De formatie van Ilona Stouthamer nam de verdedigende stellingen weer in. De opponent had veel de bal, maar kreeg slechts twee kansen. „Ons an ti-voetbal loont alweer", zei Stout hamer. IJzendijke-SteDoCo 2-0: Voor de pauze was IJzendijke sterker dan de tegenstander uit Hoornaar. Rosanne Lammers opende de sco re. SteDoCo kwam sterk terug, al kreeg de ploeg weinig uitgespeel de kansen. Tegen het einde van de wedstrijd schoot Lammers op nieuw raak. Smerdiek-Berkel 1-2: Colinda van der Steen opende de score uit een strafschop. Er was niets aan de hand totdat Smerdiek het weggaf bij twee standaardsituaties. Eerst kopte Berkel raak uit een corner en niet veel later uit wederom een kopbal uit een vrije trap. „De ploegen onder ons komen akelig dichtbij dus we moeten oppas sen", luidde het commentaar van trainer Servaas Brouwer. MZC'ii-Rijnvogels 0-3: Hekken sluiter MZC'11 werkte zich weer een slag in de rondte en dankzij die arbeidsethos bleef het bij 0-3. Driemaal viel het doelpunt uit het niets. Rijnvogels had moeite met de thuisploeg en was bij vla gen geïrriteerd. „Het team heeft het goed gedaan", vond coach Walter de Jonge na afloop van de wedstrijd. TERNEUZEN - Bij de mannen viel geen verrassing te noteren bij de tweede DOW-loop van dit sei zoen. De winnaars, Sander Post (15.600 meter), Francesco De- groote (10.400 meter) en Frederik de Backer (5200 meter), stonden eigenlijk al van tevoren vast. Bij de vrouwen schoot Myrthe Faro op de lange afstand uit haar slof. De atlete uit Breskens liep al snel na de start aan de leiding en stond die niet meer af. Op de middenafstand werd Natas- ja de Booij uit Walsoorden eerste met Wanda Zegers (Terneuzen) en Inge de Booij (Graauw) op res pectievelijk de tweede en derde plaats. Erwin van de Broeke werd bij de mannen derde op de lange afstand. De Axelaar was met een 'omweg' naar Terneuzen komen lopen en had al vijftien kilometer in de benen. Forza kan titel na zeperd vergeten door Robin Hamelink VLISSINGEN - Jong Ambon en Vlis- singen lijken in de vierde klasse A van het zaterdagvoetbal uit te gaan maken wie er kampioen wordt. Jong Ambon won met 3-1 van Kwa- dendamme en heeft drie punten voorsprong op Vlissingen, dat met 1-0 won van Waarde. Nummer drie Bevelanders verloor met 1-0 van Spui en haakt af. OUD-VOSSEMEER - De voetballers van Vosmeer pakten een punt te gen Terhole, dat net als de Tholena- ren in de onderste regionen bivak keren van de vijfde klasse van het zondagvoetbal. door Peter van Kouteren De volleyballers van WS'92 verloren twaalf wedstrijden op rij. Ze voorkwa men zaterdag dat het er dertien wer den door Atak'55 3 met een klinken de 3-1 te verslaan. Lennen Jonker door Robin Hamelink VLISSINGEN - Rillandia won in de vierde klasse B van het zaterdag voetbal met 3-1 van Alliance en blijft in het spoor van koploper Rimboe. door Robin Hamelink VLISSINGEN - Oostkapelle slaagde er in de eerste klasse van het vrou wenvoetbal in om een punt te pak ken tegen koploper Jong ADO Den Haag: 0-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64