Familieberichten AM kükookop q fflensenlinq.nl 30 maandag 23 maart 2015 Marinus van Stel -Rinus - Anneke Schuit - de Leeuw Anneke Schuit Anneke Schuit Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van de echtgenote van onze secretaris en gewaardeerd medewerkster Anneke Schuit - de Leeuw Anneke bleef actief meewerken, ondanks haar voort schrijdende lichamelijke belemmering. Wij zullen haar betrokkenheid en grote inzet missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting Historische Scheepswerf C.A.Meerman Arnemuiden, 21 maart 2015 Tim Groot is de leegte en het verdriet, de mooie herinneringen blijven bestaan. Op 21 maart 2015 hebben we afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame pa, trotse opa en grote opa in de leeftijd van 84 jaar Wemeldinge Adri van Stel - Hamelink Kapelle Hannie en Sjaak Hertgers - van Stel Jaap Jan en Tamara, Sven, Lieke Adrian en Michael, Kiki Everdingen Cobi en Kees van Maris - van Stel Anne en Roeland Noordelijke Achterweg 55b 4424 ED Wemeldinge Rinus is thuis, alwaar geen gelegenheid tot afscheid nemen. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op woensdag 25 maart om 13.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge. Er is vanaf 12.45 uur aldaar gelegenheid tot condoleren. De begrafenis zal om plm. 14.30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in de Maartenskerk. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rinus van Stel Bedroefd moeten wij meedelen, dat opnieuw, binnen heel korte tijd een zwager uit onze familiekring is weggevallen. Na een kortstondige, ernstige ziekte is overleden, Rinus van Stel man van onze zus en schoonzus Adri Kees f en San Hamelink-Veerhoek Elias t en Mientje Hamelink-Lamper Wim en Hanna Hamelink-Willemsen Foort en Annie Hamelink-Weststrate Jannie en Dries t Vermeij-Hamelink Jan en Lien Hamelink-Boeij Jo en Keetje Hamelink-op 't Hof Marie en Rinus Dagevos-Hamelink Ko en Nellie Hamelink-Deurloo Dien en Rinus t Dijkwel-Hamelink Arjaan t en Mattie Hamelink-Weststrate Gerard en Marie Hamelink-Korstanje Koos en Ko de Zeeuw-Hamelink Ida en Jan t Schouwenaar-Hamelink Neven en Nichten Johannes Jacobus Stroo Hans Lieve Hans Jacobus Platteeuw Ko We zijn bedroefd door het plotseling overlijden van onze schoonzuster en tante, Wij wensen Wim en de kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Arnemuiden; W. de Rijke-Schuit Middelburg D. Schuit-Minnaard Middelburg W.Reijnhoudt, Mevr, B. de Klerk Yerseke Fam. Flouterkamer-Schuit Dronten Fam. Joosse-Schuit Middelburg Fam. v.d. Gruiter-Schuit Neven en nichten Goes 20 maart 2015 Wij zijn verdrietig dat uit onze vriendenkring is weggenomen Wij wensen Wim, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. Blaas en Ria de Ridder en kinderen. Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat de echtgenote van Wim Schuit, oud-voorzitter van de Oranjevereniging "Arnemuiden", is overleden, Wij wensen Wim, haar kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe. Namens alle bestuursleden van de Oranjevereniging "Arnemuiden", Stéfan van Belzen, voorzitter. Arnemuiden, 20 maart 2015. Hkujmchc &hKpM¥trf G/LMerrnun* ai i 21 maart 2015 De toekomst die we zagen, was groter dan de tijd, die we samen kregen, maar wat we deelden blijft, voor altijd! Na een zwangerschap van 22 weken, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve Gerrit, Cindy Sem Duijnkerke - de Flond Hazelaarstraat 13 4431 DT 's-Gravenpolder Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wemeldinge: Hoogerheide: 's Gravenpolder: Middelburg: Sophie en Frans t Ko en Adri Jannie en Leen t Wim en Henni neven en nichten Bij elk afscheid wordt een herinnering geboren. Vol bewondering voor de wijze waarop hij het onvermijdelijke aanvaardde en daarmee het afscheid voor ons minder moeilijk maakte, laten wij u weten dat van ons is heengegaan onze lieve broer, zwager en oom zoon van Wim Stroo en Bep Stroo-Warman in de leeftijd van 64 jaar. Vlissingen: Nel de Munter-Stroo Charles de Munter Vlissingen: Anneke Stroo Koudekerke: Lenie Jobse-Stroo Jos Jobse Koudekerke: Martin Stroo Simone Stroo-de Witte Serooskerke: Sjamlah Naipal Neven en nichten Middelburg, 21 maart 2015 Correspondentieadres: Biggekerksestraat 63, 4371 EX Koudekerke. Wij nemen afscheid van Hans op donderdag 26 maart om 15.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Hans hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar dokter A.R. Angkotta, verzorgsters van Zorgstroom en Zeeuwse Zorgmensen voor de liefdevolle zorg en aandacht aan Hans gegeven. Degenen die geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Nooit meer samen jarig Nooit meer samen eten Nooit meer samen een wijntje drinken Nooit meersamen lachen Nooit meer Je tweelingzus Anneke Wat zal ik je missen Beetje bij beetje moest je ons verlaten. Al een lange tijd kon je niet meer met ons praten. De blik, die stilte deed ons zeer. De man, papa en opa van vroeger was je al een tijdje niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij: bedankt voor alles wat je voor ons hebt gedaan, wij houden van jou... Intens verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze papa en trotse opa 13-01-1926 Vlissingen 18-03-2015 Vlissingen Nel Platteeuw-Leenhouts Dorine Steenstra-Platteeuw Douwe Steenstra Bas en Elise Lotte en Marco Jeannet Dooms-Platteeuw Jan Doorns Jan en Kira Josh Een speciaal woord van dank voor de zeer liefdevolle verzorging in woning 26 van Ter Reede. Vlissingen: Breda: Vlissingen: Wilhelminastraat 75, 4381 BN Vlissingen Overeenkomstig zijn wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 57