a 16 ZOALS Geen geld voor M-Zeeland-route Danny Hollestelle beste zakenvrouw CDA grootste, WD en PvdA krijgen tik Zoals de pen is voortgekomen uit de vingernagel Zoals de pollepel is gegroeid uit de hand En de hamer ontstaan is uit de vuist Zoals de schaar bestaat uit twee messen Mensen hebben wel wat weg van flessen De vrouw lijkt meer op een peer Dan de heer Zoals de arm is afgekeken van het been De vinger van de teen En het deurscharnier van de knie Zoals het wiel langzaam is ont staan uit de rollende boomstam Zoals het kopje komt van de schedel Zoals de stropdas is voortgeko men uit de bretel En de schoenveter zich weer ontwikkeld heeft uit de strop das En de fiets een stap verder is dan het paard (denk aan het za del) Zoals de dierenhuid zich om vormde tot een jas Zoals de bh begon met beide handen En daarna in elkaar werd ge knutseld met twee mutsen Zoals camouflage begon met een woeste haardracht Zoals de olifant gemaakt is van een mug Zoals de zonnebloem is ge noemd naar een professor En zoals het woord bibelebonts van bible belt komt of anders om Zoals Goes, de Ganzestad ooit, in een ver verleden Haar naam gaf aan alle Hanze steden Zoals de naam van Zeeland voortkomt uit een diepe on macht om te kiezen Het mocht eens zee of land ver liezen Zoals de doodskist in oor sprong een bootje is Om naar een onbekend land te varen. Zoals Berend Botje uit Zuid La ren. VIDEO VAN DE WEEK 75% 25% Zeeland hoeft voorlopig niet te reke nen niet te rekenen op rijksgeld voor het verbeteren van de verkeersveilig heid op de Midden-Zeeland-route - de provinciale wegen tussen Goes en Brui- nisse. Dat heeft minister Melanie Schultz van Infrastructuur Milieu la ten weten tijdens een werkbezoek aan Zeeland. „In Zeeland gaat het om we gen van de provincie. Als zich daar knelpunten voordoen ga ik ervan uit dat de provincie die voor zijn rekening neemt", aldus de minister. Het Rijk steekt wel geld in verbetering van een stuk N59 op Goeree- Overflakkee. Ontvoerd naar het kalifaat Twee kinderen van 7 en 8 jaar zijn door hun moeder (33) uit Maastricht ontvoerd naar het IS-kalifaat in Syrië. Volgens het Openbaar Mi nisterie is het de eerste keer dat er sprake is van kinderontvoering naar het kalifaat. Het OM onderzoekt of er sprake is van een ji- had-netwerk in Maastricht. Ze glimt ervan, Danny Hollestelle uit Goes, directeur van Koninklijke Holle stelle. De Goese is verkozen tot Zaken vrouw van het Jaar 2015. Het personeel van Koninklijke Hollestelle - specialist in onderdelen, materialen, constructies en een breed scala aan machines - is ge trakteerd op slagroomtaart. „Want de ze titel heb ik ook dankzij hun inzet ge haald", zegt Hollestelle. Zij is overwel digd door de uitverkiezing. „Dat ik van al die kandidaten uit heel Nederland degene ben die is komen bovendrijven, ik kan het me nog amper voorstellen", aldus de gelouwerde zakenvrouw. De Zeeuwse kiezer heeft de coalitiepar tijen VVD en PvdA een dreun uitge deeld. De partij van lijsttrekker Ben de Reu levert drie zetels in en komt uit op een totaal van vier. De VVD verliest één zetel en eindigt de verkiezingsdag met zes plaatsen in het nieuwe provin ciebestuur. Coalitiegenoot CDA wist de huidige zes zetels vast te houden en is nu in absolute aantal stemmen de grootste partij. Lijsttrekker Kees van Be- veren: „Nu zijn we écht winnaar. We hebben 2000 stemmen meer dan de SGP. Geweldig! We zijn de grootste par tij. Dat is even geleden." Politieactie kost staat miljoenen K3 geeft fakkel door De Nederlandse staat loopt miljoenen euro's mis door actievoerende politiemensen. Agen ten voeren - na vier jaar op de nullijn - actie voor een betere CAO. Tijdens de actie wor den 'kleine vergrijpen' als te hard rijden niet beboet. Alleen wie het écht te bont maakt krijgt nog een bekeuring. Karen, Kristel 8c Josje stoppen in het najaar met K3. Dat hebben de drie zangeressen woensdag bekendgemaakt in Antwerpen. Het drietal geeft de fakkel dit najaar door aan drie nieuwe zangeressen. Het nieuwe K3 wordt gevonden in een groots opgezet televi sieprogramma K3 op zoek naar K3. Van Meijel weer gekozen tot beste bolusbakker www.pzc.nl/video UW MENING 422 reacties Ik geniet minder van sport door matchfixing EENS ONEENS IN BINNEN- EN BUITENLAND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 75