€50 Rignaishel mag Terneuzen niet in Even bijtanken! Tien kledingzaken failliet in Zeeland Danny Blind volgde altijd zijn ambitie Spectrum Minder antibiotica, vee ziek 3 en 4 Automobiliste moet van de rechter de boete voor het gebruik van een gekregen kaartje toch betalen. Paasbrunch Zo 5 april Ma 6 april Bewolkt en winderig ZATERDAG 21 maart 2015 ARNHEM - Parkeren met een bon netje dat je van een andere auto mobilist hebt gekregen, mag niet. Dat heeft de rechter in Arnhem deze week bepaald. Een automobiliste kreeg in Nijme gen het kaartje overhandigd van een collega-bestuurder die te veel parkeertijd had betaald. Ze zette haar auto in het vak, legde het ge kregen bonnetje achter de voor ruit, maar ze kreeg toch een boete van ruim 6o euro. Dat is terecht, oordeelt de rechter. Volgens de gemeentewet en de ge meentelijke verordening wordt be lasting geïnd 'van degene die het voertuig heeft geparkeerd'. De rechter concludeert dat voor iede re keer dat geparkeerd wordt, be lasting moet worden betaald. De vrouw met het gekregen bonnetje was een nieuwe parkeerder, en moet dus ook opnieuw de beurs trekken, stelt de rechter. De vrouw voerde tijdens de rechtszaak aan dat de belasting al door de eerste parkeerder was be taald. Omdat die het geld niet kan terugkrijgen, mag hij het bon netje best afgeven voor herge bruik. De rechter denkt daar ech ter anders over. Als de eerste par keerder zijn geld terug wilde, had hij daarover zelf moeten klagen bij de gemeente. De vrouw die het bonnetje kreeg, heeft op dat punt geen recht van spreken. Het was overigens toeval dat de vrouw werd betrapt. Het gekre gen bonnetje meldde een korting die alleen gold in combinatie met een speciale bezoekerskaart. Toen de parkeerwachter zag dat die tweede kaart ontbrak, deelde hij de boete uit. Omdat de rechter vindt dat ieder gekregen bonnetje illegaal is, heeft hij niet geoor deeld over het ontbreken van de bezoekerskaart. Autoclub KNAC is boos over de uitspraak. KNAC-lid Peter-Eloy Staal: „Het is op de grens van een rechterlijke dwaling." Volgens Staal zouden parkeerders moeten betalen voor de parkeerplaats en niet per auto. „Ik respecteer de uit spraak, maar ik vind hem wel te leurstellend. Als mijn club groter was, zou ik hiertegen in actie ko men en aan de bel trekken bij het ministerie van Infrastructuur." Middelburg Arneville 0113 633456 Kamperland De Kamperduinen 0113 370 000 Vlissingen Arion 0113 410 502 Meer nieuws zie: www.pzc.nl 54% 46% korting p.p. ik. - Boek uw meivakantie vóór 24 maart! Kras.nl/meivakantie of bel 0900-969771 Nog minder middelen zou goed zijn voor de mens, maar veeartsen zeggen dat het niet kan Doorgeven parkeerbon is verboden 257e jaargang nr. 68 Los nummer 2,70 Abonneeprijs 1,07 door Paul Bots Live muziek Twice allround music kinderen krijgen presentje Paasclo-wn en eieren schilderen Tafelgoochelaar en eieren schilderen DE STELLING Reageer op pzc.nl Ik durf geen parkeerkaart meer over te nemen UW MENING 287 reacties Ik ben blij met de verkiezingsuitslag EENS ONEENS De wereld is Kras Meivakantie Toppersi' Tot twee weken gevangenschap kwam hij weer vrij, maar meteen verbood burgemeester Jan Lonink hem voor een maand om in de ge meente Terneuzen te komen. Sling vindt het verbod 'onzin' en vecht het daarom aan bij de bestuursrechter. Rignaishel Sling (19) uit Terneuzen bracht in december zijn doodgeschoten vriend Gideon 'Beer' Verhelst naar zijn laatste rustplaats. Samen met een aantal vrienden eerde hij zijn kameraad door beertjes op zijn armen te laten tatoeëren. Nu wordt hij zelf verdacht van be trokkenheid bij een schietpartij in de Iepen- laan, die wordt aangemerkt als een wraakactie voor de moord op zijn vriend en de zoveelste escalatie in een langlopende vete tussen twee Antilliaanse groeperingen in Terneuzen. Na Pagina 30 en 31: - Niet veroordeeld maar wel straf - 'Gebiedsverbod is ook nodig voor veiligheid' - Commentaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1