O mensen inq.nl Familieberichten üï/erJader] ha ST Jeannine Maria Beulens Jenny fG 1. Leonardus Hubertus Marie Hamelink Leo Emma Ferdinanda Elisabeth Schelfaut Dag lieve opa Daf Leo Hamelink Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan weduwe van Gerard Voerman 03 -04- 1926 Westdorpe f 11 -03 -2015 Sas van Gent Wuustwezel (B): Eddy en Jeanette Voerman-Gaelens Sancho en Tamara, Emma Oosterland: Deanna en André de Wit-Voerman Evert en Liesbeth, Joost, Maartje Amar Axel: Mariska en Eric Spuesens-Voerman Karin en Sam, Matthijs, Jochem, Laurens, Kasper Ingeborg en Joris, Cato, Esmee, Tijl Ilse en Marc, 0? Westdorpe: Gemma Beulens-Coppieters Axel, 18 maart 2015. Weststraat 69,4571 HK De crematieplechtigheid heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. Jacomijna Katrina op 't Hof - Oostdijk Mina Albert Joannes Mortier Ber Irena Josephine Hesters Albert Mortier \Zerzdvgi*uj vim cUle uitvcu>tvijwUssevi Familieberichten kijk ook op woensdag 18 maart 2015 43 Ik heb het plots moeten opgeven al had ik in het leven nog veel zin. Ik werkte mijn hele leven voor klant en voor gezin. Als ik ten langen leste mijn leven overzie dan was ik nooit de beste, maar ook vaak de slechtste niet. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorg zame pa en opa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: Emmy Hamelink-Schelfaut Terhole: Harold en Sylvia Hamelink-de Block Esmee, Jolijn Clinge: Arno en Heidi Hamelink-Mangnus Kevin, Mike Vogelwaarde: Carlo en Mireille Hamelink-van Arenthals 15 maart 2015 Van der Maelstedewg 14a, 4561 GT Hulst U kunt afscheid nemen van Leo in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Mael- stedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 20 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gerulphus, Rapenburg 49 te Vogelwaarde (Stoppeldijk), waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. van je oogappeltjes Kevin 8i Mike Esmee 8i Jolijn Wij hebben kennis genomen van het overlijden van ons koorlid Meer dan 60 jaar was hij koorzanger. We zullen hem missen. Dirigent, bestuur en leden R.K. Basiliekkoor Hulst Hulst, 17 maart 2015 Je hebt genoten van het leven en wij van jou. Je vond het jammer ons te moeten verlaten. 'Maar als je tijd komt, dan komt ie' vertelde je, niets aan te doen, het leven gaat door! Verdrietig zijn we nu. Met veel bewondering en respect voor haar kracht. Is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma echtgenote van Marcus Pieter op 't Hof 8-1-1989 30-10-1920 - Goes - 17-3-2015 Kapelle Ko en Hannie op 't Hof - Hoebeke Imca en Marcel, Hannah Marco en Lianne, lake, Mike Heinkenszand Marjo en Ko Hoogstrate - op 't Hof Jacqueline en Onno, Jasmijn, Lars Ilse en Niek, Daan, Kirsty Esther en Gerwin, Femmie Nicole en Serge, Bas Correspondentieadres: Pronkenburg 22, 4421 GN Kapelle De dankdienst voor haar leven, wordt gehouden op zaterdag 21 maart om 10.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum. Met dank aan thuiszorg Allevo voor de goede verzorging. Indien wij u vergeten zijn een rouwkaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. v 11 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoon broer en oom weduwnaar van Hij overleed in de leeftijd van 85 jaar. St. Jansteen: August Mortier Maria Mortier-de Coninck St. Jansteen: Marie-Louise Weemaes-Mortier Jan Weemaes St. Jansteen: Lucien Mortier t St. Jansteen: Tilly van Overmeeren-Mortier Josef van Overmeeren Neven en nichten 16 maart 2015 Correspondentieadres: Warandastraat 6, 4564 RA St. Jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 21 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper, Hoofdstraat te St. Jansteen. De crematie zal plaatsvinden om 15.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van ons gewaardeerd lid Albert is vele jaren lid geweest van onze schuttersvereniging St.Jan. Wij zullen Albert herinneren als een trouw lid van onze schuttersmaatschappij. Wij gaan hem missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en leden van Handboogmaatschappij St.Jan araizoRG Peter Butler Peter Butler I telefoon 0113-340381 I Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een erumUtjlce begeleiding bij uitvaart Met zorg, aandacht en respect E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 43