Cf antiman Familieberichten kükookop mensen inq.nl Julia Banks Ing. Gerhardus Meems Wilhelmina Johanna de Schipper-Burger Mina de Schipper-Burger tante Mina de Schipper-Burger Pieter Cornelis Meulenberg - Patrick - 0111 450717 DE VLIEGER OOl Of 0 ^amj|jeberichten Elizabeth Adriaanse - Baljeu Bep love forever Henk van Maurik En, wijze Loods, als ik het waag en weer mijn zeilen hijs, nu 'k voel de winden Gods vandaag leid Gij mij op mijn reis. Intens bedroefd, maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurig ziekbed, wat hij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, toch nog plotseling van ons is heengegaan mijn lieve man en vader Emmen, f Zierikzee, 14 juli 1934 14 maart 2015 Wij zullen je missen, iedere dag. Barry Bezemer Mirjam Meems en Hans Hoogland Otto Meems f Jopie Meems f Bertha t en Henk Dikboom-Meems Marjan en Gerard Karelse-Bezemer Oude Haven 43 4301JK Zierikzee De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 19 maart om 13.00 uur in de Grote of Sint Nicolaaskerk, Kerkplein 3, 4318 EB Brouwershaven. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee, omstreeks 14.30 uur. Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zorgzame moeder, onze lieve oma en ouwe oma -Mina- weduwe van Adriaan de Schipper Wemeldinge, 29 mei 1919 Goes, 14 maart 2015 Wilma Nassaulaan 24, 4461 SX Goes De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 20 maart om 12.30 uur in de 'Bethelkerk', Tulpstraat 2 te Goes. Voorafgaand is ervan 12.00 tot 12.15 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de foyer van de 'Bethelkerk'. Bedroefd nemen wij afscheid van onze geliefde tante Rilland: Fam. Beuzenberg-Burger Nisse: Fam. Burger-Hoebeke Wij ontvingen het verdrietige bericht van het overlijden van onze Wij wensen Wilma, Martijn, Esmeralda en Luca veel sterkte met dit verlies. Neven en nichten de Schipper Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Van de Heer wil ik zingen, mijn leven lang. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, laten wij u weten dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, tweede moeder en oma Bep eerder gehuwd met Ko Keijmel 20 augustus 1927 15 maart 2015 Gert Adriaanse Pietjanneke Keijmel Helma Keijmel (in herinnering) Tineke en Jaap Visser Peter Adriaanse en Dick Vermeulen Frans en Brigit Adriaanse Gerard en Janny Adriaanse Klein- en achterkleinkinderen. Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van het Ambachtsveld 33 voor de betrokkenheid en de goede zorgen. Gouwestraat 115 4388 RB Oost-Souburg De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 19 maart om 15.00 uur in kerkgebouw "Open Haven", Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. Vooraf is er van 13.30 tot 14.45 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen en condoleren in "de Ark". Na de dienst zal de crematie plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. the sorrow of the faithful is not the sorrow of loss it is the tender sense of sadness in saying good-bye for now to someone we'll love forever Diep bedroefd, doch dankbaar voor de bijzon dere liefde, geven wij u kennis dat, na een ziekbed, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en zorgzame moeder, geboren op 26 juli 1948 te Londen GB en overleden op 15 maart 2015 te Kloetinge echtgenote van Kloetinge: H. J. van Maurik Goes: Dave Goes: Gary Theo Thijssenlaan 4 4481 DX Kloetinge De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 20 maart om 12.00 uur in de Schelde aula van crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Julia is overgebracht naar Uitvaartcentrum C. van den Boom, Aletta Jacobsstraat 8 te Bergen op Zoom, alwaar geen bezoek. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleancekamer van het crematorium. Speciale dank aan het verzorgend en verplegend personeel van Allevo. Sjaak, in dierbare herinnering Martijn en Esmeralda Luca dinsdag 17 maart 2015 39 Op weg naar de zon vlieg je boven de wolken. Je ogen gesloten, je hart vol met herinneringen. Tastbaar, zo dichtbij, ongrijpbaar gemis. En toch... het is goed zo. Met groot verdriet en ongeloof moeten we geheel onverwacht afscheid nemen van onze lieve zoon, broer en oom 2 maart 1972 Goes 16 maart 2015 Kees en Dicky Miranda Meivin en Jordy De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op vrijdag 20 maart om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid voor samenzijn en con doleance in de koffiekamer van het rouwcentrum. Correspondentieadres: Anthony Edenlaan 13 4463 JD Goes voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar) Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 52