m Ierland www.dejongintra.nl/ierland 3| Ga mee in het ritme €849 €899 De Causeway Coastal Route Belfast heeft de laatste jaren een ware transformatie ondergaan en het aantal restaurants, café's en hotels dat de deuren opent, is amper bij te houden. De Noord- Ierse hoofdstad kent een unieke en kleur rijke geschiedenis die u het beste leert kennen door een rondrit langs de bijzon dere muurschilderingen die door heel de stad te zien zijn. Een trip naar Belfast is niet compleet zonder een bezoek te brengen aan de grootste Titanic expositie ter wereld, die het verhaal van de schipbreuk op een interactieve manier laat zien en aangrijpen de verhalen van overlevenden laat horen. Traditie en muziek spelen een Wist u dat... Dublin, Belfast en Noord Ierland Hoogtepunten van Ierland All of Ireland €845 1972 Boek nu deze lezersreis ~\53ïp via de webshop van deze krant ■X:J HiiSaaE Carrick-a-Rede Rope Bridge langs de Causeway Coastal Route In Ierland weet u nooit wat u kunt verwachten. Dat maakt deze plek zo bijzonder aantrekkelijk en altijd weer verrassend. Spectaculaire rotskusten en baaien, smaragd groene heuvels met spookachtige kloosterruïnes, in mist gehulde bergen, hoogveen en veel rivieren. Ontmoet de uitzonderlijk vriendelijke en gastvrije leren, bezoek de talrijke prehistorische ruïnes en middeleeuwse kastelen, maar ontdek ook de gezellige steden en wijdse natuur. Ierland heeft werkelijk alles in huis. dorpen kunt u altijd wel ergens een optreden bijwonen. Zing en dans mee met de Ierse volksmuziek, die overal in de pubs, maar ook op straat te horen is en geniet van de gezelligheid. Wacht niet langer en dompel u onder in deze wonderlijke bestemming... is een van de mooiste routes ter wereld en is het absolute hoogtepunt van Noord-lerland. Reusachtige golven uit de Atlantische Oceaan en de schuine inval van de zonne straling veranderen het water in een deken van marineblauwe en diepgroene kleuren. De route loopt tussen de steden Belfast en Derry/Londonderry en wordt gekenmerkt door natuurschoon, indrukwekkende kliffen, sprankelende bergstroompjes en waterval len. De route kent vele grote bezienswaardig heden, maar evenzoveel kleine verborgen parels. De Giant's Causeway is ongetwijfeld een van die bezienswaardigheden die u niet mag missen. Dit geweldige natuurfenomeen staat op de UNESCO Werelderfgoedlijst en was -als wij mogen geloven- ooit het thuis van een indrukwekkende reus! Een bijzonde re'attractie'is de Carrick-a-Rede Rope Bridge, die het vasteland verbindt met'Rocky Island' waar vanuitje een prachtig uitzicht hebt over de Causeway kust. grote rol in het leven van leren. Na een dag hard werken komt men samen in de pub om te ontspannen. In Ierland vormen traditionele muziek en pubs dan ook een perfecte symbiose. Spontane of geplande muzieksessies zijn dan ook aan de orde van de dag en in de steden of in de kleine het exact 2 minuten duurt om een goed glas Guinness-bier te tappen? volgens de legende de rotsblokken van de Giant's Causeway de weg door zee zou zijn waarover de Ierse reus Finn McCool naar Schotland wilde oversteken om te vechten met zijn vijand? het klavertje drie, het symbool van Ierland, door de heilige St. Patrick werd gebruikt om de goddelijke drie-eenheid (Vader, Zoon en Heilige Geest) uit te leggen? 9-daagse vlieg-busrondreis Een fantastische reis, waarin u de mooiste natuurgebieden, de belangrijkste steden van Ierland en het voor velen nog onbekende noorden van Ierland bezoekt. U bezoekt o.a.: - Dublin - Belfast - Giant's Causeway - Carrick-a-Rede Rope Bridge Diverse data gegarandeerd vertrek Deskundige Nederlandssprekende reisleiding Retourvlucht Amsterdam - Dublin met Aer Lingus 10-daagse vlieg-busrondreis Al vele jaren een topper in ons programma! Deze reis met des kundige reisleiding is zeker een route vol hoogtepunten die u meeneemt van de zuid- naar de oostkust. U bezoekt o.a.: - Jameson whiskeydistilleerderij - Cork, Kinsale, Bantry - Killarney National Park - Cliffs of Moher Diverse data gegarandeerd vertrek Deskundige Nederlandssprekende reisleiding Vlucht Amsterdam - Cork en Dublin - Amsterdam met Aer Lingus Reiscode: evie408 Reiscode: evie407 15-daagse fly-drive Een rondreis langs de mooiste plekje van Ierland. In twee weken tijd ziet u veel en heeft u een zeer goede indruk van dit groene land en haar gastvrije bevolking. U bezoekt o.a.: - Kinsale - Ring of Kerry -Glenveagh National Park - Dublin Al jaren favoriet Gratis ANWB wegenkaart Uitgebreide reisbeschrijving Reiscode: feie829 Bel 0180-457 803 of ga naar uw ANVR reisbureau Reissom excl. 17,50 reserverings- V kosten, 2,50 calamiteitenfonds N. r en eventuele vervoerstoeslagen. j n d S

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 84