k Colofon Familieberichten PUMA flN* DiJïïxbBfuiHifiH kükookop mensen inq.nl Neeltje Dekker-Risseeuw Maria Neeltje Basting ANNIE AUDENAERD - VERSTRAETEN Dick van Beek Geertruid Wilhelmina Nieuwenhuize-Minnaard Eddie Schoof nilieberichten Frans Ploegaert Nel Zegers-van Cadsand Westdorpe, maart 2015 Voor uw belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma willen wij u hartelijk dank zeggen. Het heeft ons goed gedaan. G. Audenaerd kinderen en kleinkinderen. St. Jansteen, maart 2015. Jasper Flipse Suzanna Jacoba van de Voorde - van de Velde Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Jeannette van Beek-de Jonge Robin en Kim, Thijs Tint en Floor, Sebas Ovezande, maart 2015 Corrie Risseeuw - Dhont Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve ma en oma - Trudy - Uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot grote steun bij het verwerken van dit verlies. Onze welgemeende dank gaat uit naar huisarts Heukels en het verzorgend personeel van SVRZ Locatie 'Dijkstede' te Heinkenszand voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van mijn vrouw, onze ma en oma. W. Nieuwenhuize Kinderen en kleinkindereen Heinkenszand, maart 2015 Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 14 maart 2015 55 Psalm 4 Ik kan gaan slapen zonder zorgen want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Na een mooi lang leven, waarvan de laatste jaren liefdevol verzorgd in verpleeghuis De Stelle, is rustig ingeslapen onze lieve tante Rie Retranchement, 13 oktober 1923 Lelystad: Zuidzande: Goes: Retranchement: Hoek: Oostburg: Retranchement: t Oostburg, 12 maart 2015 Jan en Gré Cappon-van der Molen Jo en Leentje Cappon-Schippers Jo en Conny Basting-van der Mast Jan en Anneke Basting-Tollenaar Sjaaken Marjan Basting-Duininck Miranda en Sjacky Baas-Basting Bart Eveline en Michel van de Plasse-Basting Sophie, Sven Retranchement: Joost-Jan Basting en Elien Hiemstra Julian Correspondentieadres: Dorpsstraat 1 4525 AG Retranchement U wordt uitgenodigd voor het afscheid van tante Rie in de kerk van Retranchement, dinsdag 17 maart om 14.30 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst bent u in de gelegenheid de familie te condoleren van 13.45 tot 14.15 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze broer, zwager en oom Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Familie Ploegaert Philippine, maart 2015 Axel, maart 2015 Uw kaarten, telefoontjes en persoonlijk woord zijn voor ons een steun om dit verlies te verwerken. Kinderen en kleinkinderen Bedankt voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Daniël Dekker Wim Dekker Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden en bij de crematieplechtigheid van onze lieve zorgzame moeder Zoveel meeleven op velerlei wijze hebben wij ondervonden na het overlijden van Wij willen u/jou daarvoor heel hartelijk bedanken. Aartje Flipse - Kant kinderen en kleinkinderen 's Heer Hendrikskinderen, maart 2015 Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd na het plotseling overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Een ieder koos hiervoor een eigen manier: in de vorm van een kaart, een telefoontje of door er gewoon voor ons te zijn. Dit was hartverwarmend en heeft het afscheid heel bijzonder gemaakt. Wij willen u hartelijk danken voor de wijze waarop u ons tot steun bent geweest. Adrie en Finus Ras - van de Voorde Jopie Oosterom - van de Voorde Herman en Heieen van de Voorde - Jansen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens, maart 2015 Helaas is het voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze opgewekte moeder, zorgzame oma en omi Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de vele brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Willem Risseeuw Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, maart 2015 Zoveel kaarten zoveel bloemen, warmte en steun.... Ik wil iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven tijdens zijn korte ziekbed, na het overlijden en bij de uitvaart van mijn man Het heeft mij en de familie diep geroerd om te mogen ervaren wat een bijzonder mens Eddie voor velen is geweest. Het was hartverwarmend. Ina Schoof-Bareman Familie Schoof Familie Bareman Hoek, maart 2015 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail Telefoon Fax Internet pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl 088-013 9999 088-013 9990 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59