Familieberichten 54 zaterdag 14 maart 2015 m K mr Frans Hamelink - Greet - Arnolda Johanna Meuleman-van der Velden kükookop fflensenlinq.nl Josephus Lucien Kouijzer Jo Bora van Cleemputte-Wisse Zie, Ik maak alle dingen nieuiv Openbaring 21: 5 Pieter Gerardus van Dorst Margaretha Maria Helena Wolters - Cabollet -Nolda- I Leendert de Jonge Léon Bours - dirigent Honderd dat ben je niet zomaar 's Avonds was ik wel veel moe met al dat gedoe! Maar ik had het voor geen goud willen missen. Bedankt voor alle kaartjes, bloemen, bonbons, handjes en wensen. Op naar de Honderd en Een! Bedankt! De Veste Terneuzen ,f k Verdrietig hem te moeten missen maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, toch nog onverwacht, de Here tot zich heeft genomen in Zijn eeuwige Heerlijkheid onze zorgzame lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Rie Hamelink - de Ridder Cadzand, 15 april 1928 t Terneuzen, 11 maart 2015 Doetinchem: Nieuwdorp: Marjo en Gerard Ina en Bert Eline en Kevin Arne Correspondentieadres: Marjo en Gerard Siebelink - Hamelink De Veerhoek Pastoor van Genklaan 2-35 4501 AH Oostburg Dinsdag 17 maart is er van 19.00 tot 19.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis, de ingang is aan de achterzijde van het ziekenhuis aan de Baljuw Veltersweg in Oostburg. Woensdag 18 maart zal er om 14.00 uur een dankdienst worden gehouden in het kerkgebouw van de Vrije Evangelische Gemeente, Provincialeweg 2 in Nieuwvliet, waarin Ds. G. Sinke hoopt voor te gaan. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats in Nieuwvliet. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. "De grote strijd van zoveel jaren, het was heel zwaar, dat is te verklaren. Al was ik vaak aan je zij, heel ver ben ik met je meegegaan. Dit laatste moest je alleen doorstaan, gevochten tot je echt niet meer kon Na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke", is na een lang durige ziekte mijn goede man op zijn 86ste verjaardag overleden. Echtgenoot van Catharina Maria Baeke Roosendaal en Nispen Hoek A 12 maart 1929 t 12 maart 2015 Terneuzen: C.M. van Dorst-Baeke Kinderen en kleinkinderen Zorgcentrum "Vremdieke" K204 Correspondentieadres: Schoolweg 23b 4531 CA Terneuzen Mijn man ligt opgebaard in kamer 204 van "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek, alwaar u nog persoonlijk afscheid van hem kunt nemen op dinsdag 17 maart van 16.00 tot 17.00 uur. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Haar wereld was wat kleiner, zonder woorden maar intens. Haar wereld was wat anders. De wereld van... Een prachtmens Verdrietig omdat wij haar moeten missen, maar dank baar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Bert Wolters in de leeftijd van 81 jaar. Kloetinge: Peter en Jolanda Wolters-Stolk Len, Niek 's-Heer Abtskerke: Gé en Jolanda Wolters-van Dijke Huub, Marieke Kwadendamme: John en Marscha Wolters-den Boer Middelburg: Erik en Monique Huisson-Wolters Lars, Bart Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis Nieuwsande te Ovezande, voor de goede en liefdevolle zorg aan Greet en voor de persoonlijke betrokkenheid. Ovezande, 12 maart 2015 Correspondentieadres: L.J.A. Hoogenboomstraat 27, 4333 MG Middelburg. Maandag 16 maart is ervan 19.30 tot 20.00 uur gelegen heid om persoonlijk afscheid van Greet te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden dinsdag 17 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 12.30 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Volop in het leven en nog veel te doen, voor haarzelf en voor anderen, geven wij u kennis van het over lijden van mijn lieve moeder, schoonmoeder en trotse oma weduwe van Anthonie Meuleman in de leeftijd van 68 jaar. Esther en Taco Anton Terneuzen, 12 maart 2015 Correspondentieadres: Fam. Wijbenga-Meuleman Ritselaarsdijk 2 3273 LH Westmaas De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 17 maart om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na afloop kunt u de familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. In plaats van bloemen graag een donatie ten gunste van Hulphond Nederland. Een collectebus is tijdens de plechtigheid aanwezig. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Kom zoals je bent. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Heden overleed thuis in zijn vertrouwde omgeving, na een langdurige ziekte, omringd door allen die hem lief waren, mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Leonie Apolonia de Bruijn Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Lea Kouijzer-de Bruijn Manuella Ankie en Peter Mike, Amy 12 maart 2015 Pastoor Smuldersstraat 9 4587 AG Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op maandag 16 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 17 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamy straat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wiltu, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Een woord van dank aan de Thuiszorg en de mede werkers van HuisartsenpraktijkGroenendijkvoor hun goede verzorging en begeleiding. Het heeft Jo en ons goed gedaan. Enige en algemene kennisgeving Heden geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze broer, zwager en oom in de leeftijd van 82 jaar. Zevenbergen: J. de Jonge-Strootman Axel: J. van den Bosse-de Jonge Roosendaal: D. de Jonge Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Hospice Kaaskenshuis te Zierikzee voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. 12 maart 2015 Steketeepad 7, 4455 AZ Nieuwdorp. Dinsdag 17 maart is ervan 9.30 tot 10.30 uur gelegenheid tot condoleren en om elkaar te ontmoeten in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Talentvol, humoristisch, eigenwijs en vol muzikale passie. Wat hebben we heerlijk met je gezongen en veel van je geleerd. Popkoor Flashback Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58