NUWEG Van Gogh in Brabant 50 Gratis 0XOOI sieraad 3 Dagen magnifiek 19e eeuws kloosterhotel :i 11 r Adviesprijs €99 p.p. LEZERSPRIJS slechts 59 p.p. Vlakbij Brugge, Gent en de chique badplaatsen Knokke en Blankenberge! excViuiefi... slechts Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen 2 daags arrangement in Van Gogh Village Nuenen Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen autovakanties Arke In de voetsporen van Vincent zaterdag 14 maart 2015 ft it, rr n 2 overnachtingen inclusief 2 x uitgebreid ontbijtbuffet, gebruik van de wellness en per boeking ontvangt u een sieraad van EXOAL cadeau. Kinderen bij 2 volbetalende personen op de kamer t/m 6 jaar 50% en t/m 11 jaar 25% korting. Toeslag zaterdagnacht 5 per persoon. Boekingskosten 15 per boeking. Geldig t/m 30 juni 2015 op basis van beschikbaarheid. Geniet 2 overnachtingen op een luxe hotelkamer inclusief dagelijks uitgebreid ontbijtbuffet, gebruik van de wellness en per boeking ontvangt u ook nog een modesieraad van Exoai cadeau! Het Godshuis sint- Laureins Het Godshuis bevindt zich in een gerenoveerd 19e eeuws klooster in het pittoreske Sint- Laureins. De historische details zijn, met de indrukwekkende gewelven en galeries, nog goed terug te vinden. De luxe hotelkamers kenmerken zich door de authentieke dikke muren en houten balkenplafonds. Ze zijn allen voorzien van de modernste faciliteiten, zoals gratis Wi-Fi, een flatscreen televisie en een moderne design badkamer. Het restaurant Sente Bistro en de Sentes Wellness zijn via de kelders van het hotel tebereiken. Hier is de historie van het pand nog goed zichtbaar. Sente Bistro serveert dagelijks een heerlijk ontbijtbuffet met di verse regionale producten. Ook voor een ont spannen lunch of diner kunt u hierterecht. Vergeet even alle dagelijkse beslommeringen en kom tot rust in de wellness van het hotel: Sentes Wellness. Deze 'goddelijke' wellness beschikt over 2 sauna's, een hamam en er worden diverse behandelingen aangeboden (tegen betaling). Iedere dag mogen hotel gasten tussen 11:00 uur en 20:30 uur gratis gebruik maken van de sauna en de hamam. Daarbij kunt u dagelijks om 17:00 uur genieten van een gratis opgietsessie in de sauna (m.u.v. dinsdag). De omgeving van het Godshuis, gelegen in Meetjesland vlakbij de Nederlandse grens, leent zich, met zijn uitgestrekte polders en kreken, uitstekend voor heerlijke fiets- en wandeltochten. Wat dacht u van de wandel route 'De Boerekreek'. U wandelt door een prachtig vogel- en natuurreservaat. Vanuit Sint- Laureins bent u in 30 autominuten in de steden Gent en Brugge. Deze indruk wekkende steden zijn het gehele jaar het bezoeken waard. Of ga heerlijk een dag fla neren in de chique badplaatsen Knokke en Blankenberge. Meer informatie en/of boeken Ga naar de webwinkel of www.nuwegexclusief.nl waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij pere-mail bereikbaarvia info@nuwegexclusief.nl FZC 2015 is Van Gogh jaar. Beleef het mee tijdens een weekend in het Brabantse Nuenen, waar de meester van 1883-1885 woonde en werkte. Dichterbij Van Gogh kunt u niet komen! Treed in de Voetsporen van Vincent tijdens een wandeling of fietstocht door Van Gogh Village Nuenen en ontdek de maar liefst 21 mooiste Van Gogh plekjes. Nuenen, een sfeervol 'openlucht museum' omgeven door prachtige bossen en weiden. Vincent van Gogh liet zich er inspireren. Het wereldberoemde schilderij de Aardappeleters heeft hij hier geschilderd. Er zijn nog 21 objecten bewaard gebleven uit de tijd van Vincent van Gogh. U ziet nog precies de gebouwen en landschappen, die Vincent van Gogh zo'n 125 jaar geleden hebben geïnspireerd. In het Vincentre beleeft u het Nuenen van 1883, toen Vincent er kwam wonen. U leert hem kennen als mens en ontdekt met moderne middelen hoe hij ontwikkelde tot wereldberoemd kunstschilder. Het museum bevindt zich op loopafstand van uw hotel. Voor een volledige Van Gogh beleving gaat u na uw bezoek Op pad met Vincent. U maakt wandeling of huurt een fiets tegenover het Vincentre en ontdekt de 14 locaties die aan Van Gogh herinneren, door hem zijn geschilderd of geschetst, en diverse standbeelden en gebouwen. Parkhotel Auberge Vincent U verblijft in Auberge Vincent, een sfeervol hotel met bar, restaurant en heerlijk terras in het pittoreske centrum van Nuenen. Boek snel en voor 14 april 2015, want op=op! lof 2 overnachtingen met ontbijt Entree Van Gogh museum Vincentre Koffie of thee met taart in Vincentre Op Pad met Vincent: boekje (t.w.v. 5,95) met fiets- en wandelroutes door Nuenen en omgeving. Prijs per persoon per arrangement: 2-daags arrangement: €75,- p.p. 3-daags arrangement: 129,- p.p. Prijs is o.b.v. 2 personen per kamer, exclusief 15,- reserveringskosten per online boeking. Meerinformatie, mogelijkheden boeken Ga naar de webwinkel, bel met Arke 0900- 8847 (0,70 per gesprek) of ga langs bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Van Gogh aanbieding. De lezersaanbieding is inclusief: Aankomst: vrijdag en zaterdagt/m dec '15 SGR Vr/-5 2-daags arrangement: 75,- per persoon 3-daags arrangement: 129,- per persoon 2015 Van Gogh Jaar Van Gogh Village Nuenen 22 Van Gogh locaties Verblijf in gezellige centrum Wandelen en fietsen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 54