Sterke start De Graag De Boer verwacht spektakel Ve rbo uwingsuitverkoop SPORT 47 Boehlé verder met Van der Ham Met kortingen van 40 tot 80% Badkameruitverkoop.nl Rob Cannoo blijft bij KV Volharding Rob Cannoo blijft volgend sei zoen trainer van korfbalvereni ging Volharding uit Yerseke. Sinds augustus 2014 traint en coacht Cannoo het eerste team. Afgelopen zaalseizoen is Vol harding als vijfde geëindigd in de vierde klasse. De veldcom- petitie, waar Volharding mo menteel op de voorlaatste plaats genoteerd staat in de vierde klasse, wordt binnen kort hervat. De Jonge nieuwe trainer SKNWK Walter de Jonge wordt met in gang van het nieuwe voetbal seizoen trainer bij SKNWK. De oefenmeester neemt het stokje over van Jack Wijnands, die na twee seizoenen vertrekt bij uit Nieuwerkerk. Wijnands gaat aan de slag bij SVD/ Vol harding. De Jonge, die voor een jaar te kent, is op dit moment trainer/coach van het vrouwen team van MZC '11. Groene Ster 2 verrast met zege op Be'79 Het seizoen van de zaalvoetbal lers van Groene Ster 2 leek als een nachtkaars uit te gaan, maar op de laatste speeldag ver rasten ze door Be'79 met 6-5 te verslaan. De ruststand van het duel met de nummer twee uit de hoofdklasse was nog 2-3 in het voordeel van de bezoekers. Voor Groene Ster 2 scoorden Ugur Kahveci (2x), Tarik Aoutah (2x), Nicky van Merien- boer en Badr Belhadj. Jeremy Hubregtse blijft Goes trouw Jeremy Hubregtse verdedigt ook volgend seizoen de club kleuren van zondag-eersteklas ser Goes. De speler kwam vori ge zomer over van Nieuwen- hoorn en is een vaste waarde in het elftal van trainer Jan Poortvliet. Eerder verlengden Bart Deprez, Ray Kroon, Leen IJzelenberg, Boy de Jonge, Thijs van den Dries, Trung Tran, Maarten van Rosevelt en Niels Zoutewelle hun contract. Met een fitte selectie gaat Ajax morgen op bezoek bij sc Hee renveen voor de 27e wedstrijd in de competitie. Trainer Frank de Boer verwacht een open wedstrijd. „Dwight Lodeweges laat Heerenveen in ieder geval heel aanvallend voetballen", liet de coach gisteren weten. „Met name in het Abe Lenstra Stadion levert dat altijd specta culaire duels op." Ajax keerde gisteren enkele uren later dan gepland terug uit Kiev, na het verloren uitduel in de Europa League met Dnjepr Dneprop etrovsk (1-0). Het toestel waarmee de lands kampioen huiswaarts zou ke ren, had een technisch manke ment dat eerst verholpen moest worden. Ajax had daar voor al een training afgewerkt in Oekraïne. Beachvolleyballer Dirk Boehlé uit Hulst gaat verder met Jan nes van der Ham, de speler met wie hij een week geleden een ticket voor het wereldkam pioenschap net misliep. Samen doen ze komende zomer mee aan de eredivisie, waarin het laatste startbewijs voor de mondiale titelstrijd, die in ei gen land is, te verdienen is. Van der Ham (19) maakt deel uit van Beachvolleybal Team Nederland. Boehlé (22) niet, maar hij zal de komende maanden wel veel met die bondsploeg samenwer ken. Het wereldkampioenschap be gint op 26 juni. Het wordt ge speeld in Amsterdam, Rotter dam, Apeldoorn en Den Haag. omstandigheden de wedstrijd kunnen missen. Reservedoelman Bas Rijkeboer is geblesseerd. De broers Hoessein en Saïd Bou- zambou zijn wel aanwezig, maar mogen van de KNVB niet mee doen. Ze vertrekken maandag met het Nederlands zaalvoetbal team naar Bosnië om EK-kwalifi- catiewedstrijden te spelen. Het be zorgt Pennings een beklemmend gevoel. „We hebben de KNVB alle medewerking verleend, maar daarvoor zien we niks terug. Er is geen wisselwerking. De jongens mogen niet meedoen omdat ze ge blesseerd kunnen raken. Dat kan op de training ook gebeuren." Lange tijd leek er weinig aan de hand, maar toen Graas in het mid denspel een riskante opstoot plaatste greep De Graag haar kans. Graas moest een schijf offe ren en kwam er daarna niet meer aan te pas. Met een elegante vijf klapper maakte De Graag een eind aan de partij. De winst van Leonie de Graag was niet de groot ste verrassing van de openingsron de. Die eer kwam Denise van Dam toe. De winnares van een van de halve fmalegroepen won van Heike Verheul, die vooraf ge tipt was als een van de favorieten voor de nationale titel. Na een fout van Verheul brak het talent uit Wageningen met een prachti ge combinatie door naar dam. Ver heul stribbelde nog even tegen maar na 41 zetten moest ze haar opponente de hand schudden. Een andere belangrijke favoriete voor de titel, Vitalia Doumesh, maakte geen fouten tegen Iepie Poepjes.Vandaag staan er in het Beach Hotel in Zoutelande twee partijen op het programma. De tweede ronde begint om 9.30 uur, de derde om 15.00 uur. Zondag be gint om 12.00 uur ronde vier. Kortingen tot Kom eens kijken in onze showroom! Riethil 20, 4825AP Breda Tel: 076-2600063/ 06-28448040 Nergens goedkoper!!! ZATERDAG 14 MAART 2015 YERSEKE NIEUWERKERK AMSTERDAM VLISSINGEN GOES VLISSINGEN echte topper Abdoe Abdenbi kon eind september ook niet voorkomen dat Vlissingen aan de Irislaan de winst aan Chabab moest laten. Halverwege keek de Zeeuwse hoofdklasser toen al tegen een 4-0-achterstand aan. Uiteindelijk werd het na rust nog 4-1 door een doelpunt van Raymond Wolff, foto Ruben Oreel door Daaf Kasse ZOUTELANDE - Leonie de Graag kan terugzien op een droomstart in het Nederlands damkampioenschap voor vrouwen. De uit Goes afkom stige damster rekende in de ope ningsronde af met vijfvoudig kam pioene Barbara Graas. 800 m2 showroom, 2500 m2 opslag!! Wij hebben uitsluitend merkartikelen zoals Burgbad, Huppe, Jado, Vola, Sphinx, Villeroy Boch, Duscholux, Sanijura, Hoesch, Dansani, Dorenbracht, Hans Grohe en andere topmerken. (6 dagen per week van 11.00 -18.00 uur) Ook hebben wij nog diverse onderdelen voor oudere badkamers, zoals kranen, sanitair, douchewanden etc.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 101