r Kuijerdamseweg 10, Ellemeet WONEN 3 Dijk van Bommenede 60, Zonnemaire €250.000 Nieuwstraat 77, Koewacht €250.000 Wat viel tegen? VRIJDAG 13 MAART 2015 Deze vrijstaande dijkwo ning heeft een ruime tuin en een vernieuwd dak. De bovenverdie ping is in 2012 gereno veerd en boven de gara ge is een volledige ver dieping. De woning op een perceel van 240 vierkante meter biedt uitzicht in de richting van het Grevelingen- meer. Dit half vrijstaande woonhuis heeft 5 slaap kamers, twee badka mers en een zonnige tuin. Achter op het per ceel van 585 vierkante meter staat een ruime werkplaats met een be gane grond en een eta ge. Het pand uit 1930 is in 1996 en in 2000 vol ledig verbouwd en voor zien van een nieuw dak. je het gewoon doen Het huis is gebouwd in 1953 Wat viel mee? „Mijn voordeel is dat ik al eerder een huis had ver bouwd. Kleine foutjes die ik eerder maakte, met de vloer of het plafond bijvoorbeeld, die maakte ik deze keer niet meer. Hoewel sommige dingen langer duur den dan gepland, lukte het me steeds om dingen op tijd af te krijgen. Al doende leert men." „Verbouwen is soms zwaar. Er waren avonden dat ik om vier uur 's nachts nog bezig was. Want hoewel je je eigen tijd kunt indelen, moet je wel zorgen dat je werkzaamheden tot op zekere hoogte afzijn als er een elektricien of cv-monteur langskomt." Het balkon was voor de verbouwing niet te zien, alles was bedekt met klimop, foto's Dirk-Jan Gjeltema Cretier heeft de hele woning gestript. Alleen de buitenmuren stonden De lampen in de slaapkamers zijn ge- nog overeind. maakt van een strandbal, wol en plaksel. De ramen van de bad- en slaapkamer zijn dichtgemetseld met oog op de aanbouw, in de toekomst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 48