Leolux bij Interieur Paauwe PAAUWE SPORT 35 Royale actie op Leolux Antonia! Winnende start Van Drongelen Voetballer Rick van Dronge len uit Axel won gistera vond met Oranje onder 17 met 2-0 van Georgië. De ver dediger van Sparta speelde in Schijndel de gehele wed strijd. Het was de eerste wedstrijd in het kader van de EK-kwalificatie. Van Drongelen speelt komende dagen met Oranje nog tegen Noord-Ierland en België. Team Sky maakt indruk in Parijs-Nice De Australiër Richie Porte heeft gisteren de vierde etap pe van Parijs-Nice gewon nen. Porte kwam bovenop de Croix de Chaubouret sa men met zijn Britse ploegge noot van Team Sky Geraint Thomas aan. Op acht secon den eindigde de Pool Michal Kwiatkowski als derde. De wereldkampioen heroverde de leiderstrui op de Austra liër Michael Matthews. Eerste zege Bhutan in zeven jaar De nationale voetbalploeg van Bhutan is gisteren voort varend aan de jacht op een ticket voor het WK van 2018 begonnen. De nummer laatst van de wereldranglijst boekte een zeldzame zege op Sri Lanka (1-0). Midden velder Tshering Dorji be zorgde zijn ploeg in Colom bo met een geplaatst schot de eerste overwinning in ruim zeven jaar. Trainer Peter Bosz blijft bij Vitesse Peter Bosz is ook volgend seizoen nog trainer van Vit esse. De oefenmeester heeft gisteren zijn aflopende con tract bij de club uit Arnhem met één seizoen verlengd. „Ik heb het in Arnhem goed naar mijn zin en ik kan met een goede staf en selectie werken", motiveerde Bosz zijn besluit. „Ik heb ook steeds laten doorschemeren dat ik hier wilde blijven." evenmin onderscheiden. Ajax kreeg voor de pauze twee goede mogelijkheden, frappant ge noeg helemaal aan het begin van de wedstrijd én vlak voor de pau ze. Serero wist in de openingsfase de bal echter net niet over doel man Denys Boyko te lobben. En in het rustsignaal bestond Velt- man het een door Klaassen door- gekopte corner van héél dichtbij toch nog héél hoog over te schie ten. Het zou de gelijkmaker heb ben betekend. Na exact een half uur rondde Ro man Zozulya namelijk een door Dnjepr-ster Yevhen Konoplyanka opgezette aanval doeltreffend af. Boilesen liet de linksbenige rechtsbuiten uit zijn rug weglo pen. Dezelfde Zozulya was in de 65e minuut ook dicht bij de 2-0, Jasper Cillessen leek de bal met meer geluk dan wijsheid klem- vast te pakken. En ook in het ver volg bleef Dnjepr het gevaarlijkst. Ajax, dat ook met de invallers Ri cardo Kishna, Daley Sinkgraven en Richairo Zivkovic geen kansen afdwong, mocht van geluk spre ken dat het 1-0 bleef. Enige schrale troost is dat twee Dnjepr-spelers - rechtsback Ar- tem Fedetsky en aanvoerder Rus- lan Rotan - in Amsterdam ge schorst zijn. Bij Paauwe VRIJDAG 13 MAART 2015 SCHIJNDEL CROIX CHAUBOURET COLOMBO ARNHEM Ajacied Ricardo van Rhijn wordt stevig aangepakt door Yevhen Shakhov van Dnjepr Dnjepropetrovsk. foto Henk Jan Dijks/ANP van geluk spreken 30 Dnjepr heeft al dertig gele kaarten geïncasseerd in de Europa League. Meer dan welke ploeg dan ook. Het Nederlandse Leolux brengt comfort en kwaliteit in één meubel. Ontdek nu dé uitgebreide Leolux-collectie in onze showroom te Zonnemaire. Op het gehele 'Antonia Royale'-programma heeft Paauwe bovendien een royale actie op de stoffen Corallo en Tosco. Kom nu naar de showroom en vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden. Zuidweg 20a 4316 LB Zonnemaire T (011140 13 18 E info@interieur-paauwe.nl www.interieur-paauwe.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 35