10°# Wie betaalt WD'er Marcel Delhez nieuwe burgemeester Noord-Beveland Boycot kost zeker 80 miljoen Het peloton schuift in elkaar. Je rijdt als het ware een trechter in 15 Nieuw magazijn gaat werk bieden aan ruim 2000 mensen. Voor Nederlandse begrippen is dat een enorm aantal. Als de deelnemers aan de Tour de France door de laatste bocht vóór de Stormvloedkering rijden, moet die weg met anderhalve meter asfalt verbreed zijn. Dat is een harde eis van A.S.O., de Tour organisatie. Met nog drie maanden te gaan is onduidelijk wie die weg aanlegt en betaalt. John de Mol is het vergaderen zat VRIJDAG 13 maart 2015 Zonnig WAALWIJK - Webshop Bol.com heeft vergaande plannen om een gigantisch nieuw logistiek cen trum te bouwen in Waalwijk. Ver schillende bronnen bevestigen dat tegenover deze krant. De on derhandelingen tussen Bol.com en de gemeente zijn volgens inge wijden zo goed als afgerond. Offi cieel houden alle betrokkenen hun lippen nog op elkaar. Met de investering wordt voor Ne derlandse begrippen een enorm aantal banen gecreëerd. Het maga zijn moet op termijn werk bieden aan tweeduizend tot drieduizend mensen en wordt ongeveer 20 hectare (circa 30 voetbalvelden) groot. Nu werken er in Waalwijk een paar honderd mensen voor Bol.com. Zij zijn in dienst van Normaal is een paar honderd banen extra al groot. Dit is bijzonder Docdata, de logistieke partner van Bol.com. „Normaal gesproken noe men wij het al groot als een inves tering een paar honderd banen met zich meebrengt", zegt een woordvoerder van het ministerie van Economische Zaken. „Dit aan tal is dus echt heel bijzonder." Ter vergelijking: het nieuwe data- centrum dat internetgigant Goog le in de Eemshaven in Groningen bouwt, zorgt voor 150 extra ba nen. Het grote distributiecen trum dat modebedrijf American Eagle in Bergen op Zoom opent, helpt 100 mensen aan het werk. Bol.com, dat eigendom is van Ahold, de moedermaatschappij van Albert Heijn, verwacht de ko mende jaren een explosieve groei. Het bedrijf is van online-verkoper van boeken en cd's uitgegroeid tot online-verkoper van bijna al les. Het biedt ook een platform aan andere bedrijven, die hun spullen via Bol.com kunnen ver kopen. Daar wordt ook steeds meer geld mee verdiend. Het nieu we logistieke centrum, dat op een nieuw te ontwikkelen industrie terrein verrijst, zal uiterlijk in 2017 in gebruik genomen worden. Michael Boogerd, ploegleider Team Roompot en oud-profwielrenner pagina 26 en 27 Marcel Delhez (47) woont nu in Uden, waar hij van 2007 tot 2014 wethouder was. Hij is gehuwd en heeft twee kinderen. Delhez werd gekozen uit 41 solli citanten. Onder hen waren tien vrouwen. De leeftijd van de kan didaten varieerde van 27 tot 67 jaar. De voorzitter van de vertrouwens commissie heeft de voordracht gisteravond bekendgemaakt tij dens de raadsvergadering. Als mo tivatie noemde hij onder meer Delhez' daadkracht, overtuigings kracht en zijn duidelijkheid in communiceren. De gemeenteraad hoopt dat Del hez zo snel mogelijk kan begin nen. Tot die tijd blijft Marcel Franzel waarnemend burgemeester op Noord-Beveland. 69% 31% Editie: Walcheren 257e jaargang nr. 61 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 FrieslandCampina heeft een goed jaar achter de rug, maar oorlog, terreur en ebola kosten de zuivelproducent geld. Bol.com bouwt megamagazijn door Sjaak Kooien en Sylvia van de Ven Ministerie Economische Zaken DE BOCHT? Marcel Delhez WISSENKERKE - Marcel Delhez (WD) is door de gemeenteraad van Noord-Beveland voorgedragen als nieuwe burgemeester van Noord-Beveland. Hij volgt Henny van Kooten (SCP) op, die in okto ber werd gekozen ais burgemees ter van de Gelderse gemeente Maasdriel. DE STELLING Reageer op pzc.nl Tourdirectie stelt overdreven eisen UW MENING 273 reacties Ik coach graag een 17-jarige automobilist EENS ONEENS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 1