De bekroning van Nederlands vakmanschap 20% auping Interior voordee\ 30 BEVELANDEN en THOLEN Meidenactiviteiten Ontwikkelaar van wijk Luysterrijck in Sint Philipsland is positief over alternatief waarbij tennisclub niet hoeft te verkassen. Woontrend Zeeland Trefpunt In de Christelijke Gereformeer de Kerk aan de Biezelingseweg 6 in Biezelinge kunnen men sen elkaar donderdag onder het genot van koffie tussen ïo.oo en 11.30 uur ontmoeten in het Trefpunt. Er kan ook worden gesjoeld, terwijl er voor de kleintjes speelgoed en knutselmateriaal aanwezig is. Zie ook website www.cgk-biezelinge.nl Lezing over gevoel Alfred Hobbelink geeft van daag voor Vereniging De Bron in verenigingsgebouw Amici- tia te Kloetinge een lezing over 'Van denken naar voelen'. Die gaat over mensen die veel uit hun hoofd leven en emo ties wegstoppen. De lezing begint om 20.00 uur. Entreeprijs 9 euro. Donateurs van De bron betalen 5 euro. Meer informatie op: www.verenigingdebron.nl Kleding en speelgoed In Wijkcentrum De Spinne aan de Joseph Lunslaan in Goes wordt vandaag een van 18.00 tot 20.00 uur een kleding- en speelgoedbeurs gehouden. Tot het aanbod behoort kinder kleding in de maat 50 t/m 176, dameskleding van XS t/m XXXL. De kleding hangt op maat aan rekken. Alle goederen liggen op tafels op maat gesor teerd. SMWO heeft donderdag activi teiten voor meiden in de leef tijd van 10 t/m 15 jaar. Zij kun nen terecht in de Paèrdestal aan de Evertsenstraat 15 in Goes. Op woensdag is er weke lijks voor jongens en meisjes van 8 t/m 12 jaar een activiteit tussen 15 en 17 uur. Zij kunnen terecht voor knutselen, hapjes maken, spelletjes spelen en ga- men op de spelcomputers. Winnaars voorlezen Daisy Rosel (groep 8 Bisschop Ernstschool Goes), Vera Haver- mans (groep 7 BS Sint Antho- nius Oud-Vossemeer) en Carlo Wiskerke (groep 8 pcbs De Re genboog in Goes) hebben de Voorleeswedstrijd gewonnen van de bibliotheken. Zij mogen door naar de provinciale finale op 11 april in Middelburg. De provinciale winnaars doen mee aan de de landelijke finale op 27 mei in Utrecht. Beide partijen hopen dat het haal baarheidsonderzoek binnen af zienbare tijd kan worden afge rond. „Ik ben voorzichtig gewor den met uitspraken over tijd", zegt Jeroen Quist van ICfHolding. „Maar aan het eind van het jaar moet het rond kunnen zijn." Het is alweer drie jaar geleden dat gemeente en ontwikkelaar geza menlijk naar buiten traden met de plannen voor de nieuwe wijk, die zo'n tachtig woningen moet krijgen. De voetbalvelden van Noad'67 en de tennisbanen van De Ruucstoppelen zouden hier voor moeten wijken. Met name die laatste vereniging bleek daar veel moeite mee te hebben. Ze is uitermate tevreden over haar hui dige onderkomen, onder meer omdat nog niet zo lang geleden nieuwe banen zijn aangelegd. Gemeente en ontwikkelaar onder zoeken nu de haalbaarheid van een plan waarin de tennisclub kan blijven zitten. Daardoor kun nen waarschijnlijk wat minder huizen worden gebouwd en zul len maatregelen moeten worden genomen om geluidsoverlast door de tennisvereniging voor toekom stige bewoners te voorkomen. Vol- Voetbalvereniging Noad'67 hoopt snel te weten waar ze aan toe is. De club staat open voor een verhuizing gens Quist zal dat laatste tech nisch geen probleem zijn. „Ik ben betrokken geweest bij projecten waarbij voetbalstadions naast hui zen werden gebouwd. Dan moet dit zeker lukken. De vraag is voor al of het plan financieel nog haal baar is met deze nieuwe opzet. Ik ben daar positief over." Noad'67 staat open voor een ver huizing. De voetbalvereniging ver kast waarschijnlijk naar een loca tie iets verder de polder in, aan de zelfde kant van de provinciale weg. „Het had voor ons niet ge hoeven, maar we willen ook niet dwarsliggen", zegt voorzitter John Verbraeken. „We zijn in elk geval blij dat ons nieuwe complex niet heel afgelegen komt te liggen en dat de leden de drukke provin ciale weg niet over moeten." Verbraeken spreekt de wens uit dat er nu snel duidelijkheid komt over de plannen. De club zit met een tekort aan kleedruimte, maar trekt met het oog op de toekomsti ge verhuizing geen geld meer uit voor nieuwe lokalen. „Maar de noodunits die de ontwikkelaar heeft toegezegd, krijgen we pas als de samenwerkingsovereen komst is getekend", stelt hij. „Ik hoop dat het snel zover is." MARKT Aardappelen (droog uit de schuur 40 mm opw.) Frites geschikt: 3,00 - 5,50; Export: 3,00 - 4,00. Uien (droog uit schuur) Zaaiuien 30% grof: 7,00 - 8,50; 60% grof: 9,00 - 10,00. Granen Maaltarwe: 163,00; Voertar- we: 160,00; Voergerst: geen handel; Blauw- maanzaad: 1.650,00; Karwijzaad: 1.800,00. Prijzen per 1000 kg uit collecterende opslag Hooi, stro (per ton) Weidehooi: 80,00 - 100,00; Veldbeemdhooi: 85,00 - 110,00; Engels raaigras: 100,00 - 120,00; Rietzwenk- hooi: 90,00 - 110,00; Tarwestro gr. pakken uit schuur: 80,00 - 100,00. BIEZELINGE KLOETINGE GOES GOES GOES Tennis wijkt niet voor woonwijk door Rob Paardekam SINT PHILIPSLAND - De gemeente Tholen en projectontwikkelaar JQ Holding werken aan een alternatief plan waarin tennisvereniging De Ruucstoppelen uit Sint Philipsland niet meer hoeft te verkassen voor de komst van de nieuwe woonwijk Luysterrijck. Nederlands vakmanschap, dat is waar Auping al meer dan 125 jaar voor staat. Dé garantie voor goede kwaliteit. En dat pakt goed uit: de Consumentenbond heeft dit jaar de Auping Vivo matras voor de 3e keer bekroond met het predicaat "Beste uit de test". Om dit te vieren ontvang je nu 20% voordeel op alle Auping (top)matrassen. Kijk voor meer informatie op auping.nl/matrasvoordeel "Geldt in de actieperiode van 7 maart t/m 19 april 2015 Auping nights, Better days Showroom Woontrend Zeeland Duinstraat 18a 4371 AZ Koudekerke Tel. (01181- 55 55 60 Internet info@woontrend.nl www.woontrend.nl s» ©woontrend fl @woontrendzeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 64