Colofon i 0 mensen inq.nl Familieberichten Oom Henk Stroo amilieberichten Sietske (CIS) Rump Adriaan Roelof Verseput kijk ook op Hendrik Stroo Henk Na een lang en mooi leven hebben wij afscheid moeten nemen van onze Wij wensen Tante Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Jos en Ine Bram en Jaan Cor en Jolanda Jan en Marja Lenie en Bram Achterneven en -nichten St. Laurens, 7 maart 2015 Herinner mij in de stralende zon herinner mij hoe ik was toen ik alles nog kon Verdrietig, maar dankbaar voor de goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij u mee dat vrij plotseling van ons is heengegaan mijn echtgenoot, onze vader, schoonvader en opa Adri Renesse, 20 augustus 1931 f Goes, i maart 2015 Anny Verseput-Sitters Bert en Marcia Sander en Nicky Léon Lydia en Leendert Annemarie Willem Carolien Zeedistelweg 8 4325 BL Renesse De uitvaartdienst zal vrijdag 13 maart om 11.00 uur gehouden worden in de O.L. Vrouwe op Zee kerk, Serooskerkseweg 2 te Burgh- Haamstede. Voor de dienst is er vanaf 10.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de uitvaartdienst is er tot 14.30 uur gelegen heid tot condoleren in restaurant "SenCe", Hogezoom 1 te Burgh-Haamstede. De crematieplechtigheid zal in kleine kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift voor Pola van der Donck Stichting, een collectebus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Willem Schrier ^j^lTVAART ZORG Peter Butler Met zorg, aandacht en respect Vev%pr(jUuj vrui aUe utivojtvifwUtsevi woensdag 11 maart 2015 39 Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Intens verdrietig om het heengaan van mijn zorgzame, lieve man, onze vader, opa en over-opa, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft gegeven en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van Gorinchem 6 maart 1924 Vlissingen 6 maart 2015 C.Stroo-Lorier Addy en Paul Jacco en Johanneke Jael Arno en Ilse Maud Henk en Magda Bart en Stephanie Marlien en Leo Wij willen de huisarts W. van Ouwerkerk en de medewerkers van hetADRZ en WVO bedanken voorde liefdevolle verzorging. Willem Klooslaan 18, 4383 AT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 13 maart van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk de naaste familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl "Wees diezulf, der binnen aal aandren zat". Na een intens en liefdevol leven, dat in het teken stond van haar man, kinderen, klein- en achter kleinkinderen, hebben wij vredig afscheid genomen van onze moeder, oma en kleine oma, in de leeftijd van 89 jaar. FRANS VAN DER VEER (ff 7 januari 2014) HANS en TELY Peter en Leonie Xander Yorick Karin en Bert Ramona ELS en REIJER Richard en Bene Karsten Elena Martijn Jeroen en Elma WILLEM en YVONNE Koen en Sue 10 maart 2015 Vlasstraat 2 4311 CR Bruinisse Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90 vers 12 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Geboren te Kamperland op 6 september 1930 Overleden te Goes op 9 maart 2015 Ermelo: Middelburg: J. Klopman-Schrier A. Klopman S. Deurloo-Schrier M. Deurloo Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Curadomi en zorgcentrum Rehoboth te Goes voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Rehoboth, Goes Correspondentieadres: Briljant 32, 4337 ME Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van onze geliefde broer, zwager en oom voorafgaand aan de rouwdienst vanaf 13.30 uur in hieronder te noemen dorpshuis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 13 maart in het dorpshuis Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland en vangt aan om 14.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd dorpshuis. Geen bloemen. _0 Peter Butler 1 telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een pertomtUjlce begeleiding bij uitvaart

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 60