s Familieberichten Jan Janse Glenn Lijesen 38 woensdag 11 maart 2015 kükookop q fllensenlinq.nl Willem Abraham Goedhart Jaap van Sluijs Anthonie Meijaard Wim Jan Janse Wim Goedhart Johannes de Smit -Jan- Adrie Theenaart-Broeckaert Jan Janse Jan Janse Glenn Lijesen Glenn Lijesen - Toon - Strooi uit mijn as bij alle winden, opdat wat eens mijn lichaam was zich zal hervinden in land en duin en zee en zand. Koudekerke, 16-06-1937 t Domburg, 06-03-2015 Echtgenoot van Nel Goedhart-Klaasse Jolanda Eric Edwin Correspondentieadres: Ambachtsstraat 6, 4356 BW Oostkapelle Onze allerliefste is er niet meer. Hij mocht slechts 63 jaar worden. Oost-Souburg: Diny Janse - de Plaa Leiden: Martijn Janse 9 maart 2015 Correspondentieadres: Monuta De Voorzorg T.a.v. familie Janse Industrieweg 20, 4382 NA Vlissingen Wij nemen afscheid van Jan op zaterdag 14 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden mijn zoon, onze broer, zwager en oom Onze gedachten gaan uit naar Diny en Martijn. IJzendijke: H. Janse Culemborg: Fam J.J. Geleedst Biervliet: Fam S. de Visser neven en nichten „Een goede stuurman zeilt met elke wind" Een bijzonder, boeiend en lief mensenmens heeft ons verlaten. Wij zijn diep bedroefd, maar kijken terug op ontelbare mooie momenten. We dragen hem in ons hart. Tilburg, Middelburg, 3 oktober 1946 10 maart 2015 Mirjam Mark en Belinda Lara Ingmar Stijn Roos Correspondentieadres: Parallelweg 9,4462 AL Goes Glenns laatste reis wordt voorafgegaan door een bijeenkomst op zaterdag 14 maart 2015 om 13.30 uur in de Theaterzaal van Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de tuinzaal van Huys ter Schelde. Glenn hield erg veel van bloemen (geen geel). Wie dat wenst, kan een bloem bij hem achterlaten. Na zware laatste jaren is overleden onze broer, zwager en oom echtgenoot van Nel Goedhart - Klaasse Griekenland: Bram en Magda t Amsterdam: Jan t en Antoinette Oss: Mar en Nelly Middelburg: Bram en Heieen Neven en nichten Wij wensen Nel en kinderen veel sterkte toe Domburg, 6 maart 2015 Ik heb geleefd en gestreden vaak met nieuwe moed 't leven glipte door mijn handen 't is over en 't is goed Voorbereid, maar toch nog geschokt om de grote leegte die hij achterlaat, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en opa Jan in de leeftijd van 90 jaar. E.C. de Smit-Keim Sjaak en Mieneke Liane en Leo, Tim Jessica en Jaco, Vera, Lieke Wil en Anneke Tamara en Marco, Floortje, Thijs Hans en Nilva 4 maart 2015 Everastraat 6, 4388 EW Oost-Souburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dr. Bergen voor de ontvangen steun. Wij zijn vol lof over het team van "Zorgstroom" voor de voorbeeldige verpleging Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve schoonzus en tante Guido en Paula Rammeloo Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bedroefd vernamen wij dat is overleden Levenspartner van mijn schoonzus, onze tante en oud-tante. T.L.A. Houterman-van de Voorde Cees en Gerda Houterman Peter en Matty Henk en Nel Houterman -4 Verdrietig zijn we omdat we te vroeg afscheid moeten nemen van onze goede vriend Wij wensen Diny en Martijn veel kracht en sterkte toe. Jos en Marleen Jan en Greet Gerrit en Riet Tot ons groot verdriet is overleden onze geliefde neef Rotterdam: ome Frans en tante Ad van Solingen Oost-Souburg: ome Dick en tante Riet van Solingen en kinderen Soms is er zoveel om te voelen, maar zo weinig om te zeggen Wij zullen Glenn's spontaniteit zeker missen. We voelen mee met Mirjam, kinderen en kleinkinderen. Arendo, Joyce, Ilse, Sarina, Annika en llona Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Glenn was tot op het laatst betrokken bij de WD, waar hij als Bestuurslid van de WD Kamercentrale Zeeland en kandidaat voor het Waterschap actief was. We gaan Glenn's gedrevenheid, collegialiteit, humor en levenslust missen. Bestuur en leden WD Zeeland U WD-vertegenwoordigers in Gedeputeerde Staten, Provinciale Staten en Waterschap Op zaterdag 7 maart 2015 is thuis overleden sinds 22 maart 2012 weduwnaar van Marie Meijaard-Daane 3 september 1928 Wemeldinge 7 maart 2015 Veel dank aan allen die hem met zorg hebben omringd. Uit aller naam: Cor en Leuny Adriaanse De crematieplechtigheid heeft inmiddels in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Spoorlaan 25, 4424 CJ Wemeldinge De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Oostkapelle, 11 maart 2015

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 59