Sjors M (H mensen inq.nl Familieberichten OyarJadsf) Geertje Pruijsen Gerda Rijckaert-Pijcke Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster en tante Rina Boogerd-Dorst Bart en Lucie Boogerd en kinderen Genade Gods, zo rijk en vrij! Die poort staat open, ook voor mij! Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en over-oma Sara Brandes - van Gilst IJzendijke, 4 augustus 1918 Vlissingen, 7 maart 2015 Piet en Annie Brandes-Zoer Hannie en Jan Boeije-Brandes Tineke en Wim de Kam-Brandes Corrie Brandes Freda en André de Ridder-Brandes Sjaak en Rita Brandes-de Bart Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Steenloperstraat 4, 4332 DD Middelburg De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 13 maart om 13.00 uur in de aula van uitvaart centrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Ter Reede voor de liefdevolle en toegewijde verzorging. Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Nellie Ruissen-Westveer Zij was vele jaren een gewaardeerd lid van onze vereniging. Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden van "Ons Boeregoed" te Kruiningen Theo Rijckaert Ich bin nar durch die Welt gerannt (Goethe) Zo zijn best gedaan, zo lang mogelijk gewoon doorgegaan.Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, man, onze vader, schoonvader en trotse opa Josephus Henricus van Gaelen Aardenburg 29 december 1944 Oost-Souburg 7 maart 2015 Moeder, Pie Walhout Corrie van Gaelen-Berkhof Annemarie en Sjouke-Gerrit Lars, Kim, Marit, Sjoerd Suzanne en Hanh Mara, Sam Diezestraat 55 4388 SH Oost-Souburg Wij zullen Sjors gedenken met woorden en muziek in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 13 maart om 12.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Sjors van Gaelen Verdrietig zijn wij om het verlies van onze vriend en buurman Sjors Jan, Ria en Miranda Roelse Ontroerd geven wij u kennis dat mijn lieve man, onze dierbare vader en onze trotse, altijd betrokken grootvader en overgrootvader van ons is heengegaan. Izaak Jacobus Schelland Axel, 29 maart 1923 t Middelburg, 5 maart 2015 Middelburg: G.C. Schelland - Harinck Middelburg: Ellen van de Steenoven - Schelland Peter van de Steenoven Leiden: Reinier van de Steenoven Eelkje Boonstra Pieter Henry Dunantlaan 76,4334 BC Middelburg De crematie heeft in zeer besloten familiekring plaatsgevonden. kijk ook op woensdag 11 maart 2015 37 is overleden. Zij blijft in onze herinnering, namens: Mevrouw G.C van der Does-Mol, weduwe van Piet van der Does (in memoriam), en kinderen. Op zondag 8 maart bereikte ons het droeve bericht dat onze schoonzuster, de Heer is mijn herder Psalm 23 Terugkijkend op een goed leven en in liefde herdacht is overleden weduwe van Herman Broers geboren 13 juli 1919 Joke en Han Traas - Broers Ymke Broers Harry en Ingrid Broers Dick Broers Gerrit en Andrea Broers Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkinderen 10 maart 2015 Correspondentieadres: Laustraat 19 4453 AV 's-Heerenhoek Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 12 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 13 maartom 13.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend de begrafenisplechtigheid volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van woning 25 van Ter Reede te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw onze moeder schoonmoeder en oma echtgenote van Hoofdplaat, 16 september 1931 Hoofdplaat, 8 maart 2015 Theo Frans en Constance Jeroen, Michiel, Eric Tom en Nicky Patty en Don Stefan, Max Correspondentieadres: Van de Muijsenbergstraat 8, 4513 AV Hoofdplaat U kunt afscheid nemen van Gerda in het Mortuarium Ziekenhuis ZorgSaam, locatie Antonius, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op vrijdag 13 maart van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de R.K. begraafplaats aan de Oostlangeweg, te Hoofdplaat op zaterdag 14 maart om 11.30 uur. Bedroefd zijn we vanwege het overlijden van ons zeer gewaardeerd golfmaatje We hebben met hem veel plezierige golfuurtjes mogen doorbrengen en zullen vooral ook zijn vele markante 'Belevenissen van Den Zjoz' gaan missen. We wensen Corrie en (klein)kinderen veel sterkte. Het maandag/woensdag golfgroepje Hans Piet Jan v.O Rink Janv.N Ko Ron Sjaak

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 58