8 BUITEN U en uw MOESTUIN Jong geleerd is oud gedaan. Wanneer mijn kleindochter komt logeren, werken wij altijd samen op 'den akker' en genieten allebei. foto Lou Wisse, Westkapelle De moestuin is opeens in. We merkten het al aan de winkels waar we op eens zaden en grond mee naar huis kregen. Nu zit er ook nog een televi sieprogramma aan te komen, dat de beste moestuinier van Nederland op moet leveren. Een variant op 'Heel Nederland bakt': 'Heel Nederland moestuiniert'. In de geselecteerde foto's op deze pagina ziet u een menge ling van het traditionele en nieuwe moestuinieren. Naarstig werk in de vol le Zeeuwse klei en turen naar het eerste prille groen in een paar potjes in de vensterbank. Volgende week woensdag 18 maart willen we een beeld geven van U en Uw LENTEKRIEBELS. Opeens is het terrasweer, opeens moeten we onze zomergarderobe inspecteren, opeens is fietsen en wandelen weer meer een genot dan een koude en natte uitputtingsslag. Stuur de foto('s) van uw lentegevoel voor maandag 16 maart naar buiten@pzc.nl (1 MB, 200 dpi). Graag met vermelding van naam en woonplaats en een korte toelichting. Afgelopen zaterdag met z'n alle genoten van heerlijk moestuin dagje. foto Elisabeth Baaijens, Goes Mijn hangende mini-moestuin van hergebruikte materialen. Een oude dakgoot en glas uit een oud raam. foto Elizabeth Reijnhoudt-Kaland Thijs en Lucas kijken elke dag of er al plantje boven de grond komen in hun eigen MOESTUINTJE! foto Arie Vermeer, Nieuwerkerk De laatste groenten van het land. Dan kunnen we verder spitten voor de prille moestuin, Jetta Klijnsma kan trots zijn! foto Kees van Staveren, Kapelle Nog een paar dagen en we eten heerlijke malse sla en spinazie uit eigen tuin. Weliswaar vanuit de koude kas, maar dit jaar toch een week eerder dan normaal, foto A van Sluijs, Meliskerke De moestuin begint in de kas en nu maar wachten! foto Maja de Wolf, Souburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 49