J Familieberichten kükookop mensen inq.nl Marten Willem ten Hoor Gustaaf Camiel Sijnesael Herinner mij, zoals ik was, in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten houden, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging op afdeling "de Staak" van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader, opa en overgrootvader "Wim" echtgenoot van Irena Maria Josephina de Clercq Drager van: Mobilisatie Oorlogskruis Ereteken voor Orde en Vrede met de gesp 1947 Trouwe Dienst Medaille in Brons 05-08- 1918 1 09-03-2015 a/b "Noordam" Sas van Gent Sas van Gent: Irene ten Hoor-de Clercq Sas van Gent: Wim en Teuni Corina en Mattie, Aafke en Bert, Pim, Teun Anneke en Lucas, Jochem, Ruben, Lotte Rozemijne, Eefje Liedewij Nederwetten: Fred en Elsa Eva en Gilles Luuk en Sandra Sas van Gent: Anja en Petro Dieuwertje en Pascal Anne Janneke en Farid Jimmy Tom Bart Sas van Gent, 9 maart 2015. Rijsenburg 76,4551 HS De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op zaterdag 14 maart om 11.00 uur in Familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Temeuzen. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er om 10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Pa in de rouwkamer van "De Geslootene Boom". Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Glenn Lijesen De Uitvaart Informatie Hulplijn Maria Janna Guiran Mimi Oubrie-Guiran Gerda Rijckaert-Pijcke Theo Rijckaert Willem Schrier Zij die ik lieflieb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Met veel verdriet, maar tevens dankbaar voor de vele jaren dat hij in ons midden mocht zijn, laten wij u weten dat, na een periode van afnemende gezondheid, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, geweldige papa en schoonvader echtgenoot van Elvira Maria Waatjes *12-03 - 1928 109-03 -2015 Hoofdplaat Temeuzen Sas van Gent: Elvira Sijnesael-Waatjes Vlissingen: Lilian en Rob de Jonge-Sijnesael Familie Sijnesael Familie Waatjes Sas van Gent, 9 maart 2015. Vier Ambachtenstraat 58, 4551 HB De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 16 maart om 10.30 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. Er is gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats St. Jans Schorre te Sas van Gent. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Peter Butler Met zorg, aandacht en respect \/evjrpr(jUuj vast alle utivaavipoUsserH Soms is er zoveel om te voelen, maar zo weinig om te zeggen Wij zullen Glenn's spontaniteit zeker missen. We voelen mee met Mirjam, kinderen en kleinkinderen. Arendo, Joyce, Ilse, Sarina, Annika en llona Uitvaart Informatie Hulplijn Stil ging je heen, lang heb je gewacht op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Aloysius Jacobus Oubrie Nieuwvliet, IJzendijke, 19 maart 1923 4 maart 2015 IJzendijke: Annie Baillie-Oubrie Herman Baillie Oostburg: Martin en Carola Robbert Julian Niels IJzendijke: Jeroen en Mariska Jasper Merel Correspondentieadres: Kleine Jonkvrouwstraat 34, 4515 EK IJzendijke Een speciaal woord van dank aan dr. Meijerink en de medewerkers van Huize Emmaus. De uitvaart heeft in familiekring plaatsgevonden. Bedroefd hebben we afscheid genomen van onze zus, schoonzus en (oud-)tante Zuidzande: Lenie en Leen Wille-la Gasse neven en nichten Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw onze moeder schoonmoeder en oma echtgenote van Hoofdplaat, Hoofdplaat, 16 september 1931 8 maart 2015 Theo Frans en Constance Jeroen, Michiel, Eric Tom en Nicky Patty en Don Stefan, Max Correspondentieadres: Van de Muijsenbergstraat 8, 4513 AV Hoofdplaat U kunt afscheid nemen van Gerda in het Mortuarium Ziekenhuis ZorgSaam, locatie Antonius, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, op vrijdag 13 maart van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis vindt plaats op de R.K. begraafplaats aan de Oostlangeweg, te Hoofdplaat op zaterdag 14 maart om 11.30 uur. woensdag 11 maart 2015 39 Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Psalm 90 vers 12 Met droefheid delen wij u mede dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Geboren te Kamperland op 6 september 1930 Overleden te Goes op 9 maart 2015 Ermelo: J. Klopman-Schrier A. Klopman Middelburg: S. Deurloo-Schrier M. Deurloo Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van Curadomi en zorgcentrum Rehoboth te Goes voor de liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Rehoboth, Goes Correspondentieadres: Briljant 32, 4337 ME Middelburg Gelegenheid om afscheid te nemen van onze geliefde broer, zwager en oom voorafgaand aan de rouwdienst vanaf 13.30 uur in hieronder te noemen dorpshuis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 13 maart in het dorpshuis Casembroothuis, Alexiaplein 3 te Kamperland en vangt aan om 14.00 uur. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamperland. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in bovengenoemd dorpshuis. Geen bloemen. ZORG Peter Butler 1 telefoon 0113-3403811 Benonistraat 3,4421 DN Kapelle www.peterbutler.nl I pabutler@zeelandnet.nl Rouwcentrum: Maalstede 1a, Kapelle voor een -pencxmiijke begeleiding bij uitvaart Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 40