Sjors Familieberichten Üyarlüda/J Geertje Pruijsen kükookop q fflensenlinq.nl Anthonie Meijaard 38 woensdag 11 maart 2015 Jozina Jacomientje Dierx-Mabelis Annie Catharina Buijsrogge-Pieters César Louis Buijsrogge Ich bin nur durch die Welt gerannt (Goethe) Zo zijn best gedaan, zo lang mogelijk gewoon doorgegaan.Verdrietig nemen wij afscheid van mijn lieve zoon, man, onze vader, schoonvader en trotse opa Josephus Henricus van Gaelen Aardenburg Oost-Souburg 29 december 1944 f 7 maart 2015 Moeder, Pie Walhout Corrie van Gaelen-Berkhof Annemarie en Sjouke-Gerrit Lars, Kim, Marit, Sjoerd Suzanne en Hanh Mara, Sam Diezestraat 55 4388 SH Oost-Souburg Wij zullen Sjors gedenken met woorden en muziek in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, vrijdag 13 maart om 12.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Cijrilles Petrus van Dierendonck Bedroefd hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriendin Mientje We wensen Adrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Hannes in herinneringen Koos Keijmel Tonny en Elly van de Luyster Giel in herinnering en Lia Faas Ronnie en Mary Corijn Benny de Lavoir Bernhard en Elly Ingels. Nico en Marlies de Baerdemaeker Aad en Annelies Oosterlee - Toon - de Heer is mijn herder Psalm 23 Terugkijkend op een goed leven en in liefde herdacht is overleden weduwe van Herman Broers geboren 13 juli 1919 Joke en Han Traas - Broers Ymke Broers Harry en Ingrid Broers Dick Broers Gerrit en Andrea Broers Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkinderen 10 maart 2015 Correspondentieadres: Laustraat 19 4453 AV 's-Heerenhoek Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar donderdag 12 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 13 maartom 13.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad 30 te Goes, waarna aansluitend de begrafenisplechtigheid volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Onze dank gaat uit naar de verzorgenden van woning 25 van Ter Reede te Vlissingen voor de liefdevolle verzorging. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Want ik zie in alle dingen niets dan zijn genegenheid. Gezang 426 Onze lieve zorgzame moeder en oma is overleden. Ze werd 93 jaar. sinds 18 februari 1999 weduwe van Jacobus Jannis Dierx Cadzand, 9 juli 1921 Oostburg, 8 maart 2015 Oegstgeest: Mia Dierx en Richard Zwaan Gilian, Sebastiaan Rotterdam: Janny Dierx Barbara, Merel Marcel Haenen Correspondentieadres: Willem Vogellaan 6, 2343 LJ Oegstgeest Wij nodigen u uit aanwezig te zijn bij de afscheids- dienst op vrijdag 13 maart om 15.00 uur in de Nederlands Hervormde kerk aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats van Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. I Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 'f Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve ma, oma en moemoe weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 87 jaar. St. Pauwels: Lillian en Eddy Claessens-Buijsrogge Daniëlla en Ronald, Yenthe, Fenne, Ludwina Jessica en Jerry, Kiani, Jitse, Jarno 9 maart 2015 Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 19, 4564 CJ St Jansteen U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 13 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 14 maart om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken, aan wat is geweest. Bedroefd omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader en opa weduwnaar van Rita Boidin Hoofdplaat, 15 februari 1940 t Terneuzen, 8 maart 2015 Terneuzen: Jean-Paul en Tania Martika, Mayte, Renzo Desiré en Erik IJzendijke: Biervliet: IJzendijke: Vlissingen: Philippine: Ingrid en Leen Marvin, Dylan Marc en Leontine Evi, Lars Anne-Marie en Tonnie Delphine Erwin Deveney, Lèanyka Correspondentieadres: J.J. Benteijnstraat 1-118, 4515 EC IJzendijke U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 12 maart om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 14 maart om 15.00 uur in het crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Alleen schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op zaterdag 7 maart 2015 is thuis overleden sinds 22 maart 2012 weduwnaar van Marie Meijaard-Daane 3 september 1928 Wemeldinge 7 maart 2015 Veel dank aan allen die hem met zorg hebben omringd. Uit aller naam: Cor en Leuny Adriaanse De crematieplechtigheid heeft inmiddels in kleine kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Spoorlaan 25, 4424 CJ Wemeldinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2015 | | pagina 39